Izgubio sam kljuc

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Izgubio sam kljuc

Čet Jun 02, 2005 6:43 am

Ge da napravim klju
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 02, 2005 9:16 am

IMa ovde jedan sto radi te crvene kljuceve ........................ nalazi se u Novom Beogradu , i ako ne gresim kosta 2.500,oo dinara ........................
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 02, 2005 9:28 am

nazalost moras otici negde de moze da se naruci kljuc predkodiran za tvoj auto
moras poneti broj sasije i sl......
a posle ce ti zavrsni kod ubaciti u automobilu.......
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 02, 2005 4:51 pm

AlfaPerSempre napisao:IMa ovde jedan sto radi te crvene kljuceve ........................ nalazi se u Novom Beogradu , i ako ne gresim kosta 2.500,oo dinara ........................
Daj neko tel da se raspitam. Drugar mi rece i za nekog u Veru koji to radi. Ima li neko iskustva?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 02, 2005 5:59 pm

I ja mislim na tog u Veru .......................... Nemam broj telefona ....... ali iskreno receno nisam bas siguran ni da ga imaju tamo .................. u svakom slucaju sutra cu prolaziti pored Vera , pa mogu da pitam ................... ako te interesuje , naravno .
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 02, 2005 7:53 pm

Pitaj obavezno.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 02, 2005 8:48 pm

Mozes da narucis direktno preko Delte set od 2 kljuca za 156-icu je bio negde oko 80e al nemoj da me drzis za rech...kad ti kljuc stigne onda mora da se kodira naravno prilikom narucivanja tebace ti broj sasije motora i sl.

Pozdrav
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 1:05 pm

Evo telefona od onih u Veru ....................... 063/ 248-334 .................. radio je u tom momentu neki bas mladi decko , pa on nije znao da mi kaze tacnu cenu , ali misli da je 2.500,oo ..................... ti pozovi pa se raspitaj ...................... ako mogu jos nesto da ucinim , samo kazi ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 2:49 pm

samo karticu u deltu i da ti urade po kartici novi kljuc... zajebi igrarije...
eventualno mozes traziti promenu koda...

Povratak na “Area Servizio”