Zvanichni Skupovi ARCS - Beograd - prvi na udaru!

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Mar 15, 2006 7:42 pm

cekam odgovor od European Construction-a u vezi ovog parkinga
PC Usce... dace Bog da kazu OK...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Mar 15, 2006 8:00 pm

Dace Bog...

Boki, kakva je situacija sa parkingom preko dana, chini mi se da sam video brdo nekih gradjevinskih elemenata okolo njega (chitaj djubreta)..? :(
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Mar 15, 2006 8:16 pm

parking je slobodan nonstop, svi se parkiraju na drugom parkingu a oni koji nemaju mesto obicno odu na platformu... :D sitnice oko parkinga stoje tu vec nekoliko meseci... sam parking je ok
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Mar 20, 2006 11:56 am

Danas proveravam koji chlanovi ce moci doci na skup ako se organizuje 01. Maja 2006. Osnivachi, upishite se OBAVEZNO i shto pre, da ne zivkam i vas!

Za sada:
Milos
Stefan
Boki
Bigfoot
33IE
75TS
75V6
+1 75-ica
Nikola
Laki
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Mar 20, 2006 12:33 pm

Za sada:
Milos
Stefan
Boki Quadrifoglio
Bigfoot
33IE
75TS
75V6
+1 75-ica
Nikola
Laki
Sasha
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Mar 20, 2006 1:17 pm

Za sada:
Milos
Stefan
Boki Quadrifoglio
Bigfoot
33IE
75TS
75V6
+1 75-ica
Nikola
Laki
Sasha
Alfacrazy
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Mar 20, 2006 2:22 pm

Za sada:
Milos
Stefan
Boki Quadrifoglio
Bigfoot
33IE
75TS
75V6
+1 75-ica
Nikola
Laki
Sasha
Alfacrazy
Dejan AlfaPerSempre
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Mar 21, 2006 11:37 am

Za sada:
Milos
Stefan
Boki Quadrifoglio
Bigfoot
33IE
75TS
75V6
+1 75-ica
Nikola
Laki
Sasha
Alfacrazy
imandic
Dejan AlfaPerSempre
Stex
BojanPA
zen
kankkunen


Rezime je sledeci, svi kontaktirani ljudi (za sada) su za dolazak ako se skup odrzhava prvog maja, osim omanje ekipe iz Novog Sada gde se ubrajaju Frish75Turbo, GT Junior i Zhile (svi su chlanovi kluba).

E sada, obzirom da vec imamo solidnu ekipu itd, ja sam za varijantu da ipak skup odrzhimo 1. Maja. Mislim ko yebe okupljanja gde stojimo i caskamo, ovo ce biti zezanje kakvog nema ni na jednom skupu drugih klubova!!! sa druge strane, ako skup odrzhavamo u ovoj formi, ne mora biti puno posada, jer ce nam biti olakshana kontrola razuzdane ekipe...

Shta kazhete, idemo na prvi maj a? A? A? A? :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Mar 21, 2006 9:22 pm

Ma naravno, sta fali, ja ionako nisam nista drugo planirao za taj dan, a najverovatnije ce samnom poci jos nekoliko ljudi :cool
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Mar 22, 2006 8:56 am

Ako je tako onda je bolje da ostane 30.april. Ni meni ne odgovara 1. maj
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Mar 22, 2006 12:21 pm

Ja cu ponoviti ono sto sam rekao Lakiju kada smo pricali.

30. April je datum koji meni a izgleda i svima iz Vojvodine mnogo vise odgovara.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Mar 22, 2006 8:27 pm

Ne znam shta da vam kazhem... Odsustvujem naredna 4 dana, pokushajte da nadjete najbolje reshenje, shto se mene tiche vec imamo solidan broj ljudi, kao shto se vidi iz spiska, a nisam kontaktirao ni 50% ljudi.

