156 unutrašnjost

Ulepsavanje i odrzavanje prepoznatljivog imidza; Alfa Romeo
Korisnikov avatar
Vlada156
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9 jtd sportwagon
Lokacija: Beograd
Postovi: 17
Pridružio se: Sub Apr 10, 2010 12:26 pm

156 unutrašnjost

Uto Apr 27, 2010 10:45 am

Varijanta moje 156 SW je ona sa imitacijom drveta na centralnoj konzoli i drvenim volanom. Razmišljam se da li da idem na varijantu carbon look ili hrom, ili da ostavim ovako. Lično mi je hrom varijanta najlepša, ako se pored konzole urade i prstenovi oko ventilacije, prstenovi oko KM sata i još par sitnih detalja...ništa napadno, samo diskretno... jedino mi je žao volana koji je extra, da li da stavim navlaku preko njega ili šta već?? ništa nije konačno, ali neki predlog bi bio ok. inače je 2001. spolja je crna.
Korisnikov avatar
milosh024
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Subotica
Postovi: 776
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 12:27 am

Re: 156 unutrašnjost

Uto Apr 27, 2010 11:16 am

Pa ako menjas centralnu konzolu u carbon look (koji je super) onda moras i volan i rucicu menjaca.....varijanta je da volan uradis u kozi ako sto je kolega Teomas uradio u svojoj bivsoj Alfi 156 preko drveta ali moras naci nekog da to doro odradi...takodje i rucicu mozes da presvuces u tako u kozu....za volan cini mi se uzimaju oko 60 eura za rucicu ne znam....imas u pijaci inace rucicu od aluminijuma koju je napravio Viper, ja imam takvu i super je pa ako ti se svidja kontaktiraj njega.........ali na kraju ne znam da li da to radis ili da ostavis original, pa vecina auta zudi za takvim detaljima koji mu daju notu sarma i luksuza
Alfa Romeo Sportwagon 2.0 JTDM
Ex Alfa Romeo 156 Sportwagon
Korisnikov avatar
Vlada156
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9 jtd sportwagon
Lokacija: Beograd
Postovi: 17
Pridružio se: Sub Apr 10, 2010 12:26 pm

Re: 156 unutrašnjost

Uto Apr 27, 2010 11:30 am

pa tačno tako, i meni je žao stvarno da diram jer je ipak tako originalno, a opet s druge strane viđao sam alfe sa carbonom ili hromom i mnogo mi lepo izgledaju. Iskreno, najviše mi je žao volana, ručice i konzolu bih menjao bez razmišljanja...
Korisnikov avatar
milosh024
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Subotica
Postovi: 776
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 12:27 am

Re: 156 unutrašnjost

Uto Apr 27, 2010 12:10 pm

Pa ne znam, probaj onda samo konzolu da ofarbas u neku nijansu crne boje, da ne bude ruzno, ja sam se zanosio da cu tu centralnu konzolu da uradim u crnu sa "klavir" lakom ili kako zovu zavrsnu obradu na lap topovima glossy finish......i mislio sam da uradim natpis Alfa romeo ispog prekidaca za klimu....meni je to ekstra luksuzna varijanta, u tom slucaju moze da ostane volan braon a rucica takodje mora da ide u crno ;) ....onda imas sve crno samo volan ostaje boje drveta i super....
Alfa Romeo Sportwagon 2.0 JTDM
Ex Alfa Romeo 156 Sportwagon

Povratak na “Alfa Stile”