Vozila sa CG tablama!!!!

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Vozila sa CG tablama!!!!

Sre Jun 14, 2006 3:01 pm

A mi STRANCI u svojoj DRZAVI !! ZArobljeni !!!!

KOLATERALNA STETA raspada drzave!!!!!
Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

foxy

Sre Jun 14, 2006 5:52 pm

zao mi je ljudi koji nisu imali mogucnosti da kupe auto
(a yuga nisu hteli uzeti-razumem ih) i nasli su resenje da uzmu stranca
na ovaj nacin nije fer prema njima tako smo siromasna zemlja, para nema, auto industrija jednako nuli
a kao slag na tortu jos i nasi politicari .ebu nas - svoje ... :( :( :(


a najvise mi je zao nasih alfista koji se stvarno trude i vole svoj auto
za vas drzim palceve da sve bude u redu :plavi_voli:


a u drugu druku nije mi zao mafijasa i bogatasa koji su ,,i tu,, videli mogucnost dooooobre zarade i iskoristili priliku :mad: :?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 14, 2006 6:43 pm

Meni ih uopste nije zao, sto nisu postovali propise kao vecina?

BTW

O ovom imate vec otvorenu temu na forumu.

http://www.cannonballforums.se/viewtopi ... 589#149589

Laki, ajd' zakljucaj ovo.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 14, 2006 10:19 pm

Eh, kad bi ti koji donose propise iste i prvi postovali, sve bi bilo lepo...

A ti bre kao da u Svedskoj zivis, a ne u srbiji!
Korisnikov avatar
sasa bg
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Mito 1.4 TBi
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 116
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 8:29 am

Čet Jun 15, 2006 1:05 am

Ja se uopste ne sekiram u vezi prebacivanja sa CG-a. Dosadasnja iskustva (a za ovih 10 godina bilo ih je dosta) govore da su uvek zazalili oni koji nisu kupili ili registrovali auto na te (nazalost) buduce strane teritorije.

Zvanicni stav drzave Srbije ne postoji, zato sto se otcepljenje Crne Gore desio pomalo neocekivano za zvanicni politicki establisment, kao i uvek i kao sve do sada. To se vidi po reakcijama danima kasnije (setite se tragikomicnog skidanja savezne zastave sa republicke skupstine). Zamisli ti zemlju (sa hronicno supljim budjetom) u kojoj odbijaju desetine miliona evra od preregistracije automobila, a izbori se priblizavaju velikom brzinom.

S druge strane te automobile nisu kupili 2-3 % stanovnistva, to je kupila ogromna vecina necijih roditelja, dece, brace i sestara, dakle vecina stanovnistva-buducih glasaca. To je najvidljivije po unutrasnjosti Srbije gde su lokalne tablice u nekim momentima, u manjini.

Izjave pojedinih ministara, ne znace mnogo, jer to predstavlja njihov licni stav, a pitanje je samo koliko takva izjava eventualno kosta, uzavisnosti da li su to platili lobiji uvoznika polovnih vozila ili lobiji uvoznika novih automobila, iz jako prostog razloga, a to je sto bi se period do zvanicnog otcepljenja Crne Gore iskoristio za uvoz ogromne kolicine vozila preko Crne Gore, dakle iskreno mislim da treba da uzivas u svom svezem autu, tek uvezenom sa zdravih puteva, koristis privilegije parkiranja u parking zonama i spremis 300-500 evra najkasnije do jeseni :lool: Naravno ovo je moje misljenje, a mislim da je blisko realnosti.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 15, 2006 1:44 am

Slazem se potpuno!
Definitivno nije bilo moguce voziti auto na CG tablice, pa su dozvolili! Isto kao i onda Beli Manastir, pa Bijelo Polje pa ne znam ti ni ja sta! Znaci po zakonu ne moze, a oni pustaju samim tim prave sebi rupu da zarade jos ponesto!
Sto se mene tice bez brige, bice to reseno! A sto se tice .Crnogoraca.... Mogu samo da kazem bljak iako su moji koreni i moje prezime odande, ali posto nema politike i sr**a na forumu, samo toliko...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 15, 2006 3:40 pm

:idea: Ja prvi vozim moju lepoticu na CG tablama već nekoliko meseci pre toga još jedan auto skoro godinu dana, i nikad niko nije pravio problem. Shvatam da to nije bilo po propisima ali prvo ti koji su te zakone i propise pisali su to isto radili. Koliko ima npr. policajaca,inspektora i kozna čega još koji voze CG table,svi su okretali glavu a kad te zaustave,dobar dan jeli sve u redu,isprave molim, doviđenja prijatno! Sada Mlađa tupi o nekom vraćanju auta vlasnicima u CG i smeje se javno ljudima u lice,što nije pre tri godine rekao ljudi to ne može i tačka. Nadam se da će sve to biti na kraju pozitivno i da će svi biti zadovoljni,vozači a bogami i država koja će tu da namlati milione evrića.
Korisnikov avatar
sasa bg
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Mito 1.4 TBi
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 116
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 8:29 am

Čet Jun 15, 2006 9:44 pm

... a godinama u nazad, novine kada zele da podignu dnevni tiraz, samo napisu podnaslov:

- Uvoz staijih polovnjaka izvestan ili

- Iz poverljivih izvora pri vladi Srbije saznajemo-uvoz starijih vozila od Septembra...

sada tako pisu o zakonu o saobracaju uvedenom u CG u martu mesecu i koji se ne primenjuje, jer vlast tamo ne moze da zna gde je auto ( u Srbiji ili U CG), eto meni covek za moju Alfu tek sada zavrsava punomoc, cuo sam se juce i danas sa njim i salje mi u BGD, ja 2 meseca vozim bez punomoci (nisam zurio sa tim), imam staru koj glasi na bivseg vlasnika, i dobijam je bez problema...nadam se do kraja nedelje.

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”