Odiseja u Srbiji 2009.

Offtopic, kafenisanje, itd...
Korisnikov avatar
sErGiO
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156SW 1.8TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 5764
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 3:11 pm

Odiseja u Srbiji 2009.

Uto Jun 09, 2009 2:36 pm

Napomena: Tekst koji sledi nije za one sa slabim živcima, trudnicama, maloletnoj deci i osobama sa osetljivim želucem.

Ponedeljak:
Ustajem oko 8 sati iako sam na odmoru, čvrsto rešen da prenesem danas auto na sebe. Idem do Zemuna u opštinu da platim porez i onda ću polako u MUP u Kaluđericu da dobijem novu saobraćajnu i eto mene kući na ručak ili u najgorem slučaju popodne.
U 9:15 sam u zgradi opštine Zemun u poreskoj upravi, dobijam rešenje o porezu za manje od 5 minuta (nisam morao čak ni PPI4 obrazac da popunjavam). Platio porez, overio ugovor i sve gotovo za 20-ak minuta. Sad još sigurniji da će se ovo završiti danas, odlazim do drugara, koji živi u blizini, na piće.
Oko 12h eto mene u Kaluđerici. Svraćam u lokalnu agenciju da mi popune registracioni list i uplatnice i tu me čeka prvo iznenađenje. Ukupne takse za prenos vozila su sada preko 6000 dinara! Ajde de, sad kad sam platio porez nemam šta da čekam i platim tih 6000 i kusur dinara.
Ulazim u zgradu MUP-a i imam šta i da vidim. Petnaestak ljudi čeka u redu, a samo jedan šalter radi. Čujem se sa drugarom koji registruje auto danas i dobijam obaveštenje da MUP u Mirijevu ne radi a da je on u "Beloj kući" i da je žestoka gužva. Pomalo iznerviran odlazim kući uz čvrstu odluku da sutra sve završim. Kao šlag na tortu saznajem da MUP u Kaluđerici odnedavno radi samo do 15h a ne do 19 kao ranije.

Utorak
Ustajem u pola 8 i odlazim u Grocku gde mi u MUP-u kažu da oni ne rade prenos i registraciju i da moram da idem do AMS-a. Odem tamo ali naravno tamo je već 20 ljudi u redu i pogađate radi samo jedan šalter. Odlazim ponovo u Kaluđericu i tamo zatičem 6 ljudi u redu. Sav srećan stajem u red i nakon skoro 2 sata stižem na red da bi mi rekli da je pao sistem i da registracija ne radi. Naravno čovek koji radi na jedinom šalteru je bio bar 5 puta na pauzi u wc-u i tako dalje. Besan i umoran odlazim kući da ručam i da odmorim. U 17h stižem u Ljermontovu gde vidim 5 ljudi u redu i za 20-ak minuta stižem na red sav srećan. Tu onda saznajem da oni ne rade prenos popodne nego samo prepodne kad im je šefica tu. Naravno odlazim kući besan.

Sreda
Ustajem u 7 sati i odlazim u AMS u Grockoj. Stižem tamo u 7:30 i vidim da ima 2 čoveka ispred mene ali šalter počinje da radi u 8. Ok, sad ili nikad. U 8:30 stižem na red. Gospođa sa one strane šaltera gleda dokumente sa sumnjom, proverava, upoređuje...Napokon stavlja novu saobraćajnu dozvolu u pisaću mašinu i počinje da kuca. Ja naravno sav srećan ne mogu da dočekam. Ali naravno, nakon što je otkucala skoro celu dozvolu gospođa počinje sumnjičavo da vrti glavom i kaže: "Aaaa pa ovo ne može!". Ja već na ivici nervnog sloma, brojim do 10, sakupljam svo strpljenje i toleranciju koju imam na kraju smireno i pitam šta nije u redu. "Vidite ovde piše samo putničko vozilo, a treba da piše putničko-limuzina." - "Pa dajte da dopišem." - "Aaa nenenene ne može to tako, mora onaj ko vam je ovo popunjavao da napiše. Ajde da vam nebi poništavala ovu saobraćajnu dozvolu skoknite do agencije neka vam ovo isprave pa dođite." Ja naravno "skoknem" iz Grocke u Kaluđericu, ispravim registracioni list, vratim se u Grocku i nakon silne muke uspem da dobijem saobraćajnu dozvolu sa mojim imenom.
Nakon što sam stigao kući u sredu shvatim da mi je pola godišnjeg odmora već prohujalo na ovu odiseju i da sam potrošio najmanje duplo više para nego što sam planirao, prešao stotine kilometara i spržio desetine litara goriva.

