Spoljasnost i unutrasnjost Alfe!

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Feb 02, 2006 8:22 pm

Bojan-PA napisao:Pa jeste...
Italijani su malo sminkeri, mora se priznati!
Ali oprasta im se, zar ne?! :love:
Chuj "malo"? Najveci shminkeri ikada! :cool :dugokosi:
Korisnikov avatar
speedfreak968
Garaža: :
'07. AR 159 SW JTDm
'03. Peug 206 XS 1.6 16v
ex '96. AR 146 ti
ex '98. AR 156 2.0 TS
ex '02. AR 156 2.5 V6 24v
ex '04. AR 156 SW ti
Lokacija: Bgd
Lokacija: Cinecittà, Belgrado
Postovi: 2510
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 10:52 am

Pet Feb 03, 2006 1:04 am

Jeftina plastika u 156? pa nije bas tako... St se tice imiticeje drveta, jbga, ima da se naruci pravo (kao volan) pa opleti... Ako ti bas drvo, bilo pravo bilo imaticija, bode oci, imas karbon fiber ceo komplet... eto ti kvaliteta... ;)
Slika
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Feb 03, 2006 2:24 am

Plastika u 156 nije jeftina na vecini mesta (jeste na nekim mestima - prekidaci s leve strane i kod rucne kocnice jedan deo).....i naravno tuzna centralna konzola boje drveta, ali ima resenja ;)

Ne moras da kupujes nista drugo, samo prefarbas bojom za auto i ko novo ;)

Slika Slika

a evo kako bilo pre :)

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Feb 03, 2006 5:07 am

Hej da se razumemo, nije 156 losa uopste! :nene:

Mozda eto po koji detalj, to oni koji je voze znaju, ali je to opet izgleda jako fino!

:plavi_voli:
E sad, mora da se prizna da Nemci malo to bolje odradjuju, ne govorim o rasporedu i o izgledu ovoga ili onoga, samo mislim na kvalitet plastike i sitnica! :naughty:

Udjem u Corsu B moje cure i stvarno su je odradili onako lepo, nema cvrcaka, plastika je onako plu guma, ne vibrira, ubija rupe i ne cuje se!

Pa hajde, budimo realni... :plavi_sumnja:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Feb 03, 2006 10:33 am

Bojane, ja neznam neko da je ovde uopste rekao da je kvalitet plastike i zavrsne oobrade u Alfi bolji nego kod Nemaca.....ili bar ja nisam ;) Mora Alfa da poradi na tome u buduce
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Feb 03, 2006 5:57 pm

Ko razume, shvatice...

Konstantno me pitaju: "Zasto nemas muziku u autu?"
A razlog je veoma jednostavan: Alfa nije - citiram - "prevozno sredstvo od tacke A do tacke B". Alfa ne sluzi da bi impresionirao neke ribe ili vozio 25 kmh kroz grad da te svi vide i cuju tvoju glasnu muziku (naravno, moze i to), vec je alfa auto da sa njime juris slobodno, da budes brzi od ostalih, da te puni adrenalinom. Meni ne treba muzika da bi uzivao u voznji, naprotiv, meni bi muzika smetala da cujem pesmu motora....

Pa tako i unutrasnjost. Ne vozim auto i gledam kako mi je lepa instrument tabla, meni su potrebne informacije, a njih i dobijam. A to sto plastika skripi i tandrce meni licno nesmeta...

Ponekad se zabrinem za svoje mentalno zdravlje... :shock: :freak: shok
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Feb 03, 2006 7:40 pm

Ja isto retko kad slusam muziku u autu.... poslednji put letos kada sam isao na more :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Feb 04, 2006 12:38 am

Gde ces lepsu muziku od zvuka Alfinog motora? ;) :cool
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Feb 04, 2006 4:17 am

Momci, nas trojica pogresili temu, bio sam ubedjen da pisemo u temi Alfa i muzika :oops:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Feb 04, 2006 4:39 am

I ja sam isto mislio :oops: , valjda ce da prebace ove poruke u pravu temu.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Feb 04, 2006 4:46 am

Pa ja nisam hteo da Vas prekidam, da ne bude posle "Bojan zakeralo!" :facts: :rotfl: :naughty: hahahaha
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Mar 21, 2006 4:55 am

Elem... Povlacim rec (temu), izgleda da je monitor na kome sam ja gledao slike malo bio bolestan, a sada ovako uzivo... :bow:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Sep 28, 2006 10:48 am

Jao tema je stara k'o biblija... ali moram da dopishem...
Bash je strava shto je alfa tako spartanski opremljena, da je drugachije ne bi imali .taj. feeling voznje...
Neki dan sedam u prijateljevog forda (nem pojma koji model :roll: ) i vozim ga ali nekako ne osetim dodir tochkova sa asfaltom i trenje......
Kao da vozim auto na PC-u. :?
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Čet Sep 28, 2006 11:08 am

Spartanski??? :shock:
Ma ajte molim vas.
Alfa 90 '84 ima klimu, pretecu board kompjutera, elektricne podizace stakala na svim vratima, elektricno pomeranje sedista, osvetljenje za svakog putnika zasebno...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Sep 28, 2006 12:22 pm

Hm... nisam se dobro izrazio... bolje bi bilo recheno .spartanski dizajnirana..
Mada mozda ni to nije dobro recheno...
Hm, ta 90-ka je bash limuzina, zar ne?
To ne bih rachunao.
Mislio sam pre na tvrdocu auta...

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”