ventilator ar 75

Alfa Romeo 75 | Alfa Romeo Alfetta | Alfa Romeo GTV | Giulietta | Alfa 90 | SZ/RZ
Legende koje jure.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

ventilator ar 75

Čet Mar 29, 2007 11:28 am

ko ima iskustva kako se rastura konzola da bi se doslo do ventilatora,po ukljucenju cuje se kacenje,tandrkanje,nervira,verovatno treba ciscenje i podmazivanje
Korisnikov avatar
ljube-kugla
Contact:
Garaža: alfa 75
2.0 v6 turbo(lpg)
alfa 166
2.0 v6 turbo(lpg)
alfa 147
1.9 jtd 8v
Lokacija: Batajnica
Lokacija: batajnica
Postovi: 3401
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 8:10 pm

Čet Mar 29, 2007 6:51 pm

skines kompletan volan,izvadis pepeljaru i odvijas sve sto vidis ali pamti,poskidaj prekidace,skidas nadpis kod upaljaca,kaseta,naslon za ruku kod rucne,oko menjaca,osigurace,tabla je sa donje strane srafljena a gore je na metalne zabice i samo se izcupa,a kablovi su na dzekove sa leve strane a sa desne ne diraj nego obori suvozacevo sediste i tu je stavi,onda je uglavnom na dohvat ruke,ja sam je skidao dva dana,a dan sam je montirao
ko na nas krene iz mesta je naje&o
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 29, 2007 7:03 pm

ljube-kugla napisao:skines kompletan volan,izvadis pepeljaru i odvijas sve sto vidis ali pamti,poskidaj prekidace,skidas nadpis kod upaljaca,kaseta,naslon za ruku kod rucne,oko menjaca,osigurace,tabla je sa donje strane srafljena a gore je na metalne zabice i samo se izcupa,a kablovi su na dzekove sa leve strane a sa desne ne diraj nego obori suvozacevo sediste i tu je stavi,onda je uglavnom na dohvat ruke,ja sam je skidao dva dana,a dan sam je montirao
hvala ljube,
deluje zaj.
Korisnikov avatar
ljube-kugla
Contact:
Garaža: alfa 75
2.0 v6 turbo(lpg)
alfa 166
2.0 v6 turbo(lpg)
alfa 147
1.9 jtd 8v
Lokacija: Batajnica
Lokacija: batajnica
Postovi: 3401
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 8:10 pm

Čet Mar 29, 2007 7:41 pm

nije mnogo strasno ima i gorih stvari kao sto je ubacivanje serva a nije predvidjeno na 75-ici,pre bi ponovo skidao tablu ako nista drugo malo je cistije,ali ipak izazov je raditi ne isprobano
ko na nas krene iz mesta je naje&o
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Čet Mar 29, 2007 8:39 pm

Kako nije predvidjen servo kad ja imam fabri?ki?? Mada je malo falilo da zavr
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Čet Mar 29, 2007 9:11 pm

ta .Amerika.. samo joj automatik fali, pa da bude totalno u fazonu!
servo klima muzika... jel ima i elektro podizace stakala? ;)

pozdrav najiskusnijem :cool NHF
Korisnikov avatar
ljube-kugla
Contact:
Garaža: alfa 75
2.0 v6 turbo(lpg)
alfa 166
2.0 v6 turbo(lpg)
alfa 147
1.9 jtd 8v
Lokacija: Batajnica
Lokacija: batajnica
Postovi: 3401
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 8:10 pm

Čet Mar 29, 2007 10:05 pm

pa jeste predvidjeno,ali sa ovom pumpom i nosacen nije,i neke sitnice


kad je lik prodavao giuliettu kaze ima odlican motor samo nece da pali nezna sta je verovatno akumulator,kvacilo propada a ima i hidro podizace prozora e tu sam se nasmejao onako slatko
ko na nas krene iz mesta je naje&o
superfly tnt
Contact:
Garaža: Ford Tabanus
Lokacija: Zagreb
Postovi: 386
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 12:53 am

Čet Mar 29, 2007 10:13 pm

nemoras skidat volan, niti gornju konzolu. prvo moras skinut onu plastiku sta ide oko mjenjaca, ima ti jedan saraf u onom pretincu sakriven ispod tepihica. 2 sarafa iza zadnje pepeljare i 2 napred bocno gdje se spaja sa plastikom od radia i grijanja. moraces rucnu podic do yaya i ubacit u 4 brzinu da bi mogo to izvadit. malo zeznuto. kad to izvadis ostaje ti samo srednja konzola . ona ima sarafe pogledaj okolo i nekoliko skrivenih iza crne plastike di pise alfa 75 , kod upaljaca, to ces sigurno polomit pa pripremi superglu. kad to skines ostat ce ti komande od grijanja visit na zicama(samo pogledaj da ti ta kutija nije iza zasarafljena malim saraficem za tu plastiku sta ces vadit, ako nemos dohvatit samo polomi, ionako nist koristi.

eto i sad mozes vadit sistem za ventilaciju a mozda mozes i sami ventilator izvadit bez da cijelo kuciste vadis, to bi bilo bolje.

edit: yaya muda balls huevos
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Čet Mar 29, 2007 10:40 pm

dekideki napisao:ta .Amerika.. samo joj automatik fali, pa da bude totalno u fazonu!
servo klima muzika... jel ima i elektro podizace stakala? ;)
Normalno da ima... sad tra

Povratak na “Alfa Romeo Transaxle”