Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Offtopic, kafenisanje, itd...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Apr 23, 2009 12:24 am

Ne znam koja je poenta ove bitke sa vetrenjacama na VG? Dokazati nesto, naterati nekoga da razmislja kao mi? Ili pribliziti neku nazovi stvarnost?

Dajte ljudi - opustite se, uzivajte u zivotu i lickajte svoje makine za predstojeci skup jer ce biti sjajno.

Nekada sam pokusavao objasniti "sta je tu specijalno" povodom cele price o Alfi, ali verujte - to je cist gubitak vremena. Umesto toga, napravili smo klub i usmerili energiju na pravu stvar. Covek jednostavno sam po sebi naginje na onu stranu koja mu vise prija i to je to, dalje je bespotrebno "cerati se". Druga stvar, kada smo osnovali ovaj [novi] forum, zamolio sam sve clanove da se ponasaju u skladu sa strascu koju gaje prema Alfama. A ta strast na koju ukazujem nema blage veze sa napusavanjem tudje zene da biste dokazali da je vasa lepsa, bolja i ne znam sta jos...

Osvrt na kvalitet price u onoj temi, gde se javlja neki usamljeni rendzer "Dalmatinac" i pljuje veciti Stradale, je van svakog svesnog poimanja u automobilizmu. Pljunuvsi Stradale znao sam da je to pravi... Dalmatinac? :lol:

Poslednja stvar: Zamolio bih osobu koja je linkovala ovu temu na VG da skine isti link jer ovoj temi nije potrebna nikakva reklama, niti neki novi naratori iz te ekipe. Hvala.

Btw, izabrao sam tamnu stranu. :twisted:
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Apr 23, 2009 12:51 am

E, dobro si rek`o...vec sam se pitao dokle ide ova sektaska psihoterapija. I drugi vole svoja kola i imju strast, ima i drugih koji se osecaju posebno sto voze neke druge brendove...Volite Alfe, vozikajte se i ne gledajte druge preko nisana.
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
alfaholic
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 146 ti '97. ex
Alfa Romeo 156 1.8 TS '05.
Lokacija: Pancevo
Postovi: 1121
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 8:16 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Apr 23, 2009 1:54 am

Pa jes', zna se ko ima nishan... ;)

Slika

Samo lagano, nema potrebe za nervozom...
Do pre par stotina godina su mislili da je zemlja ravna ploca, a do samo pre sto i kusur su verovali da covek ne moze da prezivi vece brzine od 50 km\h...
Zabluda ce uvek biti, kao i onih koji ce hteti da ih odrze takvim, a i onih koji zele da napreduju, iako ce uvek ovi drugi zavrsiti na lomaci, ili glogovom koLcu, zato nema svrhe opamecivati masu, jer njoj i jeste zadatak da bude takva kakva je...
:arflag

Jos samo da vidimo ko je ovde u zabludi, "mi" ili "oni"... ;)
Korisnikov avatar
nemkebg
Garaža: nekad Opel Astra Bertone 2.0 Turbo
sada Corsa 1.0 12v
Lokacija: Beograd, Zarkovo, Novi Sad, Detelinara
Postovi: 434
Pridružio se: Pon Dec 22, 2008 5:38 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Apr 23, 2009 11:05 am

jednostavno emocija, strast.. i citiracu Kosovica: "Kupicu 166, makar citavog zivota radio da skupim za nju" .... e to su i moje reci!!!! :) :) :arflag
Toyota je mozak
Aston Martin je lice
Kadilak je stomak
Alfa Romeo je srce i dusa...
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Apr 23, 2009 9:56 pm

Poštovani prijatelji,

Slažem se sa svima vama koji smatrate da se vredi okrenuti budućnosti i nekim vedrijim temama. Da je sreće, nikada i ni na jednom forumu ili sajtu ne bi bio otvaran jedan ovakav naslov, a privrženost (ili šta već) prema bilo kojoj marki automobila bila bi normalna i prirodna stvar.
Temu neću zatvarati u slučaju da još neko, bez ikakvih zadnjih namera, želi dati svoje viđenje fenomena Alfizma, ali lično stavljam tačku i neću više diskutovati o tome, ma šta neko mislio ili rekao o meni (nama)!

