ALFA&VIDEO GAMES

Offtopic, kafenisanje, itd...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

ALFA&VIDEO GAMES

Uto Jan 25, 2005 1:44 pm

24.01.2005 kompanija za razvoj video igara Black Bean je objavila danas da je potpisan exkluzivni ugovor sa kompanijom Alfa Romeo za pravljanje simulacije voznje zasnovane na poznatoj marki.

Black Bean-ovo sticanje prava prava na brend Alfa Rome-a sirom sveta pokazuje odlucnost ove firme da nacini uticaj u svetu multiplatformskih video igrica razvoja i publishinga.Brend Alfa Romeo je poznat sirom sveta i sinomim je za sportska kola sa stilom.Na razvoju video igre radi nagradjivani programer Milestone,poznat po svojoj licenci za Screamer,Superbike serijalu izdatom od strane Electronic Arts-a kao i nedavno objavljenom Racing Evoluzione za XBox konzole.

S.C.A.R.-Squadra Corsa Alfa Romeo je naziv video igre,u razvoju za platforme PS2,Xbox,i PC bice pustena u opticaj u drugoj polovini 2005.

"Odusevljeni smo da radimo sa tako jakim brendom"-izjavio je Marco Minoli,direktor marktinga u Black Bean-u "Italija je tradicionalno zemlja sa malim brojem kompanija koje rade na segmentu ravoja i publishing-a;nasa namera je da stvorimo sinergiju sa lokalnim uticajnim brendovima po pitanju dizajna automobila stajlinga i prestiznih imena poput Alfe Romea koji imaju visok stepen prisutnosti kako nacionalno tako i medjunardno"

"Rad na projketu S.C.A.R. zajedno sa Alfom je jako uzbudljiv"-izjavio je Antonio Farina predsednik Mileston-a "To je ustvari ostavarenje sna za nas da kombinujemo vodecu italijansku tehnologiju kako u stvarnom zivotu auto trka tako i u simulacijama zarad stvaranja igre koja slavi italijansku vodecu ulogu u voznji:AlfA Romeo nije samo pobednicka kompanija u danasnje vreme vec i slavni brend sa pocetka auto trka u najranijim godinama,zato ce se sve to odraziti i na video igru"

"Voziti Alfa Romeo nije kao voziti neka obicna kola u obicnom smislu te reci-to je cista zelja za voznjom pretvorena u auto koji je odraz jedne licnosti onog koji vozi Alfu.Kada ste na mestu vozaca a vase ruke na upravljacu-vi postajete jedno sa vasom Alfom,put ispred vasih ociju,prijanjanje guma na podlogu,vase srce koje kuca u ritmu broja obrtaja vaseg motora-izjavio je Hans Hoegstedt na celu odeljenja za marketing i komunikacije u Alfa Romeu

"Ovo saveznistvo sa Black Beanom omogucice nasim klijentima kao i onima koji dele nasu strast za voznjom da ozive jedinstveno iskustvo osecaja za upravljacem Alfe Romea"

Slika
Slika

Izvor:Italiaspeed

Napokon nasa Alfica dobila svoju personal simulaciju :love:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Uto Jan 25, 2005 4:19 pm

:shock: jedva cekam............
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Re: ALFA&VIDEO GAMES

Uto Jan 25, 2005 6:34 pm

156V6 napisao:
"Voziti Alfa Romeo nije kao voziti neka obicna kola u obicnom smislu te reci-to je cista zelja za voznjom pretvorena u auto koji je odraz jedne licnosti onog koji vozi Alfu.Kada ste na mestu vozaca a vase ruke na upravljacu-vi postajete jedno sa vasom Alfom,put ispred vasih ociju,prijanjanje guma na podlogu,vase srce koje kuca u ritmu broja obrtaja vaseg motora-izjavio je Hans Hoegstedt na celu odeljenja za marketing i komunikacije u Alfa Romeu
Svaka mu je zlatna :grin: :grin: :grin:
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Uto Jan 25, 2005 10:04 pm

U...Ovo ce biti jako interesantno...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

SCAR u maju

Sre Apr 27, 2005 5:41 pm

Postovani Alfisti,

ono sto ja znam je da ce se igra pojaviti u maju 2005, a dodatne pojedinosti i trejler mozete skinuti sa http://www.bhmotorsports.com a inace na samom sajtu mozete naci i maske i modele za automobile iz Colin McRea Rally i Richard Burns Rally-ja.

