Profil vozaca raznih brendova

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Profil vozaca raznih brendova

Čet Maj 11, 2006 12:47 pm

EDIT:006 >> Tema postoji, dubleta...
http://www.cannonballforums.se/viewtopi ... 8747#68747

Na sajtu B92 zanimljiv clanak
http://www.b92.net/automobili/razno.php?nav_id=174476

Evo najbitnijeg izvoda:
Alfa Romeo - kico
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Maj 11, 2006 7:16 pm

Tacno 100%, kako su samo pogodili, ovo je garant pisao neki Alfista :)

OK osim onog o kafani a i ono o zenama i kladionici u mom slucaju obrnuto stoji ;)
Dexy
Postovi: 0
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 3:36 pm

Re: Profil vozaca raznih brendova

Čet Maj 11, 2006 9:50 pm

[quote="Impuls"]Na sajtu B92 zanimljiv clanak
http://www.b92.net/automobili/razno.php?nav_id=174476

Evo najbitnijeg izvoda:
Alfa Romeo - kico
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 12, 2006 12:47 am

U sustini je sve to jedna fina sala nekoga ko ne pripada ni jednom od ovih .klanova.!

Inace ljudi su stvarno zatucani, samo kad sam komentare procitao sve mi je bilo jasno! Vredjaju se bez potrebe, kao da je to licno na njihovu adresu upuceno!

Samo neka oni zive u svojim ubedjenjima, lepo je meni sve dok gledaju sa otvorenim ustima i skupljaju hrabrost da pohvale auto, a ne da samo i pomisle kako bi bilo da ga kupe! :cool

Aj uzdravlje...






http://www.cannonballforums.se/viewtopi ... 8747#68747
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 12, 2006 9:46 am

Jeste ovo dobra sala, ali ima tu i dosta istine.
Tacno je da i stvari oko nas pa i automobili koje vozimo odredjuju nasu licnost i karakter.
Ali ne moguce je na osnovu samo toga suditi i deliti ljude na .grupe..

Evo recimo ovo za nas Alfiste je samo delimicno tacno. Prvu recenicu necu ni da komentarisem :mad:
A ono da voli fudbal ili tenis ? Vlasnik kafane - Pih... :o

U svakom slucaju NEMA NAM LEKA :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 19, 2006 12:47 am

E ovo danas je bio vrhunac, Golf 2 sa papirom na prozoru:.Bla, bla, bla 3600 eura!. :shock: :wtf2:
:bluechin:
Ma jedan od najboljih poteza za (skoro) svakog Srbina je da se domogne bilo kog do tih Govana Obmotanih Limenom Folijom, a slobodno mogu da kazu da su uspeli u zivotu ako bar jednom kupe Merecedes, e sad ako nema jambolija nije strasno, mecka je mecka! ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 19, 2006 7:04 am

Sticajem okolnosti dnevno sednem bar da preparkiram u pet sest razlicitih automobila , ako prethodno nisam video vlasnika posle ga prepoznam , ljudi sta narod vozi kako i zato ne moze da stane u topic , za to je vec potrbna studija , bas juce je bio neki golf VR 6 ne postoji da se doda sta nije stavljeno , raspo mu se krst i otisli prednji lezajevi i zadnji klipovi , dosao je sa problemom kako mu trese na dvesta , posle navedenih izmena krenem da ga probam , od zmaja do aerodroma mi je trebalo da ga zaletim na 200 , mada mislim da nije isao vise od 180 , naravno auto je bio ko da gjuris po sljunku , vratim ga , proba covek kada je dosao po njega i vrati se sa komentarom da je bolji nego sto je bio nov.
Inace ceni ga 4000 , koliko da se vidi da gornji komentar i nije tako ekstreman .

U bedako odem da odmaram mozak i odradim komplet servis jednoj lepoj srebrnoj 156 tici V6 kojoj fabricki stoji sve na svom mestu i kojoj stvarno ne bih imao sta da dodam .Tip je jedino doradio malo muziku .Ne da pravi buku nego da poveca kvalitet zvuka.