Pouka: Pokušaj da poštuješ zakon u Srbiji pa će svaka boodala da te zayebava kako joj se hoće, ali zato ako se budeš pravio lud i vozio tuđ auto neće ti niko ništa :banghead: :banghead:
Purezza di linea e prefezione del meccanismo - Alfa Romeo
l silenzio notturno è stato disturbato bruttamente dalla musica del mio cuore sportivo!
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Uto Jun 09, 2009 2:43 pm

moze i gore, veruj. :(

samo polako i bez sekiracije :drink
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Uto Jun 09, 2009 5:30 pm

Opusteno, nije to nista...moze mnogo gore, veruj mi.
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
Tihomirce
Contact:
Garaža: Alfa Romeo
156 1.9JTD
Lokacija: Arandjelovac
Lokacija: Arandjelovac
Postovi: 4379
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 9:24 pm

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Uto Jun 09, 2009 7:52 pm

Mogu samo da ti kažem da prevod za 164-ku što je auto stariji sve je veći i veći :rotfl: :rotfl:
da ne poveruješ :banghead: :banghead: , umesto da mu pada cena ona raste :doh: :doh:
bitno je da si sve završio i da je sad na tvoje ime :thumbsup: :thumbsup:
Slika
ma
magic33
Drug Član
Drug Član

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Uto Jun 09, 2009 7:57 pm

Može,kako ne može...voziš svoj auto kad ono "tuđ" :banghead:
Korisnikov avatar
teomas
Garaža: Alfa Romeo GT
BMW 320d e91
KTM duke 690
Lokacija: Ljig
Lokacija: Ljig
Postovi: 332
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 1:17 am

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Uto Jun 09, 2009 9:18 pm

U potpunosti te razumem !!!
Ja sam to prosao prosle godine ... ALI !!!!!
Zivim u Ljigu , a auto prenosio u BG-u :banghead: :banghead: :banghead:
Tako da si ti jos i dobro prosao ... ;)
Slika
Korisnikov avatar
sErGiO
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156SW 1.8TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 5764
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 3:11 pm

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Sre Jun 10, 2009 7:12 am

Pa to nije normalno da čovek izgubi 3 dana da bi samo upisao svoje ime u saobraćajnu dozvolu. Ja radim u jednoj od beogradskih opština gde sam svedok da u pisarnici skoro nikad nema gužve i da se sve završava u roku od najviše pola sata ali najčešće u roku od 5 minuta pa mi sve ovo deluje nenormalno i nestvarno.

@Tihomirche
E sad je samo moja i više nema prenosa :cool:
Purezza di linea e prefezione del meccanismo - Alfa Romeo
l silenzio notturno è stato disturbato bruttamente dalla musica del mio cuore sportivo!
Korisnikov avatar
acasmc@146
Garaža: Alfa Romeo 146 1.6TS '97
Lokacija: Mladenovac
Postovi: 368
Pridružio se: Ned Jan 25, 2009 3:27 pm

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Sre Jun 10, 2009 11:31 am

:grin: e sad kad mi probudi bes, cek da i ja podelim svoju Odiseju!

Radni naslov: preregistracija sa CG tabli na BG table!

Pre nego sto pocnem da kukam, samovoljno izjavljujem da sam sam kriv, ili ti ko me je-bo da kupujem crnogorca, ali ajde!
Evo sledicu tvoju hronologiju!

