Alfa Romeo 145/6

Trkačice modernog doba u civilnom odelu...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Alfa Romeo 145/6

Sub Mar 25, 2006 1:18 am

Hmmm, pa niko da otvori temu o 146&5-ici?! ;)

Evo malo da piskaramo ovde i kacimo slike...
aplauz :applause: aplauz :applause: aplauz :applause: aplauz :applause: aplauz :applause: aplauz :applause:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Mar 25, 2006 11:27 am

tema je u pripremi i pocetak teme i sama tema mora biti najjaca medju modelima ovde hehe... jos malo pa sam zavrsio pripremu i uvod...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Mar 25, 2006 11:46 am

:headbang2: :plavi_voli:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Mar 25, 2006 4:06 pm

:plavi_voli: :plavi_voli:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Mar 29, 2006 11:56 pm

Nego da pitam ja nesto...

Sat i display kilometraze se malo zatamne kad ukljucim svetla! Jel to default ili nesto nije u redu sa strujom?! :?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 12:48 am

I kod mene je tako....
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 8:33 am

Znam samo da bih posle 33, mnogo voleo da kupim 146.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 9:04 am

bojanTI napisao:Nego da pitam ja nesto...

Sat i display kilometraze se malo zatamne kad ukljucim svetla! Jel to default ili nesto nije u redu sa strujom?! :?
Tako i treba.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 1:28 pm

Heee jesu sminkeri... :cool :mrgreen: :dugokosi:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 1:41 pm

Fora kod zatamljenja instrument table je ta, da kada je mrachno, logichno palish farove. Paljenjem svetala se smanjuje bljeshtanje table jer se podrazumeva da je osvetljenje iste vidljivije nocu nego li danju... Preventiva protiv zamora ochiju.

:cool
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Apr 01, 2006 1:47 am

Kod mene kad se zatamnila skala za broj obrtaja....

Crkla mi diodica :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Apr 01, 2006 2:34 am

killaz napisao:Fora kod zatamljenja instrument table je ta, da kada je mrachno, logichno palish farove. Paljenjem svetala se smanjuje bljeshtanje table jer se podrazumeva da je osvetljenje iste vidljivije nocu nego li danju... Preventiva protiv zamora ochiju.

:cool
Upravo tako kao sto Laki kaze, tabla se ne zatamni zbog pada napona vec da bi se smanjilo bljestanje sa table.
Probaj recimo da uplais dugacka svetla (znaci samo dugacka, bez kratkih i pozicije) i videces da osvetljenje table ostaje isto....
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Apr 01, 2006 3:47 am

Kod mene je sve u marku osim obrtometra koji svetli non-stop, auto je sam procenio sta mu je vazno, ko sam ja da se bunim.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Apr 01, 2006 5:01 am

zen napisao:Kod mene je sve u marku osim obrtometra koji svetli non-stop, auto je sam procenio sta mu je vazno, ko sam ja da se bunim.
:rotfl: hahahaha :rotfl: hahahaha :rotfl: hahahaha :rotfl: hahahaha :rotfl: hahahaha
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 04, 2006 5:45 pm

Kako ono bese...

Selenia 20k i NGK Laser Platinum su sveto slovo?! ;)

Sta jos spada u veliki servis, kaisevi, spaneri, kablovi...

Dajte mi neki spisak i plan kako vi to radite, cega se treba pridrzavati, bla, bla, bla...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 04, 2006 8:27 pm

Ja sam zamijenio filtere,kaiseve,spaner,crijeva za dovod goriva(bilo malo prslo) i ulje.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 11, 2006 2:07 pm

Ne gasi mi se Airbag lampica!!! :?

Sta moze da bude razlog?!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 11, 2006 2:42 pm

:idea: Vozish opasno?


hahaha




Verovatno ti treba jedna dijagnostika i brisanje greshke.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 11, 2006 2:49 pm

da, da, upozorava te da moze da se aktivira zbog neadekvatne brzine... hahaha
sala mala...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 12, 2006 10:50 am

Pronasao sam nekog lika iz oglasa koji radi dijagnostiku za 800 dinara, hmmm da nije neki prevarant?! :?

063/356-156
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 12, 2006 10:53 am

to je chaki sa nbg... isti broj 063/223334... nije prevarant, ok je lik...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 12, 2006 1:46 pm

Ako ti nije dugo da se strpis do sledece nedelje.... tad cu dolaziti u Bg pa cemo resiti to...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 12, 2006 4:07 pm

Nije mi dugo naravno, ne nameravam da ga spucam u zid do tada, tako da cu sacekati! :mrgreen:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Apr 14, 2006 7:15 pm

čisto da se zna. Danas mi pod ruku do&šo jedan Magelan eXplorist 600 GPS i nisam odoleo da ne izađem na auto put posle posla i vidim koliko laže brzinomer. Alfa je 145 sa 1.4TS motorom i fabričkim 185/60 14 gumama. Nisam mogao da verujem kad sam video da se brzine poklapaju u +-1km!!! Za nepoverovati je da ovo motorče ladno ide 180 sa 6000rpm, a na oko 6400 ladno 190! Može jo&š malo ali nisam smeo!Razlika na toj brzini je +2km. Dotle je stvarno precizno, mada ni ovo odstupanje nije ni&šta. Izgleda da je istina ono &što ljudi kažu da Alfa ide koliko pi&še, nema prevare.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Apr 15, 2006 12:56 am

To sam i ja mogao da ti kazem, prvih nedelju dana mog posedovanja ovog auta sam platio 8000 dinara ukupno za kazne! Ali nisam ludovao, neeee samo sam dva puta prekoracio dozvoljenu brzinu od 50 za 11 i 14 km/h, a ostalih dva puta su mi .oprostili. i uzeli samo po hiljadu kao za pojas! Srecom imamo nezne i osecajne policajce! ;)

A druga stvar... Nikada nisam voleo auto sa zadnjom vucom, ono kao traktor i to... Dok eto danas nisam isao u nazad i slucajno mi palo na pamet da dodam gas...
:twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:
Pa nema reci za opisati, skoro pa k'o Miloseva cica! :mrgreen:

Povratak na “Alfa 145 | 146 | 155 | 164”