Kragujevac - OBAVEZNO PROCITAJ!!!

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Kragujevac - OBAVEZNO PROCITAJ!!!

Ned Avg 28, 2005 10:41 pm

Aj da skontamo sta moze a sta ne...

- 25. septembar je po meni OK, aj da odlucimo tacno da mozemo ja i Dejan da se razletimo malo i to organizujemo...Treba obavestiti radio/TV stanice, restoran i ostalo...

- sto se revijalnog dela tice, ja ne bi ulazio u neke avanture sa cunjevima, trkama i tako to, jer za to mora policija da se obavesti, pa onda sta ako se nesto desi...mislim da jos nismo na tom nivou...ili jesmo?

- klopa moze da bude na ultra super mestu, sa velikim parkingom i pogledom na Muzej i spomenik Nadi Naumovic (sa kamen-tvrdim sisama)

- ja cu da nacrtam mapu, mada se jako jednostavno nalazi jer svi znaju gde je muzej (isli ste verovatno svi na ekskurzije ovde)

i tako to...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Avg 28, 2005 11:49 pm

:thinkof:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Avg 29, 2005 11:10 am

Shto se tiche revije vezane za skup... Hrvati su organizovali takmichenje u sledecem;

Najchistija Alfa
Najprljavija Alfa
Najbolji zvuk TS motora
Najbolji zvuk Diesel motora
Posada koja je stigla iz najudaljenijeg dela drzhave...

Ovakve aktivnosti ne zahtevaju cimanje sa chunjevima itd... A mozhemo u okviru toga izmisliti sijaset takmichenja. Negrade mogu biti reklamni materijal kluba; majice, nalepnice, privesci itd...

Mislim da je red napraviti neki izbor za miss Alfistkinju, pa da slike bacimo i na site itd...

Btw, 25.09. je blizu i stici ce pre nego shto mislimo, mozhda ne bi bilo loshe da bude nedelju dana kasnije... :?

Shta misli skupshtina? :D
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Re: Kragujevac

Pon Avg 29, 2005 11:47 am

imandic napisao:
- klopa moze da bude na ultra super mestu, sa velikim parkingom i pogledom na Muzej i spomenik Nadi Naumovic (sa kamen-tvrdim sisama)
Meni mesto odma do nje, ako moze.......Slika


Sto se tice revijalnog dela mislim da to sto je Laza pominjao moze da se uradi ,ali ne do 25, vec pocetkom oktobra neka nedelja.Mnogo je blizu 25, po meni...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Avg 30, 2005 5:46 pm

Ok, hajde onda neka skup bude prve nedelje u oktobru (2. oktobar). Sta mislite?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Avg 31, 2005 9:22 pm

Ljudi? Ima li vas zivih? ;)
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Avg 31, 2005 11:25 pm

Ima nas :lool: ;)
Meni odgovara i prva nedelja u oktobru. Ajde jos da pricekamo par dana,od nedelje cu otici do Bg-a na konacni dogovor.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Sep 01, 2005 12:06 pm

Ok :cool
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sub Sep 24, 2005 6:45 pm

Uvidjaj odradjen juche;
lokacija predvidjena za skup je odlichna, izdvojena od gradske vreve, parking veliki, a restoran kulturan i u dodatnoj izgradnji (zbog skupa Alfista) :P

Btw, do dotichne lokacije vodi put koji ima pravac od nekih 600 metara, na kome nema saobracaja... :twisted: :twisted: :twisted:

Sve u svemu, prostor ima dobre predispozicije!
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Sep 24, 2005 8:02 pm

Odlicno,vec mi se svidja! :lool: :cool
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 4:02 pm

[size=18:0b0d5365f5]Ok, na posao! Ovo je spisak stvari koje od prilike trebamo odraditi (obezbediti) najkasnije do Subote...[/size]

Sasha - Majice (20-30kom) + megafon
Milos - Zastava + suncobran + kamera
Imandic - ID kartice + kontakt sa novinarima + pult za Alfa klub na parkingu
Alfacrazy - Trake za ID kartice + prijava skupa policiji
Killaz - Glasachki listici i lista za komisiju + lista za nove chlanove + cenovnik gadzeta i gadzeti

Orijentacioni raspored aktivnosti osnivacha:

Alfa Pult - prijem novih chlanova + info o klubu i prikupljanje prijava za ruchak:
Nikola i Stefan

Alfa Pult - prodaja gadzeta:
Cuore Sportivo (ako dodje) i Dora + Sri (pije pivo i pazi na robu) :)

Ostatak ekipe:
Obezbedjivanje skupa i vodjenje rachuna o parkiranju automobila, takodje ekipa morati biti mobilna u razdeljivanju glasachkih listica.