Ponedeljak:
- odem na tehnicki da mi ocitaju broj motora i sasije. naizgled jednostavna radnja. kad mene pita tip, gde je broj motora??? guzise se pola sata da pronadju, posto nikakvo uputstvo nemaju, zakljuce oni gde bi trebao da bude, ali tamo nema nicega??? gledaj, gledaj....., gledaj :scratch: nema bre! posle pola sata nailazi tip da pita za cenu registracije, onako u prolazu. sta radite? evo ne mozemo da nadjemo broj motora. tek ce tip, pa tu je gde gledate, samo je tackast, mora da se premaze da bi se video! MASALA! IMA! i jos i tacan! :fright:
- Oteram kola u luku Beograd da ih ocarine! Dam ovlascenje, saobracajnu i licnu kartu! To je to!
Utorak:
-
Sreda:
-
Cetvrtak:
-
Petak:
-
Vikend:
-
Ponedeljak:
-
Utorak:

- Gotovo! javlja spediter. Mozes da dodjes sutra po auto. Samo treba da uplatis 57213 din + lezarinu 2000din + 1500din neka taksa!
Sreda:
- poranim ja, da promasim vrucinu. u 08h stizem u BG, uplacujem u posti i nosim spediteru uplatnicu. kaze covek, ja tek oko 10h idem u luku, budi tu negde dok zavrsim. u 12h ga zovem, kaze ceka jos carinika da se pojavi, da udari neki pecat i gotovo! u 13h, jos ceka! u 14h, jos ceka! u 15h, jos ceka! za to vreme ja "ladim muda na BAS-u, gde posle 3 sata pocinju one cistacice da mi se uredno javljaju! oni sto prodaju "samo danas za 200din" me kace vec 3. put!
u 16h mi javlja spediter, da carinik danas nece dolaziti na posao!!!! POPIZDEO, sedam u bus i vracam se u Mladenovac.
Cetvrtak:
- u 12h mi javlja spediter da je uzeo papire i da mogu da dodjem po auto! sednem u bus opet (istinski se pomolim da je ovo polednji put da se vozim u ovoj vrsti prevoza) i odem po auto! prodje, ko bi rekao, ko po loju! jos me i istripuje auto, posto nije bio paljen 10 dana, ja upalim kad ono bregaste samo klikcu! pomislim, da nije neki manijak preparkiravao auto i zakacio karter, pa iscurelo svo ulje! pocnem da pizdim, izvucem merac, kad ono mastan! :fright: (sleglo se bilo ulje full, posle 2min u mestu nije se vise culo nista)
stignem u mladenovac, pozurim da odradim tehnicki, kako bi ujutru samo uzeo polisu i pravo na registraciju!
Petak:
- 08h, uzimam polisu, placam 22700din, skidam tablice i odlazim u SUP! reeeeed! cekam! :rolleyes:
- 10h, dolazim na red konacno! kaze tip, nemate kupoprodajni ugovor! ne moze! PIZDIM!
- 11h, odlazim u Sopot! cisto da probam! dodjem na red posle 15min, kad oni zbunjeni! kaze zena, mi nismo imali jos ni jednog crnogorca, morate da sacekate da zovemo Beograd! :glare:
- 12h, zove me opet ona ista zena, kaze ne moze! ZASTO? vi imate ovlascenje, koje vam je dao covek iz Gornjeg Milanovca, koji je taj isti auto vozio na ovlascenje od babe iz CG na koju se vodi auto! ovlascenje na ovlascenje je dokument koji je ne vazeci! vi cak ne mozete sa tim ni da vozite auto! :eek:
gde ja pitam, pa gospodjo kako sam carinio auto? carinski racun glasi na moje ime i uredno je placen! ne vidim zasto bi vi pravili problem, ako nisu u luci BG???
ajde opet da zove Bg, da proveri. posle jos pola sata cekanja, kaze mi da odem u Ljermontovu, pa da probam tamo. to je navodno propust carine, ali posto sam platio, a oni ne znaju kako, trebalo bi da mi nekako "UCINE", da registrujem. ali to opet mora da odobri tamo neki nacelnik! :banghead: :doh: :banghead: :doh:
