AKCIJA!!! Gde god Alfu vidish - ti letak posadi!

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 04, 2005 1:59 am

Evo ja cu ti dam,Saabo...........a sta treba zaboravih?..............ma dogovoricemo se uz pivo i girice... :lool: :lool: ;)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 04, 2005 2:02 am

Hehe, Saabo, ne reklamiramo koncert Aerosmith-a, nego klub ljubitelja Alfa Romeo-a. :lool: :lool: :lool:

Thx josh jednom na sugerisanju. ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 04, 2005 2:06 am

cuore sportivo napisao:uz pivo i girice...
:naughty: :naughty: :drunksingers:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 04, 2005 7:11 pm

Samo da vas obavestim da me je danas na sred bulevara lik koji je izasao iz jedne 145 lagano oterao u 3 lepe kada sam mu dao flajer, sa sve recima:" piiiip*** te i Alfa i usr*** klub!"

Bas ste cudan narod vi alfisti :mad: :mrgreen: :mad: :mrgreen:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 04, 2005 7:15 pm

sri98 napisao:Samo da vas obavestim da me je danas na sred bulevara lik koji je izasao iz jedne 145 lagano oterao u 3 lepe kada sam mu dao flajer, sa sve recima:" piiiip*** te i Alfa i usr*** klub!"

Bas ste cudan narod vi alfisti :mad: :mrgreen: :mad: :mrgreen:
Ja bi pozvao pandure da ga uhapse................pa lepo 29-ti............pa ispitivanje................sta mi on tu ..........Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 04, 2005 7:19 pm

Ma to je neka obicna budala :mad: , a ne alfista, taj i nije kupio alfu nego "auto" da se vozi od A do B :twisted: ( da citiram mikicu ;) )
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 04, 2005 7:37 pm

e bila bi fora i murija da se uclani ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 04, 2005 8:17 pm

sri98 napisao:Samo da vas obavestim da me je danas na sred bulevara lik koji je izasao iz jedne 145 lagano oterao u 3 lepe kada sam mu dao flajer, sa sve recima:" piiiip*** te i Alfa i usr*** klub!"
Pa zar nisi ukapirao...to nije bio Alfista nego njegov najbolji ortak kome je riknuo WW i onda je morao da pozajmi Alfu dok mu se auto sushi na servisu,i eto savrseno razumnog objasnjenja zasto te je napusio :twisted:
srdjan_p
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: ZR
Postovi: 190
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 8:15 pm

Pet Maj 06, 2005 9:36 pm

Ajd videcu i ja da odstampam koji komad pa da podelim po ZR-u.
Ja licno sam vise lud za JAPANCIMA ali Alfe su takodje posebna vrsta automobila, sasvim posebna :cool
Imam ja drugara koji je Alfadzija od rodjenja, san mu je 75ica V6 ali trenutno vozi caletovu 164 V6T(kad uspe da mu je otme)...dolazimo na sledeci skup sigurno ;)
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 06, 2005 9:47 pm

Nice,ajde uputi drugara na forum i klub.
Ocekujemo vas na skupu :dugokosi:
srdjan_p
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: ZR
Postovi: 190
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 8:15 pm

Pet Maj 06, 2005 9:57 pm

E a kad je sledeci skup?
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 06, 2005 10:27 pm

12.06. u Novom Sadu tj. na Fruskoj gori!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 07, 2005 8:06 am

Cuj NA fruskoj gori :shock: :shock: :shock: , da imamo vise vremena da da sa Mikicom ubacim jedan TB V6 u UAZA pa da vidite sta je terenac .
Salim se odlican izbor , nadam se da samo ima lepo mesto za parking , o prilazu i ne razmisljam .
E da a tamburasi ovde u BG su izumrli .
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 07, 2005 8:09 am

:idea: ? ? ?
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 07, 2005 12:37 pm

gaston napisao:E da a tamburasi ovde u BG su izumrli .
Hehe, pa ne dolazite dzabe u Novi Sad! ;)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 21, 2005 11:44 am

Malo zatishje u rasturanju flayer-a ili mi se chini? :?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Maj 22, 2005 10:00 am

Ma samo se niko ne hvali .
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Maj 22, 2005 12:16 pm

Pa da. Cak sam i ja odstampao par komada i kacim okolo :)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Maj 23, 2005 6:57 am

Cini ti se killaz. Evo, npr. pouzdano znam da je jedan od clanova (da ga ne imenujem-prepoznace se sam) juce delio flayere u restoranu na buvljaku.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Ned Maj 29, 2005 3:53 pm

Dogadjaj od pre dva dana,
Vozimo se drugar i ja u sprintu i skontamo crvenu 75-cu(taxi) dam mu znak da stane i kroz prozor mu pruzim flajer......Covek od nekih 45-50 godina kad je video flajer sav ozaren viknu "TO, TO MI TREBA, DOVESCU JOS ALFISTA(kad sam mu spomenuo skup)" Inace drugar mi posle kaze da se jednom vozio sa njim i da je kad je usao u auto zapoceo pricu u stilu..."poslednja prava Alfa i sl." Covek se toliko zaneo u pricu o Alfama da je zaboravio da ukljuci taximetar......naravno voznju nije ni naplatio..... :cool ;)
Kako volim da cujem ovakve price,pa to nema nigde,Alfisti su stvarno CUDO!!!!
Posto se blizi skup trebalo bi malo azurirati podelu flajera,kome je ponestalo neka skine sa sajta i neka odstampa par komada..
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Ned Jun 05, 2005 11:53 pm

Momci..?

Kakav je izveshtaj sa terena? :| Nadam se da do sada makar pola Srbije zna za Alfa Romeo Klub Srbija i okupljanje?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 3:21 pm

Ja danas bio u jednoj prodavnici auto delova, cuo da prodavac vozi 164, izvadio flyer, kada dade i on meni flyer, rece da su mu gomilu flyera u subotu uvalili momci sto sto su osnovali klub. :lool: :lool: :lool:

Kaze da ce mozda i da dodje u nedelju.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 3:22 pm

Jel radnja auto stil?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 3:23 pm

Jeste, da.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 3:26 pm

"Krivac" je Boki :lool: :cool

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”