Samo da se pohvalim...

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 10, 2006 10:19 pm

Laky - Opusteno brate, ko je pominjao krompir i polutke :lool:
Ljudima sa 145 i gtv svaka cast ! Jos jednom

Ali da se ogradim i objasnim svoje misljenje, jer je ovo takav vid komunikacije
gde se ljudi cesto ne razumeju u pravom kontekstu ;)

Hteo sam da kazem :
1. Svaki auto treba da nosi znak svog proizvodjaca a narocito Alfa i ne vidim cemu skrivanje znaka.
Mislim jasno mi je ovde ovaj efekat sa .kljunom. na haubi, video sam bas isto letos, i kod nas ovde ne znam koje su table bile, ali isti rad napred
i pozadi spojler, ali makar da je nalepljena nalepnica ili ofarban alfin znak ili jos bolje zmija i krst !

2. Tuning- stayling buzevine izgledaju jako atraktrivno i napucano, ma koji auto da je u pitanju. Licno taj hobi ne preferiram, ali svaka cast ljudima koji se oko toga zezaju isplati se i vidi se. Izgleda opasno, ali meni se taj fazon ne svidja, a narocito kada je AR- u pitanju.( Ovo je moje licno misljenje)

3. Takodje i drag je samo jedan dobar vid zabave i dokazivanja sportskog duha, ali i da oni nisu osvojili ta mesta Alfa ne bi manje sijala u mojim ocima. Hocu reci, ljudi su se pokazali sa svojim masinama, ALI kakve to veze ima generalno sa brendom AR-a ?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 10, 2006 10:28 pm

BlackBeauty napisao:.
Slika

:cool
Neka neko pod hitno pozdravi tipa i kaze mu da ovaj stayling od prednje usne i cornerspliters nema efekta.
Neka zatvori sve odozdo ako hoce bolje vreme i bolji efekat IC-a :roll:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Okt 11, 2006 9:06 am

33ie napisao:Hocu reci, ljudi su se pokazali sa svojim masinama, ALI kakve to veze ima generalno sa brendom AR-a ?
Ima. Alfa je poznata kao .sportska. marka automobila a kakav je to sportski automobil ako ne ide. Nas dvojica (mislim da smo jedni u ex. Yu koji vozimo Drag sa Alfama) smo pokazali da su Alfe uz malo truda jako konkurentne.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Okt 11, 2006 2:24 pm

Evo jo
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Okt 11, 2006 6:47 pm

SIKE BRATE, JEDNOM RE
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Sre Okt 11, 2006 8:22 pm

ne znam da li postoji lepsa obrtaljka od te...

VRH! :twisted:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Okt 11, 2006 10:08 pm

Ima. Alfa je poznata kao .sportska. marka automobila a kakav je to sportski automobil ako ne ide.
Alfa se odavno dokazala u istoriji auto sporta i nastavlja da gradi taj renome dan danas.
To zna svako ko iole malo prati automiblizam i u tom kontekstu kazem da pobeda na dragu ne donosi nikakve promene...

Sa druge strane kapiram tvoju poentu, da se Alfa na drag sampionatu ovih prostora (ex-yu) tek treba da dokaze.
Samo napred odlicno si krenuo ! ;)

Nadam se da ce biti prilike da i mi ostali onako glamurozno u koloni posetimo Mostar,
podrzimo te i proslavimo nove pobede. A siguran sam da mnogi nece odoleti da se oprobaju u disciplini, pa eto koje Alfa vise na dragu :cool
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Okt 11, 2006 10:58 pm

33ie napisao:Nadam se da ce biti prilike da i mi ostali onako glamurozno u koloni posetimo Mostar
Eto vas u Banja Luku na prolje

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”