Popust za clanove kluba...

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 05, 2005 9:19 pm

PP od Stefana!

Danas sam bio kod Save AMAG-u razgovorali smo,dao sam mu clansku karticu bilo mu je jako drago sto je pocasni clan i imam to zadovoljstvo da obavestim celu ekipu da smo od danas kao klub dobili 10% popusta na rad(ruke) kod njega naravno samo za clanove uz licnu kartu a dogovoricemo se i za Alfa vikend ono sto sam ti pricao kod njega besplatno chekiranje pred zimu.

E da jos nesto dogovorili smo se da mali baner sa linkom ka njegovom servisu budu na nasem sajtu(pricao sam sa Lakijem juche i on se slozio) takodje kod njega u kancelariji ce biti nasi flyeri tako da ce nam on lichno usmeravati i vrbovati ljude u klub sto mnogo znachi.

Ivane idi na http://www.amag.co.yu/
Skini sliku servisa,ubaci adresu,brojeve telefona,web,koliki je popust....ma znas sta treba :lool: ;)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 05, 2005 11:31 pm

Pomerio sam chlanak ovde dok ne napravimo banner i sve bude kako treba... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Nov 16, 2005 10:40 pm

E pa drustvo ovako...dok neki jure bembare ja sam radio malo za klub ;)

Bio sam kod Save popodne dogovorili smo se za sledecu Subotu zimski besplatni checking da se uradi za sve zainteresovane clanove kluba uz karticu.Znachi u pitanju je rutinski pregled pred zimu...

Znachi sledeca Subota(26.11) u rasponu od 10-14h ko zeli moze da svrati u AMAG,raspon je od cetri sata da se ne bi pravila guzva u servisu i da bi ljudi mogli da se organizuju kad licno kome odgovara.Ponesite clanske karte sa sobom i Alfe bez ta dva nista :lool: .

Veliki pozdrav svima

P.S>Laki Sale stavio sam prvo ovde a vi posle prebacite gde treba i kako treba
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Nov 17, 2005 3:19 am

Stefane, sta se tacno pregleda, kontrolise na kolima?
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Nov 17, 2005 3:47 am

Sutra zovem Stefana pa cu malo razraditi tematiku i postaviti thread za prijavljivanje.

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”