primeticete da u Sopotu niko nije trazio kupoprodajni ugovor, kao i da u Mladenovcu ovlascenje-ovlascenja nije bio problem!?!? razmisljam, ovom logikom kad odem u BG ispasce da ja nisam Aca, nego Marko te mi licna karta nije vazeca! :cry:
- 13h, zovem druga koji radi u SUP-u, predstavljam mu ceo problem. kaze on ko je radio na registraciji u MLD, sedi jedan cikica sa naocarima? da, da bas taj, namrgodjeni! idi samo popodne u drugu smenu, taj je lud, svaki dan se neko zali na njega! (pritom covek radi taj posao vec godinama i svi ga u MLD znaju kao ludaka u ciju smenu ne treba odlaziti)
-14h, odlazim u drugu smenu, radi zena! :yahoo: obradujem se kao niko! predam joj sve papire i cekam! :beg: gleda ona ono, gleda, gleda...., gleda! NE MOZE!
:bluechin: STO BRE?
kaze, nemate kupoprodajni ugovor i ovo ovlascenje na ovlascenje vam nije vazece! morate da napravite kupoprodajni ugovor, koji NE MORA da bude overen, izmedju mene i tipa iz Gornjeg Milanovca od koga sam kupio auto!
-15h, odlazim da mi storniraju polisu, posto nisam registrovao!
e sad nastaje j-eba, nemam broj od tipa koji mi je prodao auto, niti ga ima registrovanog u 988! bele strane dadose tri coveka pod tim imenom, ali ni jedan nije onaj sto meni treba, znaci ne mogu da ga nadjem, pa da mrem! :doh:
Subota:
-08-12h krivicno delo, nije za javost!
-12h odlazim po novu polisu
-13h odlazim u SUP (radi ONAJ :doh: ), vracam se momentalno kuci!
-15h odlazim ponovo, radi zena :good:
bla, bla, bla... CITIRAM:
salterusa: jel bio ovaj iz Gornjeg Milanovca, kada ste pravili ovaj ugovor?
ja: naravno! :blush:
salterusa: pa kako mu onda pise stari broj licne karte u ugovoru? covek je izvadio novu licnu kartu prosle godine!
ja: :bluechin: :bluechin: :bluechin: (priberem se malo)
ja: ne znam gospodjo, nisam ja policajac?? mora da je neka greska, mozda je pogresno upisano?
salterusa: dobro, nista onda idi ispravi!
ja: :fright:
-16h, vracam se sa pravim brojem (dont ask me how), ali pre nego udjem, cenim ja da je kritican momenat (citaj tvorza u najavi), te ponovo pozovem onog policajca priajtelja, da me on odvede za svaki slucaj!
ulazimo, a sa vrata ce gospodja: NE RADI SISTEM! u ponedeljak! :doh:
-17h, odlazim da mi storniraju polisu ponovo!
Vikend:
- dva dana pesaka + agonija + bes - 1000eur iz dzepa (za svo j-ebanje do sad)
Ponedeljak:
-08h, repriza kraja subote, ponovo odlazim sa "pojacanjem", radi ista ona zena i stvar tece ovako:
policajac: ej daj vidi zavrsi ovo, ovo je nas covek, nemoj da ga zajebavas.
salterusa: pa dajte, nije problem. jel ste doneli sve papire?
ja: procvilim, jesam. :cray:
salterusa: jel ste ispravili broj licne karte?
ja: jesam!
uzima celo ono tuce papira i stavlja u fioku. BEZ da ga je pogledala!
salterusa: potpisi ovde, na dva mesta
ja: :write: :write:
salterusa: i ovde
ja: :write:
salterusa: dajte stare tablice. odlazi iskucava saobracajnu, donosi mi, udara pecate uzima BG tablice i daje mi sve u ruke. IZVOLITE GOSPODINE!
ja: :shock: hvala! :shock: (ne verujem i dalje) stojim ko posran!
salterusa: to je to gospodine, mozete ici!
ja: ne verujem i dalje :blink: !!! hvala Vam najlepse! okrecem se i odlazim!

