:::::BESPLATAN PREGLED u Amag-u::::PRIJAVE!

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

:::::BESPLATAN PREGLED u Amag-u::::PRIJAVE!

Pon Nov 21, 2005 1:26 pm

Znachi, subota (26.11) u rasponu od 10-14h ko zeli moze da svrati u AMAG, raspon je od cetri sata da se ne bi pravila guzva u servisu i da bi ljudi mogli da se organizuju kad licno kome odgovara. Ponesite clanske karte sa sobom i Alfe bez ta dva nista.

U pitanju je rutinski pregled pred zimu,stanje guma,ulje,antifriz,......
Da krenemo sa prijavama (pozeljno je upisati vreme dolaska),

1.Sasha(50% dolazim)
2.
3.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Re: :::::BESPLATAN PREGLED u Amag-u::::PRIJAVE!

Pon Nov 21, 2005 4:05 pm

1.Sasha(50% dolazim)
2.Milos (meni bi odgovaralo oko 10, 10:30, jer od 11 radim)
3.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 21, 2005 4:45 pm

1.Sasha(50% dolazim)
2.Milos (meni bi odgovaralo oko 10, 10:30, jer od 11 radim)
3.156V6 (svraticu na pola sata cisto da obidjem ekipu koja dodje)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 21, 2005 8:52 pm

Ajde ja opet da pitam... jel se zna sta tacno ulazi pod termin provera auta pred zimu? Ne isplati mi se da potezem put do BG-a, ako taj pregled podrazumeva proveru antifriza (koji sam zamenio pre nedelju dana), ulja (koje takodje sam mogu da kontrolisem) i guma (opet ista stvar ko i sa uljem).

Bilo bi dobro ako bi ovaj pregled podrazumevao malo ozbiljnije kontrole, recimo upravljackog sistema, ABS uredjaja, kocioni sistem, jer ovo su itekako vazne stvari u zimskom periodu, a nije bas jednostavno utvrditi njihovu potpunu ispravnost optickim pregledom...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 21, 2005 11:48 pm

Nikola, Sava mi je rekao da ako neko ima neku posebnu zelju za nesto odredjeno i konkretno da to moze da se chekira ali budimo realni za sve ovo sto si ti nabrojao da bi se pregledalo (mislim bas sve) bi trebalo malo vise vremena od onog s kojim se raspolaze
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Nov 22, 2005 12:48 am

Ok Stefane. Poklonu se u zube ne gleda :lool: Mislim ipak je Sava ispao fer prema nama svima, jer od nikoga jos nista nismo grupno dobili za dz. pa makar to bio i najosnovniji pregled ;)

1.Sasha(50% dolazim)
2.Milos (meni bi odgovaralo oko 10, 10:30, jer od 11 radim)
3.156V6 (svraticu na pola sata cisto da obidjem ekipu koja dodje)
4. Nikola (50:50)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Nov 22, 2005 1:52 am

Naravno Nikola ja isto tako mislim poklonu se ne gleda u zube,svako treba da sam proceni jel mu se isplati da dodje ili ne posto je ovo opcionalno ne obavezno.

Pozdrav
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Nov 22, 2005 11:15 am

ja imam nekoliko pitanja (necu ga ugusiti) pored pregleda...
ona crvena lampica kod mene, neko kaze ovo, neko ono, pa da cujemo sta ce sava reci...

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”