Utisci, posveceni prvom ovogodishnjem skupu Alfista!

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Uto Maj 02, 2006 6:36 pm

Sasha napisao:Tebi svaka cast sto si dosao, nisam mogao da verujem da si pobegao sa svadbe rodjenog brata.....
:bow: :bow: :bow: :medal:
Ma nisam pobegao, samo sam se iskrao na pola sata (ionako nisu mogli nista bez mene jer sam bio dever ;) ).
I psssst, ako neko od rodbine ovo procita, odrace me zivog! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Uto Maj 02, 2006 6:38 pm

:lool: :dugokosi: ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Maj 02, 2006 7:49 pm

Ljudi svaka cast na ovako dobrom skupu.
Zelim vam sledeci put da vas bude duplo vise.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Maj 02, 2006 9:49 pm

E bre 33 - 75 sta vam je ???? vazno da je alfa , ja sam imao i jednu i drugu i to ne jednu , a mi sa najboljim alfama , po kvalitetu i sigurnosti cutimo ,
Niko se ne pita da svi serviseri upravo voze taj model , Nesa , Misa , Desa , Darko , doduse on radi sa delovima , ajda sebee necu da stavim na spisak iz skr. pa Vlada Alfa ITD ...????????????????
Pa ne sektarimo.

Javno sam odusevl;jen skupom i sto je naj vaznije i moja cerka. Cestitke svima , zamerke u tri oka.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pozdravi od dvojice tuznih alfista

Sre Maj 03, 2006 9:35 am

Cao drustvo. Mloh33 i ja bismo dosli zajedno na skup mojom 156-ticom, ali... Imao sam peh, pokrivio zadnje desne poprecne spone na .nevidljivi. panj u travi. Sada je to sredjeno, al' kasno!
Preostalo mi je samo da dan provedem uz .pasta carbonare. i bocu Kianti-ja, a uvece tuzni skup : Mloh33 i ja u bajkerskom klubu uz par boca piva.
Zao mi je sto se nisam video sa SashaBG-om, drago mi je da je kupio GTV. O tome je pricao kada sam preuzeo njegovu, sada moju, 156-ticu.
Nek u zdravlje cepa gume s' njom!
Hej, kad je skup u Novom Sadu? Nadam se da nije u prvoj polovini Jula jer tada idem na odmor, a bilo bi katastrofalno da propustim jos jedan skup.
Korisnikov avatar
Gruja
Garaža: Alfa Romeo 75 TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 673
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:40 pm

Sre Maj 03, 2006 11:37 am

gaston napisao:E bre 33 - 75 sta vam je ???? vazno da je alfa ,

Pa malo zdrave konkurencije, nista vise!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A kao krajnji rezultat - jos vise Alfi u klubu! ;)

Fris75Turbo napisao: Grujo, daj mu ga po nabavci 75-ice, brzooooo
Ocu, ocu, makar je od kartona napravio i prelepio preko Skode (ako ne otvaram haubu- znacete zasto! =] )

P.S. ja slikice kacim u petak, jbg ne muogu ranije... mada i nisu bas neke...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 03, 2006 11:52 am

Ma nema vece ljubavi nego izmedju 33 i 75. Nenormalni se uvek najboje razumeju. :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 03, 2006 1:37 pm

Brabus napisao:E, jos nesto...nacuo sam da je skup posetio konacno jedan Nislija Svaka cast kazea
Pa Brabuse bilo je krajnje vreme da se neko pojavi. Eto ja sam probio led i jedini sam clan iz Nisa. Nadam se da ce sada biti lakse i da cemo sledeci put doci u vecem broju. Skup je bas prilika da ljudi tada slobodno razmene iskustva i informacije a pritom da im se podigne adrenalin. Da slobodno pricaju o svojoj alfi a ne da se suzdrzavaju jer ce im neko reci da su ludi. To je taj virus koji svaki alfista ima u sebi i po cemu se mi razlikujemo od ostalih.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 03, 2006 4:11 pm

Ma Gaston opusteno, namerno sam dao komentar da malo provociram nase ponosne 75-ice :lool:
Zna se ko odvojeno dolazi i izdvaja se od ostalih... Al ne vredi im to garant ce opet da bude vise 33-ojki na skupu... :P

Sto se tice vas servisera vama i onako sve jedno sta vozite, za popravku ne brinete. ;)

