Nova kazna

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 19, 2006 9:52 pm

Pa onda ajmo ovako ............ neprimerena brzina kretanja vozila nije direktan uzrok nesrece , vec je pojava ( naravno ova teorija vazi do neke odredjene granice , no hvala bogu niko od nas nije takva budaletina da proba da uleti u lakat krivinu sa 150 , i tako izaziva neverovatnu centrifugalnu silu kojoj ni jedno putnicko vozilo ne moze da odoli , i tako izazvali isklizavanje vozila sa kolovoza ) te kad bi svi postovali ostale propise ( prvenstvo prolaza u prvom redu , i naravno da prelaze na pesackom , te ako ima svetlosne signalizacije samo na zeleno , pa onda na primer da se naucimo vec jednom da kad uspesno izvrsimo preticanje u krivini nismo nikakve baje , nego samo budaletina koja je imala srece da bas u tom trenutku nije naislo nijedno vozilo u susret !!! ) sbog nesto vise brzina kretanja nebi doslo do nikakvih posledica !!!!!!

Ne znam dali si svestan koliko si ugrozio svoj zivot ( pa i tudji , vidi da te je ubio neki vozac verovatno bi otisao na robiju , onda da ti ne pricam o njegovoj porodici itd , jel su to vec dalekosezne socijalne posledice saobracajne nesrece ) i ugrozio materijalnu imovinu drugih ucesnika u saobracaju ( samo jedan vozac koji bi naglim manevrom pokusao da te eskivira , magao bi napraviti pravi pravcati . karambol. na tako prometnom . citaj zajebanom. , mestu ) , i to samo zbog tvog hira da ne napravis nekoliko koraka vise !!!!! Na kraju coveka koji je primenio zakonom odredjenu sankciju za takav prekrsaj ( to jest u ovom slucaju sankciju ce izreci sudija za prekrsaje ) nazivas majmunom ???? :shock: :shock: :shock: :shock:

Nisu ni oni zlato , i to je tacno , znaju mnogo puta da izmisle prekrsaj , ali kada prekrsaj stvarno postoji , onda su oni poslednji na koje bi trebao da se ljutis !!!! Evo ja vec nemogu da preparkiram vozilo dok ne vezem pojas !!!!! navikao sam se i sad se osecam kao .sugav. bez pojasa . JBg i
mi moramo da prihvatimo neke civilizacijske norme !!!!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 19, 2006 10:04 pm

Sasha napisao:Mene posebno nervira kad me panduri zaustavljaju za minorne prekrsaje kao sto je prekoracenje brzine od 10km/h,pojas i slicne gluposti,a sa druge strane za ozbiljne stvari ih boli k....!!! To je cela poenta i ono zasto se kankkunen toliko iznervirao.Slazem se da treba imati osnovnu saobracajnu kulturu ali to treba da vazi za SVE,a ne da se zakon primenjuje selektivno i da se pare uzimaju samo od normalnih i postenih gradjana.To se nazalost u ovoj skrnavoj drzavi nece desiti nikada :mad: :mad: :mad:
Sale ajde malo objektivno da gledamo ................ 10 km/h e prelazak van pesackog prelaza nije isto !!!!!

Preci ulicu van pesackog prelaza je malte ne isto kao i prolazak na Crveno svetlo ( naravno ne prema visini sankcije , ali gledaj objektivno ) !!!!!!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 19, 2006 10:07 pm

killaz napisao:Evo danas klasichna situacija... Peshak krece na crveno svetlo za njega i negde na polovini ulice se otvara zeleno za automobile, naravno tip se nalazi ispred mene + klasika, matorac - kornjacha trchi krugove oko njega. Pa ne da bih ga kaznio nego bih ga iskljuchio iz saobracaja momentalno vezivanjem gvozdenog djuleta za jednu nogu.

:mad:

Kazne trebaju da postoje bash na takvim mestima, dok ono zbog chega pi3dim su .patrole. na autoputu, shta koji qrac tamo trazhe? -To samo josh kod nas ima (skoro nigde vishe - bar ne u TOLIKOJ meri)! Nek' se tornjaju kod neke shkole ili crne tachke itd... :mad: :mad: :mad:
Slazem se 100 % sa ovim sto si napisao !!!!!!!

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”