Pozdrav!
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Apr 23, 2009 10:14 pm

kilson napisao:Dajte ljudi - opustite se, uzivajte u zivotu i lickajte svoje makine za predstojeci skup jer ce biti sjajno.
:medal:

:majstor :reli :bend :drink
Korisnikov avatar
sasa km
Garaža: AR 155 1.7 TS 8V /94
Lokacija: Kosovska Mitrovica
Lokacija: Kosovska Mitrovica
Postovi: 320
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 7:23 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Apr 23, 2009 10:28 pm

ma ljudi sta ima kome da se pravdamo

kad dojde do takvih stvari kratko i jasno : moju alfu volim zbog toga, toga, toga sve ono sto njegova nema ili :kod moje alfe je to reseno-napravljeno tako, tako, tako i on ostane bez teksta i vise ne pominje ili ako je bio na jedan krug sledeci put prvo brise noge pa ulazi u kola bez opomene


ili slucaj
- bem ti kola ne valjaju nista (misli na svoju)
- pogledam i :kad si pogledao ulje - neznam,
- kad si pogledao vodu - neznam
- kad si proverio to, to, to, - sve je neznam

i sta hoces, da imas dobra kola a da je ne pogledas nista - nije ovo za tebe nego bicikl ali da drugi neko okrece pedale

P.S. nije u ARCS
Korisnikov avatar
speedfreak968
Garaža: :
'07. AR 159 SW JTDm
'03. Peug 206 XS 1.6 16v
ex '96. AR 146 ti
ex '98. AR 156 2.0 TS
ex '02. AR 156 2.5 V6 24v
ex '04. AR 156 SW ti
Lokacija: Bgd
Lokacija: Cinecittà, Belgrado
Postovi: 2510
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 10:52 am

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Uto Maj 05, 2009 4:09 pm

Sasha napisao:Da se nadovezem na vojin post,

EVO broj 35, kolumna Dine Milica J.
Slika
hehe... redovno pratim njegovu rubriku... mnogo dobar tekst... :thumbsup:
Slika
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
Korisnikov avatar
Mique
Contact:
Garaža: Mercedes GL500 4Matic
Audi TT Quattro
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd - Žarkovo
Postovi: 2342
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 9:09 am

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Sre Maj 06, 2009 9:23 am

Ipak je pobedila 8C u onom izboru za najlepsi auto svih vremena a u pravih deset i Brera,montreal,33 strdale ... :wave:
Postoje 2 vrste telefona : Nokia i ostali
Postoje 2 vrste konzola : Sony i ostali
Postoje 2 vrste automobila : Alfa i ostali
Korisnikov avatar
Jing_Ko
Postovi: 226
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 9:52 am

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Sre Maj 06, 2009 11:39 am

Samo bih zeleo da konstatujem jednu stvar koju je neko vec pomenuo...ovde nisam video da je bilo ko koga prozivao tj. atmosfera je potpuno pozitivna i nema prepucavanja. Skoro na svakom drugom forumu ljudi se prozivaju ili te prozivaju ako ne mislis/vozis sta i oni misle/voze. Veliki plus za sve alfiste!!! :)
Korisnikov avatar
nemkebg
Garaža: nekad Opel Astra Bertone 2.0 Turbo
sada Corsa 1.0 12v
Lokacija: Beograd, Zarkovo, Novi Sad, Detelinara
Postovi: 434
Pridružio se: Pon Dec 22, 2008 5:38 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Sre Maj 06, 2009 1:26 pm


Pesma sve govori.... :) :) :)
Hiljadu ljudi hiljadu cudi, neka svako voli sta zeli.... :) mi volimo ovo :arflag :arflag :arflag :arflag :arflag ....
Toyota je mozak
Aston Martin je lice
Kadilak je stomak
Alfa Romeo je srce i dusa...
Korisnikov avatar
nikolabo
Garaža: 147 JTDm 16V
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 46
Pridružio se: Čet Maj 14, 2009 1:21 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Sre Maj 20, 2009 5:24 pm

Lepo je kada neko ko nije alfisa oda pocast ovom proizvodjacu.
Evo sta mozda najgledanija emisija o automobilima i njen najinteresantnij voditelj kaze na tu temu:

http://www.youtube.com/watch?v=jgG1wF7OZn4

Pogledajte do kraja.

Pozz
...every time I see someone going the other way in a Merch or BM or an Audi I just want to get the window down and shout at them: “YOU BOUGHT THE WRONG CAR!!...”

http://www.youtube.com/watch?v=jgG1wF7OZn4" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
acasmc@146
Garaža: Alfa Romeo 146 1.6TS '97
Lokacija: Mladenovac
Postovi: 368
Pridružio se: Ned Jan 25, 2009 3:27 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Sre Maj 20, 2009 6:01 pm

Ljubav, ili opsesija?

