POLOVNI DELOVI ZA 75-icu?

Alfa Romeo 75 | Alfa Romeo Alfetta | Alfa Romeo GTV | Giulietta | Alfa 90 | SZ/RZ
Legende koje jure.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

POLOVNI DELOVI ZA 75-icu?

Pet Jun 24, 2005 9:14 pm

Pozdravljam Alfiste!
Potrebna mi je pomoc: Postoji li neki otpad ili second hand shop sa delovima za 75-icu? Konkretno mi treba: Levi retrovizor(elektricni), zadnji desni plasticni rub(ukrasni), crvena katadiopter lajsna za gepek vrata i upaljac. Ja imam te delove, ali na zalost ostecene... Mislim, moze sve to da se okrpi, ali moja TURBO LJUBIMICA zasluzuje bolje!
Nije da panicim, al' UPOMOOOOOC!!!
Hehehe, salim se. Hvala svima unapred!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 24, 2005 9:31 pm

Sta ti je osteceno na upaljacu? Ako je samo ulozak, imam ja od 33-jke. Predpostavljam da bi ti odgovarao. Dobijes ga za DZ :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 25, 2005 1:11 am

Hvala Ti puno, ali u pitanju je plasticna drska. Predpostavljam da si u pravu za ulozak... Bice mi drago ako neko uspe da iskopa neku "zlatnu zilu delova", tj. "Alfa-otpad"!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 25, 2005 1:22 am

Mislim da u Cacku postoji auto otpad koji drzi uglavnom Alfe. Ja nisam kupovao nista kod njih, mislim da je imandic svojevremeno nesto kupovao tamo, pa bi mogao da proveris da slucajno nemaju nesto i za tebe. Brojevi telefona su 0641880813 i 063697937. Zaista ne znam kako se otpad zove, ali mislim da to i nije tako bitno.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 25, 2005 1:28 am

Hvala druze, hvala!!! Koliko vec sutra zovem da proverim, pa ako je u pitanju "ALI-BABINA PECINA SA BLAGOM", javljam "lozinku" za ulaz i ostalima!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 27, 2005 6:09 pm

Ja sam kupuvao od Njgusa (to je lik uz Cacka) ok su mu cene, samo sa plasticnim rubom i retovizorom levim bojim se da ce biti tesko, posto to svima fali, svi imaju desne retrovizore a rubove nema niko tako ako mozes kod nekg plasticara da zakrpis taj rub bilo bi bolje.

Ako ti treba jos nesto od delova probaj kod Mise(Miso) 063.666.156
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 27, 2005 6:23 pm

Nul..zzsest..nnmm... ok, ZAPISAO! Hvala na informaciji!!!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Jun 28, 2005 12:30 am

Pozdrav,

za polovne delove mo
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Jun 28, 2005 12:56 am

HVALA !!! Sto vise informacija i telefona, to veca verovatnoca da dodjem do delova! Hvala vam jos jedan put svima!!! :bow:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Jun 28, 2005 10:02 am

Ako budes dolazio, javi se pa idemo zajedno. Da ne trazis bez veze, narocito Gorana.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jul 11, 2005 6:13 pm

Ako nekog zanima:
Prodaje se ALFA 75-2.0, '86god., siva metalik, registrovana godinu dana na BG table, presla je 220.000km, u solidnom stanju (zadnji rubovi su za zamenu), cena je 950eura.
Auto se nalazi u NS-u i vlasnistvo je mog drugara...

Povratak na “Alfa Romeo Transaxle”