Pzzzz alfistiiiii

Alfa Romeo 75 | Alfa Romeo Alfetta | Alfa Romeo GTV | Giulietta | Alfa 90 | SZ/RZ
Legende koje jure.
Korisnikov avatar
stole
Garaža: Vozim Alfu 75 1.6 1989 godiste.veliki sam ljubitelj alfi,mnogo mi se svidja i ne bi menjao alficu ni zasta....xD
Lokacija: Beograd
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Sep 13, 2009 9:03 pm

Pzzzz alfistiiiii

Sub Jul 17, 2010 5:02 pm

Zaljubljenici alfe hteo bih da vas pitam nesto,imam jedan veliki problem...Treba da idem na put sl nedelje za cg,ali imam problema sa prenosom vlasnistva...
Pa sam hteo da vas pitam...u saobracajnoj mi pise za broj motora AR06100078971 problem je u tome sto ovi iz supa kazu da je jedna 0 visak,pa sam hteo da vas pitam sta pise kod vas,da li isto sa tri nule ili sa dve??Gledao sam na motoru i pise mi ti brojevi sa 3 nule,e sada nemam pojma o cemu se radi???Hvalaa vam unapred ALFISTIIIIIII
:drink :drink

:love: :arflag --I LOVE ALFA ROMEO 75-- :arflag :love:
Korisnikov avatar
Alfa 156 Kacarevo
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0TS 8v
Lokacija: Kacarevo
Postovi: 123
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 9:46 pm

Re: Pzzzz alfistiiiii

Sub Jul 17, 2010 5:31 pm

Moguce da ti je greskom upisano ili precrtana nula znaci razmak
Antisha
Korisnikov avatar
ljube-kugla
Contact:
Garaža: alfa 75
2.0 v6 turbo(lpg)
alfa 166
2.0 v6 turbo(lpg)
alfa 147
1.9 jtd 8v
Lokacija: Batajnica
Lokacija: batajnica
Postovi: 3401
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 8:10 pm

Re: Pzzzz alfistiiiii

Sub Jul 17, 2010 9:49 pm

uporedi sa polisom,starom polisomn ili pravac u Ljermontovu da se proveri papirologija

meni su na fiat unu greskom u reg. listu napisali 33kw pa na duplikatu se lose videlo i upisu 83kw

i auto 1.0 ima 83kw i 50e skuplja registracija
ali posto je bio registrovan preko firme nisu obracali paznju nego placali koliko i pise

otisli u Ljermontovu i dole desno gde se trazi uput za atest,objasnio sta i kako i ispravili bez reci
ko na nas krene iz mesta je naje&o
Korisnikov avatar
stole
Garaža: Vozim Alfu 75 1.6 1989 godiste.veliki sam ljubitelj alfi,mnogo mi se svidja i ne bi menjao alficu ni zasta....xD
Lokacija: Beograd
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Sep 13, 2009 9:03 pm

Re: Pzzzz alfistiiiii

Ned Jul 18, 2010 6:24 pm

Druze moj malo pre sam razgovarao sa covekom jednim,prijateljem,radi u sudu.Kaze da sutra idem u sup da ako mogu da provere bazu podataka prethodnih registracija,ako ne moze ili ako se ne slaze broj motora(sto je ne moguce),onda moram na vestacenje u 29-om...E sad postoje mnogi problemi,mora vlasnik da prisustvuje,a on je na more....Ufff,Ako sutra nista ne odradim u sup,izgleda nigde necu ici kolima,,auufff.....Tesko mi je da bez Alfe idem na put,ne mogu da se odvojim od njega... :amen:
Korisnikov avatar
ljube-kugla
Contact:
Garaža: alfa 75
2.0 v6 turbo(lpg)
alfa 166
2.0 v6 turbo(lpg)
alfa 147
1.9 jtd 8v
Lokacija: Batajnica
Lokacija: batajnica
Postovi: 3401
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 8:10 pm

Re: Pzzzz alfistiiiii

Ned Jul 18, 2010 9:13 pm

retko se desava da ti negde usput proveravaju brojeve,jedino ako bas bude neka racija zbog ko zna cega,ali to da stasriji auto bas proveravaju to verovatnoca ravna nuli

ako ne uradis nista u supu,teraj tako jer ako se sve poklapa sem te jedne nule,to ne bi trebalo da bas pravi neki problem,nisi ti nego su nadlezni pogresili pa nek njih jure

ni mnogi tehnicki pregledi ne znaju gde pisu brojevi,pogoptovo broj sasije na 75-ici a ne neki pojedinac

ja vozio skoro godinu dana na dve saobracajne,dok nisam uveo motor u saobracajnu

par puta me zaustavili i niko nikad nije ni pitao koji je motor ili bilo sta,obicno pitaju za opremu a to bi ti mozda bilo pametnije da vidis prvu pomoc sa dopunom da nabavis,jer ako se nadje neka bu.ala da zakera iz juzne Srbije
ko na nas krene iz mesta je naje&o
Korisnikov avatar
dejan555
Garaža: 147 2.0 TS selespeed
Piaggio X8 200ccm
Lokacija: Klagenfurt am Wörthersee
Postovi: 1428
Pridružio se: Pet Jun 12, 2009 8:26 pm

Re: Pzzzz alfistiiiii

Ned Jul 18, 2010 10:00 pm

Pogledaj u eperu - kad uneseš br šasije pokazaće ti i br motora.
Ja te brojeve uvek manijakalno proveravam kad god ih neko negde
upisuje, prepisuje u novu saobraćajnu, polisu i sl ...
Korisnikov avatar
stole
Garaža: Vozim Alfu 75 1.6 1989 godiste.veliki sam ljubitelj alfi,mnogo mi se svidja i ne bi menjao alficu ni zasta....xD
Lokacija: Beograd
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Sep 13, 2009 9:03 pm

Re: Pzzzz alfistiiiii

Čet Jul 22, 2010 10:41 pm

Narode hvala vam,,uspeo sam nekako da sredim.Morao sam na tehicki...
Ne znam da li cete da mi verujete prenos me izasao 9000 dn sa tehnickim pregledom,haosss....Kao imaju neku novu skalu po kojoj odredjuju prenos vlasnistva....Uzas...Sve sam sredio tako da u nedelju ako bog da idem za cg :D :D ...Jos neke sitnice da doradim na alici i bice super....Treba da zamenim sedista(od vektre),zadnji branik,i filter za vazduh,i nisu bas sitnice,xexexe.... :D :D :D ...Pa kad se vratim kad bih bio neki skup da se okupimo alfisti da se zezamooo :D :D :D :D ...... :arflag +75= ЗАКОН :D :D :D :love:

Povratak na “Alfa Romeo Transaxle”