pouka ove price je:
NE BIH VISE CARINIO AUTO NI DA ME J-EBU 4 KUR-ATA CRNCA NEDELJU DANA!!!

P.S. sto bi rekli ovi iz mastercard-a
carina 57213din, lezarina 2000din, carinska taksa 1500din, registracija 22700din, spediterske usluge 12000din, j-ebanje u SUP-u NEPROCENJIVO! :yahoo:
Ma bre mi smo dali otkaz i Enzo Ferrariju!
Korisnikov avatar
sErGiO
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156SW 1.8TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 5764
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 3:11 pm

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Sre Jun 10, 2009 12:11 pm

Au prijatelju pa ovo je za film :shock: Ja bi pomerio pamecu posle ovoga :eek:
Purezza di linea e prefezione del meccanismo - Alfa Romeo
l silenzio notturno è stato disturbato bruttamente dalla musica del mio cuore sportivo!
Korisnikov avatar
kovalski
Garaža: ex 156 1.9 JTD 16V giugiaro
remap;
ex 166 2.0 TS
ex 156 SW 2.0 SP3
ex159 SW
ex GTV CUP limitata No_076 2.0 TS
Vectra C CDTI 16V
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 698
Pridružio se: Ned Jan 25, 2009 5:50 pm

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Sre Jun 10, 2009 12:38 pm

au, ja se morio dok sam čitao :) . Mogu misliti kako je bilo tebi

Bitno da je sve sređeno
Korisnikov avatar
teomas
Garaža: Alfa Romeo GT
BMW 320d e91
KTM duke 690
Lokacija: Ljig
Lokacija: Ljig
Postovi: 332
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 1:17 am

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Sre Jun 10, 2009 12:42 pm

JBT !!! :doh:
Slika
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Sre Jun 10, 2009 12:56 pm

Meni nije jasno zasto to sebi radite :blink: Postoje agencije koje ce sve to odraditi za sitnu nadoknadu. Primer, pre 2 sata mi dosao covek u firmu, pokupio saobracajnu i lk i kaze, DONECU ti sutra u firmu sve odradjeno, registrovan auto!
Za 1-2k dinara necu da se cimam po salterima ni pod tackom razno.
Korisnikov avatar
acasmc@146
Garaža: Alfa Romeo 146 1.6TS '97
Lokacija: Mladenovac
Postovi: 368
Pridružio se: Ned Jan 25, 2009 3:27 pm

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Sre Jun 10, 2009 1:07 pm

Sasha napisao:Meni nije jasno zasto to sebi radite :blink: Postoje agencije koje ce sve to odraditi za sitnu nadoknadu. Primer, pre 2 sata mi dosao covek u firmu, pokupio saobracajnu i lk i kaze, DONECU ti sutra u firmu sve odradjeno, registrovan auto!
Za 1-2k dinara necu da se cimam po salterima ni pod tackom razno.
koliko sam ja upucen, moras licno da se pojavis kada registrujes auto! tako je bar u MLD! sve sto sam radio morao sam sam da uradim. ne moze niko ni da dotera kola iz BG umesto mene, niti moze da se potpise na zabranu otudjenja, opet u moje ime!
Ma bre mi smo dali otkaz i Enzo Ferrariju!
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Sre Jun 10, 2009 1:20 pm

Sve moze samo treba da znas ljude. Jedino sto kola stvarno moras sam da odvezes na carinu.
Ja u salter salu nisam krocio godinama, sve radi agencija tj. vlasnik agencije po preporuci ;)
Korisnikov avatar
SCHUMACHER
Garaža: Ex ALFA ROMEO 155 2.0 8V T.SPARK
Ex ALFA ROMEO 145 1.4 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 155 2.0 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
ALFA ROMEO 166 2.4 JTD
ALFA ROMEO 166 3.0 V6 24V
Lokacija: PODGORICA
Lokacija: PODGORICA
Postovi: 3944
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:54 am

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Sre Jun 10, 2009 1:42 pm

E,ali si ti Presidente.Normalno je da ce da ti pozavrsavaju sve kad im se ti toliki nadneses nad onaj pult :grin: :wave:
"Tresu se soliteri,
jer mi smo bombarderi,
kolaju po prasini
price o zloj masini".
Korisnikov avatar
sErGiO
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156SW 1.8TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 5764
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 3:11 pm

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Sre Jun 10, 2009 2:46 pm

Pa nikad do sad nisam imao toliko zayebancije oko u....og prenosa pa mi nije padalo na pamet da trazim agenciju da mi to zavrsava. Sve bi bilo ok da MUP u Kaludjerici radi do 19h kao sto je radio ranije, jer vec od 17:30 nema nigde nikoga i posao se zavrsava za 5 minuta bukvalno :rolleyes:
Purezza di linea e prefezione del meccanismo - Alfa Romeo
l silenzio notturno è stato disturbato bruttamente dalla musica del mio cuore sportivo!
Korisnikov avatar
Blade
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 TI (Chadjava)
Alfa Romeo 156 V6 SP2 '02
Alfa Romeo 33 Veloce `88
Alfa Romeo 33 Permanent 4
Alfa Romeo 166 3.2
Ex: Alfa Romeo 33 S2 QV `89 part car
Ex: Alfa Romeo 156 2.5 V6 SP3 '01
Ex: Alfa Romeo 33 S3 part car
Ex: Alfa Romeo 33 S2 1.7 QV part car
Ex: 33 S1 1.3
Lokacija: Zemun
Lokacija: Zemun
Postovi: 1841
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 2:14 am