Nislijama pozdrav i svaka cast !
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 03, 2006 7:26 pm

Jbg. skim cemo da se salimo nego sa generacijiom..tj 33... ;)

E sad jedva cekamo sledeci skup samo moramo da smislimo nesto novo...mozda neki 3.0 24v :twisted:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 03, 2006 8:48 pm

Cuj nama serviserima lako , pa meni od letos usisna grana visi na gumama koje je spajaju sa glavom , ej bre tri srafa treba zavrnuti .. poso je to ,,,pogotovo kada je svoj auto u pitanju ,

Mozda imam motor 1.7 16V cipovan , danas smo ubacili normalan , tek malo da dignem konkurenciju 33 ki , dodje pandam 75-2.0 TS ?
Nije oglas samo obavestenje.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Maj 04, 2006 1:11 am

Da malo pekinem .raspravu....

Predlozio bih samo da sledeci put bude organizovana neka dobra voznja, ili neki poligon, staza, sta god da se posteno izluduje i izdivlja ko god hoce!
Moram priznati da nisam bas za neko preterano zezanje dok je gomila ljudi okolo, sto kaze moj pokojni deda:.Djavo nikad ne spava!. :evil:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Maj 04, 2006 2:41 am

Sasha napisao:Samo da dodam broj Alfi po modelima:

33 - 10
75 - 9
Mrtva trka? :stop:

Slika
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Čet Maj 04, 2006 6:39 am

Nek neko uzme onu grupnu sliku i napi
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Maj 04, 2006 7:57 am

A sta je bilo sa ekipom iz Negotina ? Jel su bili na skupu ?
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Maj 04, 2006 8:24 am

http://www.arcs.org.yu/html/novosti.htm

Negotinci bili naravno - pravi Alfisti!

Btw, kazea se ne hvali da je dobio godishnje chlanstvo od kluba kao prvi Nishlija koji je posetio skup, a ujedno i preshao veliku distancu... :facts: :nod:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Maj 04, 2006 1:04 pm

Slazem se sa Dorom, da li neko moze da postavi vecu grupnu fotografiju na Avali sa zastavom i napisemo imena
da bi videli ko je ko ionako nisam stigao sve da upoznam, guzva bre :lool: ...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 05, 2006 6:48 am

Killaz napisao:Btw, kazea se ne hvali da je dobio godishnje chlanstvo od kluba kao prvi Nishlija koji je posetio skup, a ujedno i preshao veliku distancu...
Ne volim da se hvalim ali kad ve
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Pet Maj 05, 2006 11:00 am

[quote="Kazea"] Novi Sad-Beograd-Ni
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 05, 2006 9:39 pm

kez od uva do uva...evo smejem se...svi u ovom internet kafeu me chudno gledaju..ne koristim net iz kuce zanimljivije je kad se dovezem alfom...
samo pst.sad sam dosao kromom.. :oops: ali odlazi sutra u novi topli dom...
:dugokosi: moji utisci ....ma ne eeeeeeeeee to se nemoze opisati
specijalni pozdrav kankkunenu,crash156,gtjunioru,frisu,hemiu,ziletu,saletu,lakiju,abarthu,alexi,i bratu mu...............
od VLADAROMEO fanatika
labud se ziv jede sto nije bio na skupu... e neka mu :lool:
Korisnikov avatar
Gruja
Garaža: Alfa Romeo 75 TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 673
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:40 pm

Pon Maj 08, 2006 7:58 pm

Evo jos slikica sa skupa... konacno... ;)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 12, 2006 9:34 am

Pridruzujem se pohvalama :applause: za organizaciju i veoma mi je
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 12, 2006 10:48 am

Cega??? hahaha hahahaha zohara.....ma daj verovatno su samo ovi iz deratizacije bili izvestaci sa tog skupa ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Maj 30, 2006 5:10 pm

Hej a sta bi sa onim izborom najlepse Alfe, pa najocuvanije, zvuk motora i sve ostalo?!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 31, 2006 8:29 am

a ti ustvari ne znas?!? :shock:

pa dobio si letovanje u grckoj za dve osobe, besplatan smestaj, pun pansion, i karticu za sipanje goriva na bilo kojoj pumpi u neogranicenim kolicinama...

samo kad budes stigao tamo, reci da si iz alfa kluba, mislim cisto da te prepoznaju!!!

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”