Pogledajte!!!!!!!!!!!!!1 :lool: :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 6:44 pm

Jedva cekam ljudi

SlikaSlika

SlikaSlika

Snimite dole onu 155 V6 Ti :evil: :evil: :evil:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 7:02 pm

:devil_bigeyes: ko prvi nabavi igru,neka odma prijavi.....
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 9:46 pm

Ne mogu da verujem opet ce biti sluske na usi i zvuk do daske ali sa pravim autom.
Lepa vest jedva cekam.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 9:53 pm

E *ebiga,nema 164-ke............... :lool: :lool: ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 10:14 pm

A ima li i starijih modela GTV , Junior , Alfasud , ITD ili samo ovo u sta je tesko sesti a 164 i nije bas samo sport naravno ako nije zestoko prepravljena, ja moju mnogo volim ali je alfa kompromisa , ne odrazava nacin i filing zivota kao modeli koji malo peodrmaju bubrege a nema ni kadice sto i nema potrbe jer i ovako ne mozes da ispadnes iz sedista u kerivini sto zna da ne bude slucaj sa nekim fabrickim modelima koje sam imao srece da vozim.
Alfa nije samo voznja alfe ,po meni je to nacin razmisljanja , stil i osecaj zivota Verujte svi pravi Alfisti imaju problema sa suprugama ili su razvedeni ,danima imaju o cemu da pricaju pa cak i kad automobili nisu tema ,...kad je tema gde ja odoh ???????????????? :besserwisser:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 10:37 pm

Mislim da cu morati iz predostrozhnosti da cenzurishem pojedine delove gastonovog texta! :rotfl:
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Sre Maj 04, 2005 8:38 am

Pojavio se demo:

http://www.blackbeangames.com/?act=game ... r&ope=demo
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 04, 2005 1:02 pm

Izgleda da ce biti vrlo zanimljivo,moram i ja da nabavim :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 06, 2005 2:16 am

Ljudi, pa ovo i nije tako lose, ukusan ovaj ...!!! :plavi_voli:

Skinuo sam, probao demo i mogu reci da mi se svidja. Na stranu cak i subjektivnost zbog omiljene nam marke, igra stvarno nije losa.
Grafika nije najbolja koju sam video do sada, a nisam impresioniran ni zvukom (mada u sustini manje je bitno kako prikazujes, vec sta prikazujes), ali voznja je prilicno dobro odradjena. Da se razumemo sve to izgleda veoma dobro, cisto nije nasminkano kao TOCA RD2.
Ima nekih do sada stvarno ne vidjenih fazona kao npr. zastrasivanje protivnika ispred sebe ... a mozete biti i vi zastraseni.... ludilo, sta da kazem.
Sve u svemu vidim da ce biti :computer1: po ceo dan (i noc)!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 06, 2005 8:31 pm

Skinuo i odigrao. Interesantno. Lepo je uradjen handling auta, ali ovaj demo mnogo kratko traje.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 06, 2005 9:24 pm

:mad: :mad: :mad: necu ni da pokusavam da skinem 196 MB sa mojom konekcijom...... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: , moracu da sacekam 27.05.!
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Pet Maj 06, 2005 9:53 pm

Pa zar ne mozes u firmi da skines, trebalo bi da imas dobru konekciju tamo...

BTW, izgleda da ce biti supercool igra...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 06, 2005 9:55 pm

Ne mogu,imamo zabranu za bilo kakav download :mad: :mad: :mad: :mad:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 06, 2005 11:43 pm

Sasha napisao:Ne mogu,imamo zabranu za bilo kakav download :mad: :mad: :mad: :mad:
Menjaj firmu............podhitno.......... :lool: :lool: ;)
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 07, 2005 12:58 am

Moracu(najozbiljnije),ali o tome cu razmisljati krajem godine..... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 07, 2005 1:15 am

Bilo je na MOTORS TV (satelit) pre nekih pola sata predstavljanje igrice za PS2 demo verzija komentari su bili krajnje pozitivni :applause:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Maj 10, 2005 1:49 pm

Momci skinuo sam demo! Shta da vam kazhem osim da je jbno teshko zadrzhati i poslednju poziciju a da te niko ne obidje (za krug-dva)! :lool:

Znachi totalno realno - izletanje sa staze, trakcija, ubrzanje... Ovo nece biti igra za klince i shiroke narodne mase, vec za prave obozhavaoce simulacija. Da, ovde upada u igru i volan+pedale, na tastaturi igrati je katastrofa. Jeste da se nisam josh igrao sa podeshavanjem sens-a za upravljanje, ali prvi utisak je takav. Btw, primetio sam da mi najbolje lezhi Giulia TZ :headbang3:

Jbga download je trajao oko dva dana, jer standardni mirror ne radi pa sam ishao na opciju za dial up koja gushi ne normalno - prosek je bio 2KB/s (havarija)! :evil: Ako treba da recnem na disc samo recite, teroristichko udruzhenje "Alfa Prima" i dalje operishe! :twisted: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Maj 10, 2005 2:54 pm

Laki, sa tobom nesto nije u redu. Ja sam taj demo prosao za 30 min, a posle trece trke sam pobedio.

I jos ovo, pa da me definitivno zamrzis: Download je trajao oko 40 min. ;)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Maj 10, 2005 6:08 pm

Proshao si, ali kao NOVICE. :roll:
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Ned Maj 29, 2005 12:24 am

Pojavio se torrent od 480MB na torrentreactor.net...Pustio sam download, javicu kad skinem o cemu se radi...

Povratak na “Cafeteria da Romeo”