O samarama zigulima i sl pa i starim meckama , nikad ranije nisam bio za to ali bre stvarno treba iskljucivati iz saobracaja , voze se svakodnevno automobili koji su opasni i za voznju po parkingu.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 19, 2006 8:29 am

bojanTI napisao:E ovo danas je bio vrhunac, Golf 2 sa papirom na prozoru:.Bla, bla, bla 3600 eura!. :shock: :wtf2:
:bluechin:
Nije to nista, dok god ti drugar ne dodje sav srecan i kaze kupio sam golfa II dizela za 3900 eur :mad:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 19, 2006 12:31 pm

Mora da se salis?! :shock:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 19, 2006 12:56 pm

Ne salim se. Slikacu ga jednom prilikom pa cu okachiti na forum ! ;)
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Pet Maj 19, 2006 1:08 pm

Te cene Golfa II su umiranje od smeha...a najsmesnije je sto ljudi dobijaju te pare :shock: . Ali, to je i meni pomoglo kada sam prodavao moju Hondu - provozam lika koji je gledao prethodno .dvojku. GTI 16v, pa posle voznje Hondom ostane zabezeknut i nije mu jasno kako su ta dva automobila iz iste godine jer je osecaj u voznji generacijama udaljen...u korist Honde naravno! Ja se mislim u sebi: .da si probao i Renault 19 16v ili Tipo Sedicivalvole isto bi mislio brate, ali dobro je sto ne znas dalje od Golfa.... Tako da se nisam ni cenkao ni pare kada sam je prodavao!
Acqua-Olio-Benzina
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 20, 2006 1:56 am

Ma sve je to u redu i da je to kanta sa tockovima i sve ostalo, ali nekako razmisljam...

Je li taj auto stvarno tako .neunistiv. kako pricaju ili je to farsa?! Ma nekako ne bi se ta prica tako dugo odrzavala da nema tu nesto! ;)

Evo isto kao i sa Bogom, nesto ga niko nije video ali definitivno ima neka caka cim je opstala ta teorija toliko godina i vekova... :roll:

Hajde budimo realni...
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Sub Maj 20, 2006 7:35 am

Nema nikakve cake niti skrivene tajne - Golf II je solidan auto koji ima svoje mane (i to puno njih...). Daleko od toga da je neunistiv, ima mnogo izdrzljivijih kola te generacije od njega. Stvar je u imidzu koji ima, zato sto ljudi ne znaju za drugo i zato sto mozes da nabavis dzabe divlje delove.
Acqua-Olio-Benzina
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 20, 2006 10:53 am

@bojanTI
ja sam vozio gnoja II 88', cale otvorio diskont pica, ja isao u nabavku sa njim... 24 da, da 24 gajbe piva ja strpam u njega, ravan sa zemljom, 1.3 umorni standard ga je jedva vuko, nebrojano puta sam to uradio sa njim, nikakve posledice nije pretrpeo, jeste mrcina, ali stigle su godine te automobile...

nema tu mnogo taktike, auto je napravljen dobro, ima dobar trap, kocnice, anti korozivnu zastitu (s obzirom da nije pocinkovan)... ali nema duha...
uh ugusih temu... dosta vise...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Maj 21, 2006 2:23 pm

Alo be ljudi to je auto ko auto, nego je problem da smo mi ovde napravili farsu i KULT od takvog jednog automobila i to zasto :

Zato sto barem do 1.6 i td trose oko 5-6 litara nafte.
Zato sto mozeste da sipate i pregorelo ulje i zejtin u motor i on radi.
Zato sto pasu delovi od traktora fus fals kao i jeftini turski.

A sem toga sama marka - Volc Wagen - pa zar postoji komunistickiji i radnickiji naziv za auto. :lool:
Golf je smisljen za male trgovine, preduzetnike, majstore stolare RADNICKU KLASU i kao takav je dobar i izdrzljiv.

A ne bih hteo da komentarisem varijante V60 Gti i ostale jer je meni totlano suludo da se od toga pravi kao neki sportski auto, kad je on sve samo ne to,
sofersajbna ko na traktoru pod pravim uglom, auto blago receno zakiva na rupe, i kad se zaletite 80 imate utisak da idete 130kmh :shock:

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”