Chuche, ili ne chuche?!

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Korisnikov avatar
Player
Garaža: Gtv V6 TB
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 153
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 4:22 pm

Čet Jun 08, 2006 2:34 pm

`ocu ja, `ocu ja :jumper1: kachi slike brzo, samo se nadam da nisu previshe shiroke, jer nosim 48-49 broj pa i ovako kachim sve tri pedale jednom nogom :oops: :lool:
Objects in the mirror appear
TO BE LOSING !!!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 08, 2006 2:37 pm

@ Milos

A gde kupiti te Momo papucice?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 08, 2006 2:39 pm

jedan lik valja... odlicno odradjeni plagijati... bice broj telefona, ne znam sto laky nije okacio...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 08, 2006 2:40 pm

:nene:
Nisu shiroke, taman pokrivaju shtok i malo preko njih, videcesh ih ako dodjesh u nedelju. Fora je samo shto trebash da izbushish pedale da bi prishrafio papuchice, jer upravo zbog shirine ne mozhesh napakovati adaptere, osim ako ne smislish neke sam... :?

Evo zakachicu u popusti za chlanove kluba... :dugokosi:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 08, 2006 2:50 pm

To su onda papucice koje sam bas zeleo i trazio, jer sve ostale su kao za kamion siroke pola metra :P :twisted:
Korisnikov avatar
Player
Garaža: Gtv V6 TB
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 153
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 4:22 pm

Čet Jun 08, 2006 3:03 pm

Pa da, zato sam i pitao... pogotovo na 156-ici su i ovako blizu pedale josh kad bi stavio te kamionske izgledalo bi kao automatik ;)
Objects in the mirror appear
TO BE LOSING !!!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 08, 2006 3:08 pm

Mislish na one Bojanove? :idea:


hahaha
Korisnikov avatar
Player
Garaža: Gtv V6 TB
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 153
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 4:22 pm

Čet Jun 08, 2006 3:18 pm

Ma ne, njegove su autobuske :lool: :lool: :oops:

Nego kakve su te sive eloksirane uzhivo? Deluju mi malo diskretnije od srebrnih (lepshe?) :idea: I josh jedno glupo pitanje... jel klizaju kad je mokro? :oops: :lool:
Objects in the mirror appear
TO BE LOSING !!!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 08, 2006 6:20 pm

Da, izgledaju diskretnije. Nismo josh montirali, tako da ne znam odgovor u vezi klizanja... :|
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 08, 2006 11:00 pm

@Kilaz
ispravka
Posto je neous automatik on ce da stavi dve od kocnice. One su toliko dugacke da na njih staje glat cipela 56
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 10, 2006 4:13 am

a koliko se dobija na papucharskom ubrzanju?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 10, 2006 4:50 pm

Pa sad to sve zavisi...... od velicine papuce naravno :mrgreen:

Mada, ima tu dosta varijacija na temu. Recimo extra velika papuca za gas sa dve male za kocnicu i kvacilo, mnogo vise daje nego zatamljena stakla i nalepnica .fast and furious.

rugalica valjanje
Dexy
Postovi: 0
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 3:36 pm

Sub Jun 10, 2006 9:15 pm

killaz napisao:Mislish kao shamar barabi?! :lool:
Ili ko cigancetu slina .... :lool: :lool: :lool: :lool:

AAAA, morao sam ovo da napisem !!!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 10, 2006 10:39 pm

Danas sam montirao ove papucice kao sto je Laki kupio. Mogu samo reci da izgledaju fenomenalno a tek sto cuce pod nogama :twisted: . Veceras sam vozio auto za vreme onog pljuska i posle, i samo mogu reci da su cak bolje i od fabrickih gumiranih papucica. Od proklizavanja noge na njima nema ni reci. Slika je malo losa jer sam slikao sa mobilnim :(.

Slika
Korisnikov avatar
Player
Garaža: Gtv V6 TB
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 153
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 4:22 pm

Sub Jun 10, 2006 11:08 pm

Bash je super ispalo. Koliko vidim razmak izmedju pedala je dovoljan, tako da ce verovatno da mi upadnu one sive ;)
Objects in the mirror appear
TO BE LOSING !!!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 10, 2006 11:26 pm

Papucice za kocnicu i kvacilo su iste sirine kao i originalne sem sto su malo vise, dok je pedala gasa malo sira. Ali ti sam mozes prilikom montaze da pomeras papucice levo desno, tako da nemas nikake brige sto se tice razmaka izmedju gasa i kocnice.
Korisnikov avatar
Player
Garaža: Gtv V6 TB
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 153
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 4:22 pm

Sub Jun 10, 2006 11:35 pm

Pa da, to sam i kontao malo da uradim. Zato shto u jednim patikama kad kochim obavezno stiskam i gas :oops: ... to i nije tako strashno kad stisnesh i kvachilo, ali kad kochish motorom i hocesh da usporish malo naglije, on ustvari prvo ubrza :shock: i tek onda krene da usporava. Par puta kad sam hteo nekom da se zalepim od nazad sam se iznenadio vishe nego on :lool:
Objects in the mirror appear
TO BE LOSING !!!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 10, 2006 11:58 pm

Razumem te u potpunosti, jer sam i ja zbog toga toliko dugo trazio ovakve papucice, koje 'em nisu autobuske 'em sa nima opet imas skoro fabricki razmak izmedju kocnice i gasa.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jun 11, 2006 3:13 am

Videcete moje uzivo, a ponecu i pelene... :headbang3:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Ned Jun 11, 2006 7:31 pm

:thinkof:
:rotfl:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 23, 2006 11:42 am

Crni Bojane pa sta ce ti pelene, nije valjda da zebu noge od tih papucica :lool:

Sala mala, nego ajde posto ste svi resili da motirate tobuske papucice, moze li to na moju bakicu da cucne ?
Ona ima onu uznu papucicu gasa koja je cist seks, tako da moram da pazim sta obuvam kad ulazim u auto ( verovatno dizajnirano samo za italijansku obucu :lool: ) :mrgreen:

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”