Parking senzori

Offtopic, kafenisanje, itd...
Korisnikov avatar
Serapion
Garaža: 156 JTD
Lokacija: Pancevo
Postovi: 56
Pridružio se: Čet Nov 27, 2008 11:41 pm

Parking senzori

Čet Feb 26, 2009 10:27 pm

Svi znamo koliko je 156-ica pozadi nepregledna i da su joj zaista potrebni parking senzori. Zna li neko nešto više o ovim senzorima tipa kvaliteta, cene i ko ih najpedantnije i najpovljnije ugrađuje u Beogradu. Pozdrav svim Alfistima.
;) :cool: :good:
Korisnikov avatar
OMP
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac
Postovi: 13545
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:23 pm

Re: Parking senzori

Pet Feb 27, 2009 1:10 am

i ja se vec neko vreme mislim i kanim da na 155icu ugradim senzore, nocu mi je jako nezgodna za parkiranje narocito po neosvetljenim delovima grada tj prakinzima, sto se cena tice najjeftiniji su neki za 2000din u AP sportu, znam ljude koji ih imaju i ne zale se, opseg im je 0.5-3m, kao i kod vecine , za ostale modele cene idu na gore, neki srednji a dobri su ovde kod mene sa ugradnjom i garancijom oko 60e, drugar ugradio na A4 letos i zadovoljan je, mada i kod njih je opseg 0,5-3m a u sustini tih 0,5 m zezaju jer ti bas oni znace, nekad se parkiras u 20cm npr.mada ja to izbegavam, ali jbg posle tih pola metra blizine moras na osecaj da parkiras kao i bez senzora, inace cene idu i preko 200 i vise eura sa kamerama, dispeljom i zajebancijama, i bitno je jel mogu da se farbaju ili ne, meni to licno ne znaci puno jer mi je auto tamne boje pa se ne bi ni primecivali toliko ali ako je auto svetle boje ipak ne izgleda lepo kad su crni senzori :glare: no nebitno meni i ovi jeftini vrse posao, po recima nekih koji ih imaju nema frke, ali jbg svako prema zeljama i mogucnostima ;)
ja bi ih inace sam ugradio tj postavio na branik i izveo kablove a samo bi mi ortak elektricar to povezao,a u sustini svako od nas ko ima vremena to moze sam a i ko zna oko struje, ja sam tu totalni laik :)
Ex Yu Racing - blog o istoriji auto trka u bivsoj Jugoslaviji
Korisnikov avatar
Markoni147
Garaža: Ford Fiesta ST
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1857
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:22 pm

Re: Parking senzori

Pet Feb 27, 2009 8:43 am

Javi se clanu sascoalarm, on se bavi tim stvarima, znam da ih je ugradio milion tako da je sigurno dovoljno srtucan za taj zahvat i zna koji senzori su se kako pokazali... Pozz
Korisnikov avatar
Serapion
Garaža: 156 JTD
Lokacija: Pancevo
Postovi: 56
Pridružio se: Čet Nov 27, 2008 11:41 pm

Re: Parking senzori

Sub Feb 28, 2009 5:42 pm

Hvala na informacijama, stupio sam u kontakt sa sascoalarm-om i verovatno ću se sa njim dogovoriti oko ugradnje. :thumbsup:

Povratak na “Cafeteria da Romeo”