Narodna vlast u akciji !

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Narodna vlast u akciji !

Ned Sep 18, 2005 5:43 pm

Alfisti evo jedne smesne zanimljivosti cisto da vidite,
ako niste znali nasi automobili su marke ALFA a tipa ROMEO :lool:

Eto kako je pismena nasa milicija :

Slika

Ipak na kraju zna se ko izvuce deblji kraj, dozvola jos na uslovnoj... :evil:
Znam da ste sigurno imali jos smesnih, slicnih zanimljivosti i bilo bi lepo
da ih podelimo medjusobno, pa da se barem malo smejemo kad je situacija tuzna, a bice jos tuznija sa uvodjenjem novog zakona... :?

Pozdrav Svima !
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Ned Sep 18, 2005 6:52 pm

:rotfl: :rotfl: :rotfl: hahaha hahaha hahaha
stvarno su nepismeni kreteni.....
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Sep 18, 2005 9:24 pm

hahaha, hahaha
Mislim
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Sep 18, 2005 9:35 pm

Pre nekoliko dana sam se vozio sa kolegom u Mercedesu,
i zaustavi nas milicija, ka
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Sep 18, 2005 11:26 pm

Ja bih nesto da dodam , nemam vise oprostenih kazni ni sa jednim autom kao sa alfom , samo ove godine za 40 preko dozvoljenog i to u gradu sam platio 4 pojasa tri u Bgd i jedan u valjevu a prosle isto jedno prekoracenje i obilazak preko duple pune na ibarskoj totalni oprost greha uz malo pridike i ono raspitivanje kako te sluzi , ja sam nekad hteo da kupim 33 a jel istina da je skupo odrzavanje gde nab delove , malo plavog oko vrata za takav prekrsaj je rasprodaja.

Sa BMW , XM ni priblizno nisam dobro prolazio ako izuzmemo 95 i 96 sa jaguarom , tada su na izlasku iz tunela zaustavljali saobracaj da prodjem , doduse tad takva vremena.

E sad imaju i oni svoje trenutke a svakakvih medju sobom. Nemam nikog ni u familiji uniformisanog da bih bio neobjektivan.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Sep 19, 2005 1:15 am

Imaju i marku Kadett - tip Suza i jos dosta gluposti.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Sep 19, 2005 12:14 pm

Da se nadovezem na gastonovu pricu. Imao sam nekoliko istih slucajeva,
preticem, puna linija, pesacki prelaz + ogranicenje 60 ja idem barem duplo i na vec poznatom steku opa istrcava na ulicu pandur.
I ja reko j***e odakle se pojavi! Kocim da ga ne zgazim...
Izlazim iz kola a ono prvo pitanje - kako ide alfa !? :lool:
Posle je mislio je da sam pijan, pa me terao da duvam,
al na kraju je shvatio da sam samo lud i vozim alfu...
Naravno pustio me bez ijedne reci :lool:

Zatim jos jedan slucaj, kolana na brankovom mostu ludilo iz pravca nbg-a prema centru, otegla se do pola,
naravno uvek guzva za skretanje levo a ja bas tamo idem , ko ce da ceka poludecu, lepo nastavim pravo i opa kao poslednji indijanac
obidjem 100 automobila i skrenem iz trake za pravo isppred svih... Par metara gore pandur...
A kaze kazna.. Gleda auto - znam ja ovu alfu vec sam te ja vidjao da pravis isti prekrsaj !
Pa kako ide, kako motor ovo ono... Nista malo dobijem packu i vozi dalje...

Tako da mozda tu ima neke istine... Naravno sve zavisi na koga naletite,
mislim da su oni iz saveznog ili kako vec mnogo opusteniji, a da lokalci samo briju jos kad vide bg table... :P Uh
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 20, 2005 3:26 pm

33ie napisao: Naravno sve zavisi na koga naletite,
mislim da su oni iz saveznog ili kako vec mnogo opusteniji, a da lokalci samo briju jos kad vide bg table... :P Uh
Da pojasnimo samo. te iz saveznog i republickog bas zabole za kolonu od 100 auta, ne bave se oni tim stvarima, bas kao i vecina lokalnih (Vracar, Zvezdara......)

Pazi samo na saobracajce = M52-** i M 53-**
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Sep 21, 2005 12:28 am

Ma ako mi jos kaze otvori gepek znam da sam prosao , kad vidi sav pribor plus da generalku uradis na putu.Ili se sazali ili verovatno pomisli pazi savestan ozbiljan vozac.
Svaki dan idem i po dva puta relacija batajnica NBGD , znaci novosadski , gradska zona ogranicenje 60, e sad da li su oni ista ekipa ali danas idem 90 posto su resili ono suzenje zbog Metroa a predtavnik vlasti spusta radar i polako mi desnom rukom pokaze uspori a zatim rasiri diskretno ruke , po principu e bre ne preteruj.Nemoj da neko pomisli da ih volim , daleko im lepa kuca , ali koliko sam se naplacao sa drugim automobilima ne mogu a da ne izdvojim promenu e sad da li je slucajnost to vec ko zna ?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Feb 16, 2006 3:18 am

mene kad zaustave pa kad im izadjem u radnom odelu sav prljav i pocnem da kukam samo me oteraju kazu bezi da te negledamo
i mogu vam reci da radno odelo prolazi u 99% slucajeva
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Feb 16, 2006 4:03 pm