Alfacrazy i imandic (+neko od lokalnih Alfista) bi trebali da organizuju parkiranje od samog pochetka skupa, chim stigne pojachanje sve ce biti lakshe - bitno je samo da u samom startu Alfice budu lepo slozhene. ;)

Predlazhem da se planira jedan deo parkinga za takmichare i to u segmentu muzike (motora i/ili hifi-a), praktichno da automobili stanu jedan pored drugog i pokazhu shta mogu...

U petak cu pozvati telefonom svakog od vas radi provere sta je obezbedjeno od materijala, a shta ne.

Ako su potrebne neke dopune teksta i predlozi napishite, dve glave su pametnije od jedne! ;)

pozz // laki
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Uto Sep 27, 2005 4:28 pm

Postavio sam info na sajt, cuo sam se sa iericem oko novinara (znaci Era ce obavestit televizije o skupu, poslace im informacije, a na njima je da odluce da li ce doci ili ne, lepo bi bilo da obezbedimo novinarima bar sok i kafu), sada cu odraditi flyer-e i kartice za organizatore...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 7:01 pm

Ok, za novinare je praktichno vec sve obezbedjeno - dogovorili smo se valjda... :?

Btw ispravi ovo na site-u (naslovna): NOVOSTI: Inforamacije o okupljanju u Kragujevcu
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 7:04 pm

Ok.
Nego taj pult kako je osmisljen? Oce li biti neki sto ili nesto slicno?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 7:08 pm

Obezbedio znak "Alfa Romeo parking only", skup prijavljujem sutra u pola devet ujutru, drzace za ID kartice kupujem sutra u 12(ukoliko ne bude onih koji se nose oko vrata, uzecu one koji se kace na majicu). Jedino sto nisam siguran je nosac za znak Alfa Romeo parking only (oko parkinga nema gde da se okaci a da bude iole vidljivo). Ukoliko neko ima ideju sta bi moglo da posluzi u ove svrhe neka predlozi resenje (meni jedino pada na pamet onaj drzac za note koji koriste muzicari i ako neko ne smisli bolje resenje moracu sutra da realizujem ovu blesavu ideju i nabavim taj drzac ;) )
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 7:17 pm

Nikola napisao:Ok.
Nego taj pult kako je osmisljen? Oce li biti neki sto ili nesto slicno?
Klasika sto, stolice, suncobran, manekenke i vi... :lool:

Alfacrazy i imandic! pozicioniranje za parkiranje je u gornjem delu parkinga, blizhe muzeju, pult praktichno napraviti u 'ladovini onog (jedinog) drveta. ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 9:16 pm

Ok ;)
Laki, imas li u vidu neki poseban nacin parkiranja ili da se svi parkiramo jedan pored drugog (mesta ima)?
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 9:23 pm

Opushteno, samo neka izgleda da je iole organizovano (nemo se brukate), a ako hocete da se malo igrate onda redjaj po modelima... :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 9:25 pm

Ma ima da izgleda, nego sta :lool:
Hajde, predlozite na sta da okacim onaj znak za parkiranje (samo bez vulgarnih predloga, molim :lool: :lool: :lool: )
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Uto Sep 27, 2005 11:02 pm

Uzmes 3 lopate, lopatne delove stavis na beton, vrhove drski vezes nekim dobrim kanapom i gore stavis znak...

Uzmes 3 bregaste, vezes vrhove i na njih znak

Uzmes 3 stapa za pecanje, vezes vrhovei na njih znak

Uzmes 3 grabulje, grabuljne delove na beton, gore kanap i znak

Uzmes 3 cevi za vodu za WC solju, vezes vrhove selotejpom i na njih znak

Uzmes 30 olovki, H2 tvrdoce, vezes po 10 komada u stap izolir trakom, vrhove povezes istiom trakom, i gore znak

Uzmes 3 kisobrana, vezes vrhove i znak

Uzmes ....
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Sre Sep 28, 2005 12:09 am

Uzmeš tri hostese i vežeš ih za naš sto da nam privlače mušterije a ti držiš znak? :P
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Sre Sep 28, 2005 12:43 am

Pa ovo je bolje i od lopata i kisobrana :)
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Sre Sep 28, 2005 1:14 am

Evo izgleda flayera, da li je OK...Ako jeste, ispod je link za download velike slike za stampanje:

Slika

http://www.arcs.org.yu/slike/kragujevac.jpg
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Sep 28, 2005 2:14 am

Mislim da je flajer sasvim ok, sutra pocinjem sa deljenjem istog ;)
BTW, hvala na svim nadahnutim i izuzetno "konstruktivnim" predlozima :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Sep 28, 2005 10:20 am

Alfacrazy napisao:Obezbedio znak "Alfa Romeo parking only"
koliki je? kako se kaci? mozda imam nesto u podrumu sto moze da posluzi...

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”