Da li bi svom detetu kupili Alfu kad poraste? [Off]

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 17, 2005 3:50 pm

Hocu ja taj sa boljom slikom i zvukom!

Evo pitanja: da li bi svom detetu kupili Alfu kad poraste ili bi ga pustili da se uclani u tdi mafiju?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 17, 2005 4:01 pm

nikako tdi mafia... moze eventualno nekog fiata (italijana obavezno) za pocetak do 60-70 konja (da se nauci da vozi, jer alfa ne pravi masine ispod 120-130ks... a i da mi ne bude zao ako se polupa) pa onda moze neka alfica da padne...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 17, 2005 4:57 pm

zen napisao:Evo pitanja: da li bi svom detetu kupili Alfu kad poraste ili bi ga pustili da se uclani u tdi mafiju?
Najbitnije je vaspitanje!!!Mislim da ako dete pravilno odgajas nema sanse da jednog dana sedne u tako nesto,.....ma nece ni da pomisli!!!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 17, 2005 7:17 pm

Ja bih preformulisao pitanje u:
DA LI DA VOZI 75-icu ILI NEKI DRUGI MODEL ALFE :devil_shades:
Spomene li slucajno neku drugu "firmu", zavrsice u "Decijem Selu" :devil_laugh:
Zadnja vuca napred, ostali... kad stignu :lool: :lool: :lool:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 17, 2005 7:51 pm

Huh... :oops: Prvo da kupim sebi... =[ :lool:

Pre bih rekao da bi moje dete samo kupilo Alfu (koliko cu ga zaraziti)! :lool: :dugokosi:
Korisnikov avatar
Viper
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS

Audi Q5 2.0 TDI Quattro

Kawasaki ER-6n

Yamaha Tmax 500
Lokacija: Kac
Lokacija: Kać
Postovi: 1389
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:29 pm

Pon Okt 17, 2005 8:04 pm

Uh ljudi pa ja bih mojim cerkama obavezno kupio ALFU ali prvo moram sebi da kupim pa kad porastu mocice i one da je voze. :lool:
"I lived with you for twenty years: how many deeds,events and men went by! Today, i remember them,each and every one.I have, for Alfa the tenderness of a first love.The pure affection of a child for his mother."
Enzo Ferrari
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 17, 2005 8:50 pm

Ne bi mu se ja mesao u izbor...

Pustio bih ga da sam odluci izmedju Alfe ili eventualno neke druge Alfe.... demokratija :lool:

Nego salu na stranu, pustio bih ga da sam pogleda, isproba pa nek proceni sta valja...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 17, 2005 9:57 pm

e a mogao bi neko od vas da me usvoji :mrgreen:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 17, 2005 11:30 pm

Kao sto rekoh,pravilno usmeravanje od malih nogu..... ;)

Slika
Slika
Korisnikov avatar
Viper
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS

Audi Q5 2.0 TDI Quattro

Kawasaki ER-6n

Yamaha Tmax 500
Lokacija: Kac
Lokacija: Kać
Postovi: 1389
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:29 pm

Uto Okt 18, 2005 11:04 am

E Sasha ovo ti je dobro svaka ti dala. ;)
"I lived with you for twenty years: how many deeds,events and men went by! Today, i remember them,each and every one.I have, for Alfa the tenderness of a first love.The pure affection of a child for his mother."
Enzo Ferrari
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 18, 2005 1:48 pm

Mislim da ce svetsko komesanje i politika da vam pomogne da resite problem sta ce vase dete da vozi... :roll: vozice bicikl ili nesto na solarnu energiju... :mrgreen:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 18, 2005 3:49 pm

Evo pitanja: da li bi svom detetu kupili Alfu kad poraste ili bi ga pustili da se uclani u tdi mafiju?
Pa ovako..ja bih insistirao da dete kad polozi uzme tdi mafiju najbolje nekog wagena ili passata ili neko slicno g... pa udri i udri i lomi i udri cak bih mu i ja pomogao u lomljenju prilikom izvezbavanja-znachi na wagenu bi se ucili kako ne treba,aaaa onda kad dete vise ne bude dete nego postane pravi muskarac(ili ozbiljna devojka) onda dolazi na red Alfa jer wagini i jesu za decu da se uche na njima a kad preraste igracke na red dolaze ozbiljna kola - ALFA :P
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 18, 2005 3:52 pm