Ja samo kazem,dobar dzn kolege...Pa kakav si ti kolega ? pa upisao kurs za pogranicnu nikako da pocne... ajde bezi mi sociju i nemoj a si lud da se zaposlis u miliciji:)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Feb 17, 2006 6:11 pm

civi, dobra ti fora....moracu da je isprobam jednom u praksi :D
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Feb 17, 2006 6:19 pm

Mene su toliko zaustavljali zbog prekoracenja i naplacivali kazne pa moja mama kaze da sam im ja glavno sponzor! :lool:

Ima mnogo anegdota sa njima, ne znam ni sam koja bi bila najzanimljivija...

Jednom me zaustavlja lik i kaze da sam vozio 110 na mestu gde je dozvoljeno 50, ja se spremio da mi predam dozvolu, kad on kaze:"Ma vidim da si dobar covek, mozes da ides!" :lool:

Pa sam sen jednom izvukao na Pancevackom mostu u ponoc, nigde nikoga, ja vizom bar duplo od dozvoljenog, oni me zaustave i tu krene prica kako mi je otac opasan, zurim kuci da se vratim sto pre, napravice mi sr**e! Hihihi i pusti me sa sazaljenjem! :lool:

A ja mator konj, mogu i sam da budem cale tri puta! :P
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Feb 19, 2006 12:01 am

Sada ce ove fore lepo da iskopira neko ko pripada narodnoj vlasti, pa na prvom seminaru obuci plavce da ne nasedaju na te stosove!!!!! :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Feb 21, 2006 5:07 pm

ovaj... meni su u jednoj prijavi (02.01.2006.) napisali pod marka
automobila: !!!.VOLVO.!!! skeniracu i postavicu samo da nadjem tu prijavu... ne znam da li to mogu da iskoristim nekako kad bude doslo vreme za sudjenje :D
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Feb 21, 2006 5:26 pm

Kazi da je doticni bazdio na alkohol i da nisi smeo da mu se suprotstavljash hahaha hahahaha , MORA da je bio PIJAN ako nije video razliku :shock: :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Feb 21, 2006 5:31 pm

bilo ih trojica u kolima :(
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Feb 21, 2006 5:34 pm

Pazi Eon ima tu materijla da se obuchi narodna MILICIJA ;) :lool: hahahaha hahahaha

@ Quadri... Bilii su svi .JANI PI...... Kod Sudije to reci... kako Alfa da se zameni za Volvo.....
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Feb 22, 2006 5:25 pm

Cao, ljudi evo mene posle godinu dana, ustvari jos nije proslo toliko nije mi jos istekla ona uslovna odozgo ! ;)
Samo da me sad pred kraj ne zakace... Tako to biva..

Nego nema ih nesto ovih dana, kakva je situcaija u vasim krajevima...
Sto se tice poteza NBG-BAnovo Brdo - Obrenovac, uglavnom nista
ili standardne pozicije kao kod ukljucenja na autoput kod SC-a, ili izlaz kod Ade od semafora do znaka za 80 na kvarnjaka !

Pozdrav svima i papucicu sa gasa, kad je sumljivo - poceli su da biju po dzepu opasno !

N.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Feb 23, 2006 10:15 pm

Pre nove pumpe BC , kad se ide od bgd ka novom sadu stoji izmedju zbunja cele zime parkirana prljava tojota neprepoznatljive boje i modela , e prosle nedelje na prednji branik montirali radar a zaustavljaju kod kontrolne kucice , srecom mozes na pola puta da se okrenes a da te ne vidi , stalno su i kod energoprojekta Nbgd pa ako pored rusevina kineske ambasade prodjes preko 40 obavezno zaustavljaju pre semafora sa bul Lenjina.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Stan' da vidim

Pon Maj 08, 2006 2:02 pm

Juce u Vrscu skrecem na semaforu, vidim na 50-tak metara ispred pandure. Cim je jedan od njih okrenuo glavu u mom pravcu, znao sam da pada provera. Nema da fali, zaustavlja, ja se smejem i otvaram prozor.
-Dobar dan, dokumenta molim.
Pruzam mu dokumenta, on otvori, zatvori, ni ne pogleda.
-Imate opremu?
-Da, imam.
-Mozemo da proverimo?
-Naravno.
Izlazim iz Alfe, otvorim gepek, pokazujem sve uredno slozeno.
-Da, daa... Nego, koje je godiste?
-2001.
-Auu, i ja sam hteo da kupim, onu JTD, al je skupa pa sam kupio Golfa.
-Golfa! Golf i Alfa???!!! (pfuj, pfuj)
-Ma da, skupa je Alfa.
-Pa gde skupa, golf isto godiste je bar 2000 skuplji, pa gde mozes da gledas to i Alfu, pa... -penim ja
-Ma, trojku, dizela. A koliko trosi 156-tica, jos 2000 kubika...
-11-12 kad je mazim.
-U! Izvol'te dokumenta, izvinite sto sam Vas zadrzao, dovidjenja.

Eto, i sta covek da mu kaze? :evil:

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”