Testiranja "vs mode"

Sport, tjuning, uporedni testovi.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:13 pm

Sasha napisao: Inace svi vlasnici GTV kazu da je to poslednja stepenica do Ferarrija tj. da posle GTV vece zadovoljstvo moze da ti pruzi samo "konjic koji se propinje"
Nemoj da me dodatno primas i ovako sam vec u tripu...nisam ti rekao mozda glavnu stvar koja me odbija a to je UDOBNOST meni je za mojih 191cm i 156-ica na granici a zamisli tek GTV? Ne znam jesi seo nekad u nju ali na osnovu onog sto sam gledao kad sam stajao pored GTV-a ona nije za ljude preko 180 max....

Ne znam...a opet 260ks :wtf2:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:21 pm

Da ja biram, ne bi menjao 156-icu.
Vec bih uradio sledece:

Uradio bi konverziju u Autodelti:
http://www.ad.3wows.com/catalog/product ... cts_id=136

;)

Al to bi vec bila djavola posla(devil`s work) :twisted: :twisted: :twisted:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:23 pm

156V6 napisao:Ne znam jesi seo nekad u nju
Nisam,ali da jesam verovatno me nikada ne bi isterali napolje :D !
Nije problem visina,ja sam visok 192 pa se lepo smestim u Sprint,tako da.....
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:28 pm

A i ovo je jedna od opcija sto Nidza kaze,npr. pored autodelte mozes u novitecu dici snagu tvog motora na nekih 280ks za "sitnicu" od 8-10000e i ubrzanje do 100 oko 5,5sec :cool ;)
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:32 pm

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ..pogledao sam filmcic,pa ono je strasno kakvo lezanje pri kakvim brzinama,nijednog trenutka nije proklizala,........ostao sam bez teksta :shock:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:33 pm

Sasha ne lozzzi vise... :mrgreen:

U opasnom sam tripu a i ribica se vezala za 156icu ubila bi me da je zamenim :tiltgrin:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:34 pm

Sasha napisao: Inace svi vlasnici GTV kazu da je to poslednja stepenica do Ferarrija tj. da posle GTV vece zadovoljstvo moze da ti pruzi samo "konjic koji se propinje"
Yoy bre! Nemojte Maserati da mi preskachete nikako! A shto se tiche coupe varijante? Evo jednog koga zovu "mali Ferrari" (btw, u zhestokom sam razmishljanju za ovaj auto, poshto definitivno od X-a nece biti 'leba...)

Styling edit by Killaz! -Ovako bi izgledao posle manjih izmena sa moje strane...Mozhe? :cool
Slika

156V6 -Ako ce ti biti lakshe max te podrzhavam za GTV!!! I daj uparkiraj tvoj auto u "forumsku garazhu", svaki dan se nadam da cu videti neshto novo (vredno gledanja)! ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:39 pm

Evo i Top gear testa za 147 GTA 3.2

http://www.alfa146.net/movies/147GTA.wmv

Malo su englezi subjektivni, al lepo je gledati kako na pocetku Alfa otresa Forda Focus RS i Golfa R32 :D

6.606 kb
5.05 min
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:45 pm

killaz napisao:156V6 -Ako ce ti biti lakshe max te podrzhavam za GTV!!! I daj uparkiraj tvoj auto u "forumsku garazhu", svaki dan se nadam da cu videti neshto novo (vredno gledanja)! ;)
Razlog sto nisam zakacio slike je sto sam narucio MOMO retrovizore spec. za 156icu kao na slici pa cekam da stignu iz svabije da ih nakacim i onda postavim fotke...max jos 10 dana jel mozes toliko da se strpis? :wacko:

Slika
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:46 pm

killaz napisao:Yoy bre! Nemojte Maserati da mi preskachete nikako!
Trozubac se ne preskace ni u ludilu!
Pa stvarno, od ove price mi je krenula voda na usta....
killaz napisao:Ovako bi izgledao posle manjih izmena sa moje strane...Mozhe?
:nod: :D
btw.onaj zuti coupe sa sajma je cesto parkiran u mojoj ulici i mogu ti reci da tesko odvajam pogled sa njega,extra je.
156V6 napisao:U opasnom tripu a i ribica se vezala za 156icu ubila bi me da je zamenim
:nod: :nod: :nod: isti slucaj,...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:52 pm

Sto se Maseratija tiche....sve je jasno ...ime za strahopostovanje :bow:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:52 pm

Sasha napisao:
156V6 napisao:U opasnom tripu a i ribica se vezala za 156icu ubila bi me da je zamenim
:nod: :nod: :nod: isti slucaj,...
he he momci, ja sam do sada 3 puta morao da teram napolje tri razlicite ribice. Jednostavno one nisu htele napolje, a ja sam morao krenuti dalje...
Sad ne znam jel to zbog Alfe...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:54 pm