Ljubav je kada Alfom krenem kuci u 07:30h ujutru, posle noci provedene na poslu. I taman kada dodjem da skrenem u svoju ulicu i trebam da dam desni zmigavac, nesto mi ne da mira. Ruka stane, a noga pritisne gas! I nastavim da se vozim pravo jos bukvalno 50-60km pun gas, dok ne shvatim da ulazim u Smederevo i da je 08:00h.

:love: :love: :love:
Ma bre mi smo dali otkaz i Enzo Ferrariju!
Korisnikov avatar
Blade
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 TI (Chadjava)
Alfa Romeo 156 V6 SP2 '02
Alfa Romeo 33 Veloce `88
Alfa Romeo 33 Permanent 4
Alfa Romeo 166 3.2
Ex: Alfa Romeo 33 S2 QV `89 part car
Ex: Alfa Romeo 156 2.5 V6 SP3 '01
Ex: Alfa Romeo 33 S3 part car
Ex: Alfa Romeo 33 S2 1.7 QV part car
Ex: 33 S1 1.3
Lokacija: Zemun
Lokacija: Zemun
Postovi: 1841
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 2:14 am

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Sre Maj 20, 2009 7:00 pm

Cuti nisi jedini acasmc i ja tako bez razloga imam momente kada odem da se vozam cisto iz uzivancije :love: :wave: :arflag
Jednom alfa uvek alfa !!!
Prva. druga serija 33 1.7 Veloce
Druga. treca serija 33 Permanent 4
Treca. Macchina bella 1.9 16v
Četvrta. 156 V6 Sp2 ili TI work in progress
Peta. 166 FL 3.2
Korisnikov avatar
mishkom
Lokacija: Negotin
Postovi: 182
Pridružio se: Ned Dec 07, 2008 12:50 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Sre Maj 20, 2009 11:15 pm

Uu ja za te voznje dobijam kritike i kritike... Npr.mom caletu 20l goriva traje mesec, dva, a meni dva dana... To se nocu budim, da nema nikoga, da mogu da divljam, to samo cekam da stisnem, vozim do iznemoglosti i nikad ne dosadi...
Korisnikov avatar
acasmc@146
Garaža: Alfa Romeo 146 1.6TS '97
Lokacija: Mladenovac
Postovi: 368
Pridružio se: Ned Jan 25, 2009 3:27 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Maj 21, 2009 10:11 am

mishkom napisao:Uu ja za te voznje dobijam kritike i kritike... Npr.mom caletu 20l goriva traje mesec, dva, a meni dva dana... To se nocu budim, da nema nikoga, da mogu da divljam, to samo cekam da stisnem, vozim do iznemoglosti i nikad ne dosadi...
priznacete, ne postoji nista lepse nego kad oko 01-02h, radnim danom, sednes u Alficu i teras! Mir, tisina, prazne ulice...., a Alfa prosto jede onaj hladan vazduh i rezi kao nikad preko dana! ubijes sve izvore zvuka, otvoris prozore i :drift

...., da mi kola nisu na carini, sad bi otisao da se provozam! :cray:
Ma bre mi smo dali otkaz i Enzo Ferrariju!
Korisnikov avatar
mishkom
Lokacija: Negotin
Postovi: 182
Pridružio se: Ned Dec 07, 2008 12:50 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Maj 21, 2009 11:41 am

Jos uvece, hladan vazduh, bolje sagorevanje, ide kao mutav, ne mozes da prepoznas auto maltene
mimmy
Garaža: Ex Alfa 33 Boxer
Ex Alfa 156 1.8 TS
Ex Fiat Coupe 2.0 20V Turbo
Alfa 147 1.6TS
Lokacija: U garazi
Lokacija: 70.blok
Postovi: 318
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 12:29 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Ned Jun 07, 2009 8:54 pm

Malo sale.........btw hvala kolezi koji mi je ovo poslao,gde je nasao......pojma nemam

- OCE NAS - za vozace Alfe

Oce Nas,
sveti
se motor tvoj

- sveti se ubrzanje tvoje
- sveti se brzina tvoja

kako na autoputu tako i na magistrali

nas dnevni benzin daj nam danas
oprosti nam nasa prekoracenja brzine
tako i mi oprastamo svim sporim vozacima

ne vodi nas u radarske zamke
i oslobodi nas od svih "VW i OPEL vozaca"

jer tvoje su Konjske snage,disk plocice,cilinderi i karika
od pocetka do kraja

AMEN
75...quando Alfa era Alfa!
Vitezovi lože kardanskog vratila
Korisnikov avatar
teomas
Garaža: Alfa Romeo GT
BMW 320d e91
KTM duke 690
Lokacija: Ljig
Lokacija: Ljig
Postovi: 332
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 1:17 am

