Posle Alfe Alfa?

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sledeca... pa naravno, Alfa

Čet Okt 19, 2006 12:52 pm

:thinkof: osim zamene za JTS. Sada takodje 156 2.0 TS. Neopisivo uzivam u njoj, jos mi nije ni na graj pameti da menjam (156 GTA - nedostizna). Letos sam se sa cerkom dogovorio da nam je sledeca GT! Naravno, kad postane dostupnija kao polovna. Jednom sam pogresio pa posle Sprinta promenio marku, vise nikad.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Okt 19, 2006 6:34 pm

mislim da sam to vec negde pisao ali.
prvi auto(kupljen od krvavo zaradjenih para) bila je alfa 33 1,5 88god
sada 146 1.4 ts 98god
u planu 156 2.0 (minimum) ako ne prevarim nekog za GT
pa vidite dali sam trajno zarazen
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Okt 19, 2006 7:21 pm

Moj sledeci auto ce biti alfa sigurno, samo je pitanje modela... a mnogo toga zavisi i od toga kad cu da dobijem sedmuicu na lotou :) moram vam reci da sam sve vise poceo da se interesujem za starije modele, tako da u planu imam restauraciju nekog starijeg modela, tipa sprint ili 33 i naravno ne sa standardnim motorom :) ali o tom potom... najverovatnije ce biti sledece godine na leto... San o 156gta, je za sad samo san, tako da ne zelim previse da letim, sa mojim primanjima ne bi mogao da odrzavam takav auto, a slazete se da bi bilo steta zapostaviti takav auto, prema tome dok se nesto ne popravi samo cu sanjariti. Naravno moju 145 ne dam nikome na svetu :D
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Okt 20, 2006 1:39 am

alfa sta ..... ja ima da kupim golf II dizel naravno pa da me bog vidi....


salu na stranu nesto sam se zagrejao za zadnju vucu tako da cu kad budem uzimao auto uzeti ili 75 ili nesto starije po mogucnosti sa turbo motorom... sad vozim povremeno caletovu 146.... ali ja sam zaljubljen u alfe i pre nego sto sam poceo da vozim... ako bi menjao marku verovatno bi uzeo fiat ili u najgorem slucaju BMW ako mi zaprete smrcu.. svi znamo sta je zelja svakog BMW-a....
Dexy
Postovi: 0
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 3:36 pm

Pet Okt 20, 2006 8:25 pm

BRABUS napisao:U Frankfurtu je sediste Fiat-a za Nemacku....

Inace, u Frankfurtu im primetno vise Alfi nego bilo gde sam bio u Nemackoj, cak i starijih, bas su pored moje zgrade uvek parkirane dve 75-tice i jedan stari Spider.
Tacno je ovo sto kaze BRABUS, i ja sam ih vidjao cak sam u maju i caskao sa jednim veselim cikicom koji je vozio Duetto, bilo mi je neobicno da ih toliko ima mislim Alfi ali ih ima...
Dexy
Postovi: 0
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 3:36 pm

Pet Okt 20, 2006 8:50 pm

Slika

O mom izboru slika govori sve :dugokosi:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Okt 20, 2006 10:26 pm

Dexy napisao:
BRABUS napisao:U Frankfurtu je sediste Fiat-a za Nemacku....

Inace, u Frankfurtu im primetno vise Alfi nego bilo gde sam bio u Nemackoj, cak i starijih, bas su pored moje zgrade uvek parkirane dve 75-tice i jedan stari Spider.
Tacno je ovo sto kaze BRABUS, i ja sam ih vidjao cak sam u maju i caskao sa jednim veselim cikicom koji je vozio Duetto, bilo mi je neobicno da ih toliko ima mislim Alfi ali ih ima...

A bre ljudi, jel mene ovde neko bojkotuje :D Stalno neko nov bio u Frankfurtu, a nije se javio.....ne plasite se bre, ne ujedam ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 21, 2006 3:04 pm

Posle Alfe naravno
Slika
Ovo mi je cilj,nadam se sledece godine da cu ga i ostvariti! :lool: :lool: :lool:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 21, 2006 4:58 pm

Posle Alfe....samo Maser ali u svakom slucaju bar jedna Alfa ce uvek biti tu ;)

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”