Pomoc oko Gremlina

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Maj 29, 2008 11:15 pm

bicu ja u subotu u su, pa more da odvozimo krug :D
Korisnikov avatar
milosh024
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Subotica
Postovi: 776
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 12:27 am

Sub Maj 31, 2008 9:51 am

Jbg kasno videh post, tek jutros, tvoj broj sam izgubio a Nemanja mi se ne javlja na telefon.....ajde ako si jos kuci posalji mi mob na PP ap da se dogovorimo :?
Alfa Romeo Sportwagon 2.0 JTDM
Ex Alfa Romeo 156 Sportwagon
Korisnikov avatar
milosh024
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Subotica
Postovi: 776
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 12:27 am

Sub Maj 31, 2008 1:54 pm

@Gandrak
molio bih te ako imas vremena da ipak pogledas one moje parametre sa dijagnostike pa da vidis da li ima jos nesto na sta bi trebao da obratim paznju.....auto ide osetno bolje ali to jos uvek nije to....iako nisam jos presao 600 km kao sto mi je dekideki rekao (presao sam 200) ne primecujem poboljsanje performansi.....moguce je da se gore ipak vidi sta jos ne radi kako treba (recimo protokomer)....takodje voleo bih da cujem objasnjenje zasto nije dobro to sto mi je katalizator izvadjen i kako to utice na performanse.....ako je problem u njemu da narucim polovan
Hvala
Alfa Romeo Sportwagon 2.0 JTDM
Ex Alfa Romeo 156 Sportwagon
Korisnikov avatar
milosh024
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Subotica
Postovi: 776
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 12:27 am

Pon Jun 02, 2008 5:33 pm

Da ne otvaram novu temu, da li je moguce na moj automobil umeto originalnog katalizatora kog su izvadili staviti neki univerzalan za 100 evra, da li ce to spreciti motor da pali lampicu kao gresku zbog katalizatora i da li cu narusiti perfomanse ako stavim taj univerzalni.....
Alfa Romeo Sportwagon 2.0 JTDM
Ex Alfa Romeo 156 Sportwagon
ZE
ZEPP 46
Drug Član
Drug Član

Pet Jul 25, 2008 6:27 pm

pozz Miloše..i mene zanima isto!! Da li si rešio problem?? Ako izvadim katalizator,sonda će prijavljivati grešku? a rešenje je?????? zna li neko??
ZE
ZEPP 46
Drug Član
Drug Član

Pet Avg 01, 2008 11:33 pm

Da li je moguće da niko nema rešenje ili predlog kako druga sonda ne prijavljuje grešku,ako se katalizator izvadi??? Ili je jedino rešenje nov kat?? ili rizik sa polovnim?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Avg 02, 2008 9:38 am

resenje postoji samo ne citas forum ;)
http://www.cannonballforums.se/viewtopi ... 37a2d9e35d
http://www.cannonballforums.se/viewtopi ... a&start=25
ZE
ZEPP 46
Drug Član
Drug Član

Sub Avg 02, 2008 1:57 pm

hvala Vexone...u pravu si ne čitam...nemam vremena da listam ceo forum....zato i pitam za pomoć!! Hvala još jednom...nadam se da će rešiti problem :dugokosi:

Povratak na “Area Servizio”