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Sre Jun 10, 2009 8:51 pm

joj koje maltretiranje :cray: :banghead: :blackeye:
Meni isto agencija isto sve zavrsava 2000 din usluga
Jednom alfa uvek alfa !!!
Prva. druga serija 33 1.7 Veloce
Druga. treca serija 33 Permanent 4
Treca. Macchina bella 1.9 16v
Četvrta. 156 V6 Sp2 ili TI work in progress
Peta. 166 FL 3.2
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Čet Jun 11, 2009 10:00 am

Zavrsena registracija, sve je kostalo 21.000 din. :cool: ;)
Korisnikov avatar
vnov
Garaža: Ex Alfa Romeo 147 1.6TS 120ks+chip
Ex Alfa Romeo Sprint QV 1.7 8v
Ex Škoda Octavia A5 FL 1.4TSI
Ex Fiat Punto Sporting 1.2 16v
Ex Alfa Romeo GT 1.9jtd 16v
Alfa Romeo Giulietta Sprint 1.4 tb 2020
Škoda Kodiaq
Peugeot speedfight 3
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 3407
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:27 pm

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Čet Jun 11, 2009 12:05 pm

Samo 21.000 za 3.0 pa to ispade još jeftinije nego pre :scratch:
Slika
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Čet Jun 11, 2009 1:42 pm

2.0 ;)
Korisnikov avatar
Flavio
Uprava ARCS
Uprava ARCS
Garaža: ex 155 1.8 TS,
ex 1.8 T.S. KaraWagon
FL 147 120 TS
Stilo 80 JTD
Felicia Combi 75 I.E.
Lokacija: Srbistan
Lokacija: Požarevac
Postovi: 7781
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:03 pm

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Čet Jun 11, 2009 2:19 pm

Sasha napisao:2.0 ;)
:fight_poke: Slika :lol:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Čet Jun 11, 2009 3:44 pm

:rotfl: :rotfl:
Korisnikov avatar
Blade
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 TI (Chadjava)
Alfa Romeo 156 V6 SP2 '02
Alfa Romeo 33 Veloce `88
Alfa Romeo 33 Permanent 4
Alfa Romeo 166 3.2
Ex: Alfa Romeo 33 S2 QV `89 part car
Ex: Alfa Romeo 156 2.5 V6 SP3 '01
Ex: Alfa Romeo 33 S3 part car
Ex: Alfa Romeo 33 S2 1.7 QV part car
Ex: 33 S1 1.3
Lokacija: Zemun
Lokacija: Zemun
Postovi: 1841
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 2:14 am

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Čet Jun 11, 2009 4:14 pm

Pa meni skuplja za 1.7 :scratch: stavljam 3.0 ovaj 2.0 a da mi smo u BG :banghead:
Jednom alfa uvek alfa !!!
Prva. druga serija 33 1.7 Veloce
Druga. treca serija 33 Permanent 4
Treca. Macchina bella 1.9 16v
Četvrta. 156 V6 Sp2 ili TI work in progress
Peta. 166 FL 3.2
Korisnikov avatar
teomas
Garaža: Alfa Romeo GT
BMW 320d e91
KTM duke 690
Lokacija: Ljig
Lokacija: Ljig
Postovi: 332
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 1:17 am

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Čet Jun 11, 2009 6:50 pm

Sasha napisao:Zavrsena registracija, sve je kostalo 21.000 din. :cool: ;)
A meni 27000 !!! :scratch: :scratch: :scratch:
Slika
Korisnikov avatar
milosh024
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Subotica
Postovi: 776
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 12:27 am

Re: Odiseja u Srbiji 2009.

Čet Jun 11, 2009 9:50 pm

Razlicite su opstinske takse, to je opste poznato, a novijim godisitima je normalno i veca registracija......
Alfa Romeo Sportwagon 2.0 JTDM
Ex Alfa Romeo 156 Sportwagon

Povratak na “Cafeteria da Romeo”