Selen blokovi i rup(chag)e

Sport, tjuning, uporedni testovi.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jul 08, 2005 9:30 am

za selen blokove ima reshenja

http://www.powerflex.co.uk

;) :twisted:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jul 08, 2005 10:56 pm

Mnogo lepo samo to mora da je tvrdje od obicne gume a i sigurno nije predvidjeno za nase puteve .Verovatno je trajan ali udar u rupcagu mora da prenese na amortizer , skoljku i sl .Pa ja ne smem da stavim gumu ispod 65 :mad: cetiri Pireli P2000 205/55/15za godinu dana , ustvari tri otislo pa sam cetvrtu poklonio.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jul 10, 2005 12:10 am

jbg dok ne krenemo da tuzakamo drzavu kolektivno svi, nema nam boljitka u toj oblasti... ovako placamo takse i naknade i ko nas j**e...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jul 10, 2005 1:34 am

Quadrifoglio napisao:za selen blokove ima reshenja

http://www.powerflex.co.uk

;) :twisted:
Jel si probao da narucujes nesto od njih. Bas sam pre par dana zamenio ramena/viljuske, iste su mi kao kod 155-ice, ali mi se cini da ne mogu samo selen blokovi da se menjaju...ili mozda i mogu?

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jul 10, 2005 2:44 am

Mogu, cak su mi nudili samo njih kao rezervni deo kada sam trazio rame. Ali stari moraju da se skinu i novi montiraju na presi, sa nekim malo specificnijim alatom... Ne znam ko to ima, ako neko uopste ima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jul 10, 2005 10:53 am

Negde oko Kragujevca, postoje likovi koji repariraju spone, ramena... Ovde skoro niko ne kupuje to novo, a reparirana su odli
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jul 10, 2005 1:36 pm

Ajd raspitaj se. Meni sada ne trebaju, ali nekom ce sigurno zatrebati u skorije vreme...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jul 10, 2005 2:14 pm

Pa svi trkaci rade kugle kod Mileta ili se Rade zove vec nebitno iz Batajnice.Garancija 50k kilometara na nasim putevima ali koliko sam cuo niko vise nije imao problema a za zamenu selen bloka samo presa i svaki ozbiljniji serviser ima alat.Ista je viljuska i za 164 i Nesa mi je menjao blokove.Clanovi kod njega imaju popust i ako je vec vrlo korektan sa cenama.Primer zamena set kvacila ruke 30 - 40 e u zavisnosti od modela alfe . (40 za 75.icu )
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jul 11, 2005 9:33 am

@Nikola
naruchivao, bez problema ikakvih.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Sep 21, 2005 1:15 pm

Tek sad sam naso broj. Radenko, 034382232 i 0638865993. Covek je iz Kragujevca i odlicno radi trapove.

Povratak na “Squadra Corse”