Alfa 155 - opsta diskusija

Trkačice modernog doba u civilnom odelu...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Alfa 155 - opsta diskusija

Ned Jun 05, 2005 1:02 am

Klinke vole 155, a moja cica me moli da ne menjam moju za 155, a to cu verovatno uraditi cim se ukaze dobra prilika... :green_many:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jun 05, 2005 1:06 am

Meni se i 146 svidja , mada moram da ti priznam da me 155 odusevljava sve vise ................ ;)

Upravu je bio AlfaCrazy ;) .................. 155 je cudo ............... nisam ni verovao da je takva ................... uzeo sam bas nju , zato sto sam imao potrebu za konfornim autom ............. ali sada ................ bas mi se svidja
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jun 05, 2005 1:13 am

155 je nekako divlji auto, pravi spartanski, poboden, prednji tockovi u minus, visok zadnji kraj, ostre ivice, bas takve automobile volim...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jun 05, 2005 1:36 am

Milos napisao:155 je nekako divlji auto, pravi spartanski, poboden, prednji tockovi u minus, visok zadnji kraj, ostre ivice, bas takve automobile volim...
Da dobar je stvarno .......................... samo sto se meni nesto malo vise svidja 159 .................. neznam zasto .............. :roll: :roll: :roll:



:lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Re: Alfa 155 - opsta diskusija

Ned Jun 05, 2005 10:45 pm

Milos napisao:Klinke vole 155, a moja cica me moli da ne menjam moju za 155, a to cu verovatno uraditi cim se ukaze dobra prilika... :green_many:



[size=][color=darkblue:0940f827cb]Edit by killaz[/color][/size]
moja, sad vec bivsa, devojka je isto smorila kako je moja 146 TI bila lepsha ovo ono od Q4... do i care? no i don't! ;)

Q4 konza... indikator za corbu na nuli, laki i ja krenuli za NS i stigli bez problema ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jun 05, 2005 11:00 pm

Dakle, auto ti je bruka, sad joj se svidja kako ide, pocela je tamo da mi vristi u kolima, kaze sad te razumem - budala...
Sta kazes lepa kafanica-restoran?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jun 05, 2005 11:40 pm

AlfaPerSempre napisao: Da dobar je stvarno .......................... samo sto se meni nesto malo vise svidja 159 .................. neznam zasto .............. :roll: :roll: :roll:



:lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
Da i ja se pitam sto bas 159
I tata bi sine :) :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 7:49 am

Milos napisao:Dakle, auto ti je bruka, sad joj se svidja kako ide, pocela je tamo da mi vristi u kolima, kaze sad te razumem - budala...
Sta kazes lepa kafanica-restoran?
:lool: :lool: :lool:
:dugokosi: :dugokosi: :dugokosi:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 11:47 am

ja ljudi ima jedan covek u ns-u GT znate kako je lepa i kako lepo ide......zlo
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 12:12 pm

Milos napisao:Dakle, auto ti je bruka, sad joj se svidja kako ide, pocela je tamo da mi vristi u kolima, kaze sad te razumem - budala...
Sta kazes lepa kafanica-restoran?

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 12:40 pm

ah tako .......................... e sad razumem ..................... ide ko zvrk njegova 155 ......................... MLOGO BRZA >>>>>>>>>>> :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 6:09 pm

valjda ce me provozati na skupu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 8:03 pm

moze moze ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Jun 07, 2005 9:05 am

Bas mi je drago sto je tako... Deki ti si lik, ono od semafora do semafora 150... dakle strasno...
iz onoga sto mogu da vidim, zaista ima ok likova...

p.s. vidim ja crvenu 155 u jase prodanovica, i pun gas da je stignem, kad sam bio blizu vidim kg table i onda mi je bilo sve jasno, tu je boki krenuo u neko preticanje, joooj reko necu ga stici, nikako da uspori covek, i... napokon na semaforu stajem pored... posle mi je samo nabio komplekse kad je nestao ispred mene... ustvari on je morao da ode...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Jun 07, 2005 9:51 am

Milos napisao:Bas mi je drago sto je tako... Deki ti si lik, ono od semafora do semafora 150... dakle strasno...
iz onoga sto mogu da vidim, zaista ima ok likova...

p.s. vidim ja crvenu 155 u jase prodanovica, i pun gas da je stignem, kad sam bio blizu vidim kg table i onda mi je bilo sve jasno, tu je boki krenuo u neko preticanje, joooj reko necu ga stici, nikako da uspori covek, i... napokon na semaforu stajem pored... posle mi je samo nabio komplekse kad je nestao ispred mene... ustvari on je morao da ode...

Autic mu je ludilo , i stvarno jedva cekam da se provozam jos jednom ;)

A sto se tice clanstva i kluba ................... stvarno sam ponosan !!!!!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Jun 07, 2005 1:27 pm

Milos napisao:Bas mi je drago sto je tako... Deki ti si lik, ono od semafora do semafora 150... dakle strasno...
iz onoga sto mogu da vidim, zaista ima ok likova...

p.s. vidim ja crvenu 155 u jase prodanovica, i pun gas da je stignem, kad sam bio blizu vidim kg table i onda mi je bilo sve jasno, tu je boki krenuo u neko preticanje, joooj reko necu ga stici, nikako da uspori covek, i... napokon na semaforu stajem pored... posle mi je samo nabio komplekse kad je nestao ispred mene... ustvari on je morao da ode...
:dugokosi: pa nisam ja bash toliko brz ;)

btw mali savet, skini K&N koji si ugradio...