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Ned Jun 07, 2009 11:13 pm

:thumbsup:
Slika
mimmy
Garaža: Ex Alfa 33 Boxer
Ex Alfa 156 1.8 TS
Ex Fiat Coupe 2.0 20V Turbo
Alfa 147 1.6TS
Lokacija: U garazi
Lokacija: 70.blok
Postovi: 318
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 12:29 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Jun 11, 2009 6:36 pm

E danas me iznervirala konstatacija da smo mi alfisti kao sekta.S obzirom da je komentar dosao od krajnje nebitne osobe,ne bih toliko obracala paznju,da to nije recenica koju sve cesce cujem.Zar je toliko tesko shvatiti da neko postuje i bezgranicno voli jednu vrstu automobila,a da pri tom ne ugrozava nikoga-ruku na srce,jeste da nam noga nekako sama naleze na gas,ali ne znam da je ijedan pravi alfista skrivio neki tezak udes,ili napravio neki tezak prekrsaj.Ato sto se prepoznajemo na kilometar........pa slican se slicnom raduje,a i nekako smo prepoznatljivi,po samo nama znanim znacima.Muzika draza od bilo kakvih kenwooda,bose-a,ili neceg takvog-rezanje nase ljubimice,srce do neba i spremnost da se da i poslednji dinar za nesto na alfici............
75...quando Alfa era Alfa!
Vitezovi lože kardanskog vratila
Korisnikov avatar
nemkebg
Garaža: nekad Opel Astra Bertone 2.0 Turbo
sada Corsa 1.0 12v
Lokacija: Beograd, Zarkovo, Novi Sad, Detelinara
Postovi: 434
Pridružio se: Pon Dec 22, 2008 5:38 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Jun 11, 2009 7:05 pm

mimmy napisao:Malo sale.........btw hvala kolezi koji mi je ovo poslao,gde je nasao......pojma nemam

- OCE NAS - za vozace Alfe

Oce Nas,
sveti
se motor tvoj

- sveti se ubrzanje tvoje
- sveti se brzina tvoja

kako na autoputu tako i na magistrali

nas dnevni benzin daj nam danas
oprosti nam nasa prekoracenja brzine
tako i mi oprastamo svim sporim vozacima

ne vodi nas u radarske zamke
i oslobodi nas od svih "VW i OPEL vozaca"

jer tvoje su Konjske snage,disk plocice,cilinderi i karika
od pocetka do kraja

AMEN
:amen:
Toyota je mozak
Aston Martin je lice
Kadilak je stomak
Alfa Romeo je srce i dusa...
Korisnikov avatar
Blade
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 TI (Chadjava)
Alfa Romeo 156 V6 SP2 '02
Alfa Romeo 33 Veloce `88
Alfa Romeo 33 Permanent 4
Alfa Romeo 166 3.2
Ex: Alfa Romeo 33 S2 QV `89 part car
Ex: Alfa Romeo 156 2.5 V6 SP3 '01
Ex: Alfa Romeo 33 S3 part car
Ex: Alfa Romeo 33 S2 1.7 QV part car
Ex: 33 S1 1.3
Lokacija: Zemun
Lokacija: Zemun
Postovi: 1841
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 2:14 am

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Jun 11, 2009 7:51 pm

mimmy napisao:E danas me iznervirala konstatacija da smo mi alfisti kao sekta.S obzirom da je komentar dosao od krajnje nebitne osobe,ne bih toliko obracala paznju,da to nije recenica koju sve cesce cujem.Zar je toliko tesko shvatiti da neko postuje i bezgranicno voli jednu vrstu automobila,a da pri tom ne ugrozava nikoga-ruku na srce,jeste da nam noga nekako sama naleze na gas,ali ne znam da je ijedan pravi alfista skrivio neki tezak udes,ili napravio neki tezak prekrsaj.Ato sto se prepoznajemo na kilometar........pa slican se slicnom raduje,a i nekako smo prepoznatljivi,po samo nama znanim znacima.Muzika draza od bilo kakvih kenwooda,bose-a,ili neceg takvog-rezanje nase ljubimice,srce do neba i spremnost da se da i poslednji dinar za nesto na alfici............
Ma pusti njihove komentare ne obraci paznju na njih ;) bas sinoc pricam oko kola sa gazdom gde radim koji vozi lagunu i dolazi poznanik i moj i njegov koji vozi 147 i ima je oko godinu dana i ovo mu je prvi kvar, kaze da ga nesto zeza podizac tek ce ti ovaj e da to ti je alfa non stop se kvari a ovaj a koliko se tebi puta pokvarila laguna ovaj ni jednom
A onda stupam ja i gazdina zena kako ni jednom kada non stop si kod majstora a i ja objasnjavam zadnjih 5-6 kvarova tako da opusti se i ne opterecuj se razno raznim izjavama ljubomorni pa sta ce i naravno uzivaj u voznji :love: :arflag
Jednom alfa uvek alfa !!!
Prva. druga serija 33 1.7 Veloce
Druga. treca serija 33 Permanent 4
Treca. Macchina bella 1.9 16v
Četvrta. 156 V6 Sp2 ili TI work in progress
Peta. 166 FL 3.2
Korisnikov avatar
teomas
Garaža: Alfa Romeo GT
BMW 320d e91
KTM duke 690
Lokacija: Ljig
Lokacija: Ljig
Postovi: 332
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 1:17 am

