Daljinski kljuc

Generacija najlepših Alfinih automobila iz novije istorije
savke
Garaža: Alfa Romeo 159 2,4 210 cv 2007 godiste
Lokacija: Kraljevo
Postovi: 45
Pridružio se: Pon Mar 18, 2013 9:01 pm

Daljinski kljuc

Uto Dec 10, 2013 7:01 pm

imam problem sa daljinskim kljucem,desava se po nekada da nece da mi otkljuca vrata a ni gepek,ali cim otkljucam sa onim obicnim kljucem i upalim auto sve radi otkljucava,zakljucava i tako par dana,prvo sam mislio da je baterija ali jutros nije htelo ni sa rezervnim kljucem isto kao i sa prvim sve dok nisam opet otvorio vrata sa obicnim posle cega normalno zatvara i otvara...
Korisnikov avatar
nikola21x
Postovi: 15
Pridružio se: Sub Maj 22, 2010 10:46 am

Re: Daljinski kljuc

Uto Dec 10, 2013 7:26 pm

Ja sam imao slican problem sa gepekom dok nisam promenio akumulator. Od kada je promenjen, sve je opet funkcionalno.

Kod mene je npr bila situacija da gepek nece da se otvori, ali kada zakljucam i otkljucam vrata, odjednom hoce.

Vrata su se kod mene doduse otkljucavala na dugme, izuzev sto mi je bas u tom periodu crkla zadnja desna brava.
Mada, naknadno sam poceo da se pitam da li je uopste i crkla ili je i to bio neki trip sa akumulatorom, ali gotovo sad, promenjena je pre akumulatora.

A i da napomenem usput da mi je pre promene akumulatora izbacivala ja mislim sve greske koje postoje. Znaci sve je sijalo i pistalo pri startovanju motora, kao da je novogodisnja jelka, a ne auto.
savke
Garaža: Alfa Romeo 159 2,4 210 cv 2007 godiste
Lokacija: Kraljevo
Postovi: 45
Pridružio se: Pon Mar 18, 2013 9:01 pm

Re: Daljinski kljuc

Uto Dec 10, 2013 7:42 pm

meni je izbacio par puta gresku neku za ABS i za grejace,pa sam isao da prekontrolisem akomulator i alternator pre par dana i sve je bilo ok

Povratak na “Alfa Romeo 159 | Brera/Spider | 8C Comeptizione/Spider”