Skup u Negotinu???

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Skup u Negotinu???

Pet Jan 20, 2006 1:06 pm

Pozdrav,
skup u Negotinu koji je planiran za April/Maj, se malo nejasno propagira, u pocetku kao skup ljubitelja italijaniskih automobila, a kasnije:
vladaromeo napisao:Evo jos nekih slicica gde planiramo da odrzimo skup ljubitelja Alfa Romea.
Meni ovo nije bas OK, jer mnogo clanova ARSC-a, kako sadasnjih tako i onih potencijalnih cita ove forume, pa moze doci do zabune da je ARCS organizator ovog skupa i da je ovo jedan od 4 skupa koje je ARCS planirao u sledecoj godini....
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pet Jan 20, 2006 1:08 pm

Poslao sam vec pp Vladi, a sad cu mu korigovati i post.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jan 20, 2006 1:10 pm

Ok, Big brother :lool:
Keep watching ;)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pet Jan 20, 2006 1:12 pm

Hm... Razmishljam, da li prichu o njihovom skupu da prebacim u "Italijanski automobili" ili je to suvishe surovo? :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jan 20, 2006 1:52 pm

Po meni, tamo je toj temi i mesto, ali ne znam, da se ne naljute kolege iz AMK Italija.... =]

P.S. Izvini sto me nisi docekaona na MSN-u :)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pet Jan 20, 2006 2:00 pm

Ok, NP - Big brother is watching! :lool: Shta ostali (2-3) osnivachi misle? :|
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jan 20, 2006 3:16 pm

po meni, mesto treba da bude u it. aut. jer kada su se pojavili kod nas, prica je bila da su ljubitelji italijanskih automobila, ok mozda ne treba biti previse grub (da ne shvate pogresno) ali sad odjednom skup alfa romeo automobila pa jos ozvaniceno na nasem forumu... :shock:
s moje strane to nije ok...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jan 21, 2006 1:27 am

Slazem se 100%. Vec izvesno vreme mi smeta to reklamiranje drugog kluba na ARCS forumu. Trebalo bi prebaciti tu temu u italijanske automobile, a mozda poslati pp uz objasnjenje zasto je to uradjeno.

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”