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Jun 11, 2009 10:19 pm

Pa sta ?! I ja sam non-stop kod majstora !!!!!
Zato sto je brat moje zene ... :rotfl:
Pa svaki drugi dan :drift u servis , na pepsidrinker:
Slika
Korisnikov avatar
Jurke
Drug Član
Drug Član
Garaža: ex 156 1.8 (2.0) TS
ex 156 1.8 TS
ex 147 1.9 JTDm
ex 156 1.8 TS Polizei
ex 159 Rosso 1.9 JTS
ex 166 Grigio 2.4 MJet
156 1.9 MJet 16V SW
Lokacija: Srbija
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1541
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 9:43 pm

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Čet Jun 11, 2009 10:51 pm

Moram da priznam, mislim po prvi put ovde ovako javno takoreći, da se ja u životu nisam nikad provozao u niti jednoj Alfi a podrazumeva se ni vozio :blush: :blush: :blush:
Jednostavno nisam imao prilike. Malo ljudi poznam lično koji imaju Alfe, jako malo, a pomalo sam stidljiv i nikada mi ne bi palo na pamet da nekog od njih pitam da me provozaju ili da potajno vrebam priliku za to. Ne!!!
Ja na Alfe nisam ni obraćao posebnu pažnju do pre 3 godine, gledao sam ih kao sva ostala kola(a auta u mom srcu su na posebnom mestu, to znaju svi oko mene). Onda sam jednom skupio nekih 500evra pre te famozne 3 godine i polako po oglasima počeo tražiti neki jeftiniji auto(čitaj:skoro krš) kako bih imao lično svoj, po prvi put. Svašta je tu bilo, i Lada specijal, i Manti ma bukvalno svega jer je želja za autom prevazilazila svu moju racionalnost. Dok jednom nisam primetio u oglasima AR Sprint '89. 1.5 za 1000e?! Mene zainteresovalo, otišao da pogledam i otada ništa drugo i ne gledam od auta, SAMO Alfe!!!
Sprinta nisam kupio nažalost, jer sam bio kratak za lovu, ali tih par neprospavanih noći posle toga i par propuštenih ispita i rokova zbog "neobjašnjivog psihičkog stanja" tih dana dokazalo mi je da se nešto desilo.
Vidite, ja sam kao i mnogi imao san da vozim ogoljenog juga, sa 1.3 motorom(tad nisam znao za veće u jugu :blush: ), kadicom unutra, auspuhom koji grmi i širokim gumama. Danas i imam nešto nalik tome. I dalje težim tom pravcu, ali sam svestan da kada dođem u posed jedne Alfe, da mi neće trebati ti dodaci silni i ostala budženja jer je Alfa sama po sebi takva da čak i u serijskim izvedbama pruža upravo te osećaje. Znam, rekao sam da se nisam čak ni vozio u nijednoj, ali jednostavno znam da je tako, kako to-ne pitajte me!

Nema dana da sebe ne zamišljam uz neku "moju" Alfu. Kako sedim u njoj, divim se enterijeru, instrument tabli, menjam brzine onako na prazno, perem lim, dajem gas u vožnji a ona ubrzava, ma... :cry: :cry: :cry:

Neću više ništa da pričam. Ostaje mi da gledam svakog dana u one zmijice na mom jugu i da sanjarim dok se ne steknu uslovi za nešto konkretno :quadrifoglio
A vašim komentarima odajem duboko poštovanje, jer ste o temi dublje promislili nego ja sada, ovako na brzinu.
Ne zamerite!
:wave:
Алфа Ромеотик

"Ал' тирјанству стати ногом за врат, довести га к познанију права, то је људска дужност најсветија!" Његош
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Alfizam, ljubav ili opsesija!?

Pet Jun 12, 2009 3:07 pm

Jurke, navrati do mene pa cu te provozati, nikakav problem :wave:

Povratak na “Cafeteria da Romeo”