Alfisti izgleda preuzeli forum...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 7:59 pm

Nikola napisao:Alfisti izgleda preuzeli forum...
:D ja bih mogao ovako do sutra.....ali sam vec u minusu sa vremenom pa se odjavljujem.
Pozdrav
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 06, 2004 8:02 pm

Nikola napisao:e he momci, ja sam do sada 3 puta morao da teram napolje tri razlicite ribice. Jednostavno one nisu htele napolje, a ja sam morao krenuti dalje...
Sad ne znam jel to zbog Alfe...
Jel bi ti bilo LAKSE da znas da je zbog Alfe :tiltgrin:

Alfica je picolovac,nju neces videti da vozi baja sa debelom vratinom i zlatnom kajlom :nene: sve koje sam upoznao do sad su bili smekeri naravno ima i kod nas neko ko zaluta ali taj je brzo proda i kupi WW :tiltgrin:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Nov 07, 2004 2:00 am

156V6 napisao: Jel bi ti bilo LAKSE da znas da je zbog Alfe :tiltgrin:
Ma da verovatno je zbog Alfe, ali pazi sad: dve od tri devojke su bile pre jedno godinu dana, dakle dok sam imao Alfu 33. Znaci Alfa 33-2; Alfa 145-1 :mrgreen:
156V6 napisao: Alfica je picolovac,nju neces videti da vozi baja sa debelom vratinom i zlatnom kajlom :nene: sve koje sam upoznao do sad su bili smekeri naravno ima i kod nas neko ko zaluta ali taj je brzo proda i kupi WW :tiltgrin:
TAKO JE!!! Alfa nije MB ili WV(WC), i jednostavno nije za celave debile koji su kod nas u zadnjih 10-15 god predstavljali "jake momke", sve zajedno sa Grand Show-om i Cecom kao idolom mladih devojaka.
Srecom, i kod nas se stvari lagano menjaju, i iskrivljene drustvene vrednosti pocinju da se vracaju u normalu.
Mada me zadnjih godinu dana malo brine razvoj situacije.
Sasa, gledam u tebe i Novi Sad :depressed:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Nov 07, 2004 10:59 am

sve koje sam upoznao do sad su bili smekeri naravno ima i kod nas neko ko zaluta ali taj je brzo proda i kupi WW

Kako je to lepo receno :applause: :applause:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 08, 2004 9:40 am

Nikola napisao:Mada me zadnjih godinu dana malo brine razvoj situacije.
Sasa, gledam u tebe i Novi Sad :depressed:
To je neminovnost i meni se dize kosa na glavi,ali probam da izbegavam takva mesta.Novi Sad se jako promenuo u poslednjih 10+ godina :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 08, 2004 9:44 am

Brabus,dobrodosao u Italijanski klan :D .
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 08, 2004 12:40 pm

Sasha napisao:Brabus,dobrodosao u Italijanski klan :D .
Hvala, hvala...bolje vas nasao !!!

Hvala i little koja mi je dala poseban status ;)

Inace, ako se po mom nicku to ne vidi...ja sam prvenstveno fan Mercedesa, ali su mi italijanska auta posebno draga.

Sta ti vozis Sasha ?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 08, 2004 12:45 pm

Evo jednog dobrog avatara za Alfiste

Slika
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 08, 2004 12:55 pm

Vozim 164-ku i Sprint.Pazi,znam da radis u MB,a vozis Alfu,to mi je dosta :twisted: i posto je ovo sveta tema vise necemo spominjati ostale proizvodjace ;)
Avatar je odlican :plavi_voli: !
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 08, 2004 12:56 pm

BRABUS napisao:...ja sam prvenstveno fan Mercedesa
:svadjalice2:
BRABUS napisao:...ali su mi italijanska auta posebno draga.
Slika


Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 08, 2004 1:22 pm

Hehe....da vidis reakciju kad nekom ovde u Nemackoj, kazes da vozis Alfu i da si super zadovoljan....gledaju te kao ludog :)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 08, 2004 1:30 pm

BRABUS napisao:Hehe....da vidis reakciju kad nekom ovde u Nemackoj, kazes da vozis Alfu i da si super zadovoljan....gledaju te kao ludog :)
Cudi me da je tako posto upravo Nemci imaju najvise fan clubova,kozmetike i dod.opreme i slicnih stvari posvecenih Alfi...da ne pricam sto na DSF-u prakticno konstatnto prikazuju testove Feerarija Alfe i ostalih italijana...

Povratak na “Squadra Corse”