[color=darkblue:9066f3039c]Edit by killaz: klikni nastavak priche o K&N filterima[/color]
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Jun 07, 2005 2:02 pm

E ajde da otovrimo neku novu duskusiju , a ovde da se prica o 155 , ok ?????

Mislim da bi trebalo otvoriti i opste diskusije o drugim alfama takodje ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Jun 07, 2005 11:56 pm

citam danas neke podatke za DTM, pa 155 se vrti u 12000... majko sveta,
dakle oni su od tog 2.5 motora napravili ludnicu, gledam neke snimke iz 93-94 sa meckom 190, taj auto ne moze da stane pored 155 odma ide kuci, onaj ciganski san sa onom velikom maskom, dakle uzas.
Video sam i bmw-a, to je verovatno e36 ili? Nisam snimio sta se jos vozilo u DTM-u tih godina... Zna li neko sta je jos bilo u konkurenciji???
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 08, 2005 12:08 am

Nisam siguran sta je sve bilo u konkurenciji u DTM te godine, ali evo ti (ako ga vec nisi video) interesantan snimak 155 kako rastura u DTM sampionatu ;)
http://www.carsfromitaly.com/alfaromeo/dtm1993.mpeg
Imas jos dosta filmica sa 155 (narocito u sezoni kada je osvojila BTCC) ovde
http://idata4.network.biggnet.net/presh ... php?t=1123
Korisnikov avatar
vasavaz
Postovi: 93
Pridružio se: Čet Jan 08, 2009 10:27 pm

Re: Alfa 155 - opsta diskusija

Sub Jan 10, 2009 9:08 am

jer ima neko da mi slika 155 1.6 da je bez plina ili mozda da je pogledam uzivo.
Korisnikov avatar
bokac
Garaža: 155 v6 & 156 jts ss
Lokacija: Ks
Postovi: 1601
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 2:31 pm

Re: Alfa 155 - opsta diskusija

Sub Jan 10, 2009 11:45 am

Upravo mi je covek nabio kompleks,vozio me je u 33-ci boxer sa 400.000 predjenih kilometara. :shock:
ispravka:700.000 predjenih kilometara :eek:
Poslednja izmena od bokac u Pon Jan 12, 2009 10:45 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
Korisnikov avatar
QV lale
Contact:
Garaža: Alfe & Lancie
Lokacija: Zrenjanin - Klek
Postovi: 1023
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:26 pm

Re: Alfa 155 - opsta diskusija

Sub Jan 10, 2009 1:15 pm

hehe..sasvim drugaciji auto od 155... :) A meni je nabila komplekse Giletova i Brzog psa 155! Prelepi automobili! Klinast oblik,oni mali farovi,maska...uf..najvise me pali guza na 155 ..Uzdignuta je... :blush:
I mnogo mi je lepsa od 156...ona mi je nekako jajasta ,a 155 je vise kockasta,ali ne preterano poput delte ,vec bas onako kako treba...Po meni jedna od najlepsih alfi..Cak mi i riba otkida na nju koja ima ukus u p.m :rolleyes: Wide modeli mi kao pojava izgledaju poput Pittbulla
Slika
U svakom slucaju smekerica auto,kao sto je vec neko napisao svidja se devojcicama,Za ,,opake" momke meni mnogo bolji izbor od E36,
I 155 ima u sebi notu elegancije i sporta u isto vreme,a sta jedan alfista moze vise da pozeli??
Mozda bolju paletu motora i Lepsi dezen enterijera..
Slika
Korisnikov avatar
OMP
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac
Postovi: 13545
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:23 pm

Re: Alfa 155 - opsta diskusija

Sub Jan 10, 2009 4:40 pm

meni je od uvek 155 bila lepsa od 156, 156 mi se generalno svidja ali nema tu brutalnost kao 155 sto se izgleda tice vise je fancy :D , ali kod nje me difinitivno najvise privlaci enterijer , i to samo kod JTS i djudjaro verzije, ona prva verzija 156 mi se uopste ne svidja unutra :glare:
Ex Yu Racing - blog o istoriji auto trka u bivsoj Jugoslaviji
alfaskorpion
Garaža: AUDI A4 B8
Lokacija: Smederevo
Lokacija: Smederevo
Postovi: 1593
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 7:53 pm

Re: Alfa 155 - opsta diskusija

Sub Jan 10, 2009 5:13 pm

Mozda bolju paletu motora i Lepsi dezen enterijera..
... u potpunosti se slazem sa ovim :good:
busso trsi Sline
Korisnikov avatar
DushanSD
Garaža: Alfa Romeo 156 SW GQ 1.9 JTDm 150hp 2005
Lokacija: 026
Lokacija: SD
Postovi: 2277
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Alfa 155 - opsta diskusija

Sub Jan 10, 2009 7:06 pm

Meni najlepsa Alfa i moja omiljena :) :arflag. Spoljasnost auta je tako odradjena da i dan danas privlaci paznju na ulici i stvarno mislim da nikog ne moze da ostavi ravnodusnim. Na enterijer nemam zamerki jer mi se dopada, nekako mi je sav u stilu ludih 90-tih i cini mi se da je lepsi nego na vecini novijih automobila i da je isao bar 10god ispred svog vremena. Samo da nije zut od duvana sto se npr na onom sivom odmah poznaje, da nije pocepan, generalno lepo ocuvan (Recaro ili Momo enterijer tj sedista u 155 necu ni da komentarisem, VRH...) Paleta motora mi je skroz OK :good: :thumbsup: mada sto vi kazete mogli su da ubace jos neki ljutju masinu u nju...
FANTAZ'JA

Povratak na “Alfa 145 | 146 | 155 | 164”