E ovo poslednje je stvarno najbolji odgovor koji sam cuo.... hahaha hahaha
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 18, 2005 4:30 pm

Koji ste vi freakovi, to je strasno... :| :roll: :mrgreen:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 18, 2005 5:47 pm

ja bi imao drugaciji pristup...

prvo... sve sto je diesel, mesto mu je na njivi ili gradilistu ili sl.

e sad mogao bi da bira samo izmedju Alfe 4cyl turbo ili 6cyl atmosferca... za tatu ce biti rezervisan v6 twinturbo :D :D :D :D :D
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

u vagena da udje? ma daj... nema od koga te gene da nasledi :D
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 18, 2005 8:18 pm

NIKS dizel, to je za poljoprivrednike. Neki malecni turbo za po
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 18, 2005 8:29 pm

Vas dvojica ste ga naje**** kada brabus bude procitao ove postove. :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 18, 2005 8:33 pm

Pa dobro, ljudi su samo iskreni...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 18, 2005 8:54 pm

Quadrifoglio napisao:
u vagena da udje? ma daj... nema od koga te gene da nasledi :D
E Quadri razmisli to sa novopecenim vozachima...to ti je druze kao sa onim plasticnim telefonima igrackama maloj deci ne dajes pravi mobilni das im prvo plasticnu igrackicu-preneseno na kola-fau we e onda dete poraste dodje i kaze -Tata ja vise nisam dete ja sam sada covek i ti kazes -Vazi sine(cero) ajde sad da ti kupi tata prava kola

ne bi valjda imao srca da gledas kako dete udara i grebe alficu :?:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 18, 2005 9:04 pm

zen napisao:Pa dobro, ljudi su samo iskreni...
ou jea... jbg...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 18, 2005 10:06 pm

156V6 napisao:
Quadrifoglio napisao:
u vagena da udje? ma daj... nema od koga te gene da nasledi :D
E Quadri razmisli to sa novopecenim vozachima...to ti je druze kao sa onim plasticnim telefonima igrackama maloj deci ne dajes pravi mobilni das im prvo plasticnu igrackicu-preneseno na kola-fau we e onda dete poraste dodje i kaze -Tata ja vise nisam dete ja sam sada covek i ti kazes -Vazi sine(cero) ajde sad da ti kupi tata prava kola

ne bi valjda imao srca da gledas kako dete udara i grebe alficu :?:
ima tu istine...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Okt 19, 2005 12:53 am

Pazi kad ima, ja sam kao mali (18god) produvao jednog yuga, posle caletovu 128-cu gazio do smrti, i tek kad sam dobio corsu prodao sam je posle mesec dana i pazario 33-ku. Nisam bio srecan u opelu... Sve na kraju dodje na svoje.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Okt 19, 2005 1:28 am

ja recimo mislim da je bolje da se dete od malena uci na jacim automobilima... u startu skapira neke stvari...

ja sam recimo poceo na Tipu 2.0 16v :D
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 12:49 am

Ja sam mojoj cerci davao da vozi 164 sa 16.5 godina , sporednim ulicama , inace ne pada joj na pamet nesto drugo , sada je upisala auto skolu , pa u porodiliste se odvezla u alfi i stigla kuci u njoj.Vis eprovela vremena nego u krevecu.
Lepo je oseca a i ..bes auto , ja bih ko zna gde lezao da sam par puta bio u drugom autu i istim situacijama.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Sep 28, 2006 12:53 pm

Ja sam dete alfiste... :D
Dodushe, nisam odma' vozio alfu jer nije bilo para...
A GT Junior kojim sam se vozio sa caletom na more kao klinac (13god) je stajao u dvorishtu.
Tad sam zavoleo taj auto.
Uchio sam da vozim na Reno 4 (valjda 15god), zatim sam polagao na Golfu2(dizel) (imao 21u godinu) i onda kad sam seo u audia 80 (benzin) jedva sam skapirao kako treba da vozim benzinca... :roll:
Tad sam shvatio da su Dizeli uzas...!
Zatim sa vozio tu 80ku nekih pola godine dok je keva nije slupala i malo posle toga...
Zatim smo doshli do nekih para i cale je naravno zapeo za 146-156 :D
Ja sam bio indiferentan. Nisam znao za druge Alfe osim tog GT-a.
Sad vozim ovu 146-cu vec godinu i po dana....
Makar ishao peshke, nishta osim alfe...!!!

Cale, VELIKO HVALA !!!

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”