Ne znam, mozhda su ludi ovi ljudi kada mogu odvojiti taj prvi maj za okupljanje koje se deshava jednom u godini dana u Bgd-u... :evil:

Pozz, vidimo se od ponedeljka.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Mar 28, 2006 3:14 pm

Cutanje je znak odobravanja! haha

Samo da informishem, jos clanova zainteresovanih za dolazak prvog Maja...
Lista je sve veca!
Milos
Stefan
Boki Quadrifoglio
Bigfoot
33IE
75TS
75V6
+1 75-ica
Nikola
Laki
Sasha
Alfacrazy
imandic
Dejan AlfaPerSempre
Stex
BojanPA
zen
kankkunen
vladaromeo
alfalabud
desha (autoserviser bgd)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Mar 28, 2006 3:29 pm

Lista je sve veca!
Milos
Stefan
Boki Quadrifoglio
Bigfoot
33IE
75TS
75V6
+1 75-ica
Nikola
Laki
Sasha
Alfacrazy
imandic
Dejan AlfaPerSempre
Stex
BojanPA
zen
kankkunen
vladaromeo
alfalabud
desha (autoserviser bgd)
Dejan (auto ricambi)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 1:14 pm

Chuo sam se sa Sashom i nikako da ga nagovorim za prvi maj... :lool: Jbga, poshten komunista. :(

Elem, skup najsigurnije odrzhavamo 30.Aprila, ostaje mi samo da isproveravam situaciju sa rezervnim prostorom gde bi se odrzhalo slalom zezanje te i restoran...

Ima li BILO KO iz Bgd-a neku preporuku za restoran(e)? Ili da Milosh i ja sve ponesemo na nashin nejakim plecima? hahaha


Eh da, imandic i ja smo se malo poigrali sa plakatom za skup i trebao bi izgledati ovako (ne obracajte pazhnju na datume itd, to ce se izmeniti):

-Slika je malo veca - budite strpljivi :)

Slika
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 2:59 pm

:lool: :cool plakat je vrhunski.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 3:26 pm

opasno izgleda... fbi
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 8:25 pm

Izgleda savrseno :plavi_voli: :plavi_voli: :plavi_voli:
Imam predlog da kao kod letaka, pored postojecih telefona, budu ubaceni i brojevi telefona za Kragujevac i eventualno Nis (ukoliko imamo nekog tamo da postavlja plakate), tako da bi ljudi, ako zele, mogli da kontaktiraju nekoga iz svoje sredine. Sta mislite?
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 11:48 pm

Alfacrazy, necemo komplikovati. Brojevi su od Milosha i mene, poshto smo najvishe upuceni (i bicemo), a i najcheshce smo u kontaktu, ne zhelim da lovim ostale chlanove nashe firme vezano za informacije, kako, shta kako i kad... Ovako je cela situacija mnogo jednostavnija i jeftinija.

Ako se budu formirale kolone iz gradova, preporuchicu brojeve telefona; Alfacrazy za juzhni deo republike, Sasha za severni.

A nishlije, pa shta reci o njima? Ne znam da li bi se neko pojavio na skupu i da ga tamo organizujemo... :evil:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Mar 31, 2006 5:17 pm

Ok.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pet Apr 07, 2006 1:00 am

Sasha, mozhesh li da kontaktirash ekipu severno od Beograda i obavestish ih o skupu, pozovesh i upishesh ih u brojno stanje? :dugokosi:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pet Apr 07, 2006 9:30 am

Naravno, samo mi posalji kompletnu listu clanstva sa telefonima.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Maj 02, 2006 4:32 pm

Nash .mali privatni klub. je u nedelju okupio 70 Alfi!!! Svaka chast momciiiii!!! :headbang3: :headbang3: :headbang3:

Posebno se zahvaljujem Miloshu i Nikoli, momcima koji su izneli najtezhi deo posla u toku skupa! Svaka chast, najbolji ste! :plavi_voli: :plavi_voli: :plavi_voli:
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Čet Maj 18, 2006 11:52 am

Auto Start, broj 12, 32. strana:

Alfa Romeo skup BG
Cuore Sportivo

Jedan od najmladjih, ali najaktivnijih i najprespektivnijih automobilskih klubova kod nas ARCS, odnosno Alfa Romeo Club Serbia, krajem aprila ove godine organizovao je cetvrtu veliku izlozbu automobila ove cuvene italijanske marke.

.....

Ostalo procitajte sami...lep tekstic...
Vec me kontaktirao lik iz Cacka koji je procitao tekst i hoce da se uclani u klub.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Čet Maj 18, 2006 12:06 pm

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”