Pozdrav Alfisti!

Offtopic, kafenisanje, itd...
Korisnikov avatar
Doorsy
Garaža: Mazda 323F
Lokacija: Beograd
Postovi: 7
Pridružio se: Uto Jul 24, 2018 9:10 pm

Pozdrav Alfisti!

Uto Jul 24, 2018 9:31 pm

Dakle, kao sto i naslov kaze, pozdrav svima koliko vas ima! :drink

Unapred se izvinjavam ako sam omasio podforum tj temu, tako da molim administratore da post prebace gde smatraju da treba da stoji. :fight_twak: ;)

Evo ovako, ispocetka...ja sam Zile, mozda me neki i znaju sa nekih drugih foruma, i administrator sam Mazda Cluba Serbia. Verovatno se pitate kako sam ovde zalutao, ali nisam. Imam dva razloga sto sam se registrovao kod vas. Prvi je sto sam ljubitelj generalno svih cetvorotockasa pa zasto ne i Alfe :wave: :)
Drugi, i malko veci razlog je sto bi hteo da se zahvalim jednom vasem dugogodisnjem clanu.
Pa evo, Dr. EDINE, od srca ti hvala za sve sto si ucinio ono vece 05.06.2018. kad su me doterali kod tebe u ordinaciju zbog pada sa motora. Hvala ti sto si prvenstveno svoj posao odradio kako treba uz veliki profesionalizam i sto si kao covek ucinio sve da mi olaksas muku (mada mi se u nekim trenutcima cinilo da zelis da mi otezas hahaha ), i generalno ucinio sve sto je bilo u tvojoj moci da budem sto bolje. OD SRCA TI HVALA NA SVEMU!
A vi drugari, da znate da ako nekad i dodje neka muka (sto se nadam da nikad nece), da u svojim redovima imate vrsnog ortopeda i hirurga u koga mozete sasvim da se pouzdate.
P.S. da napomenem da je i u trenucima kad sam razmisljao ozbiljno da ga sutnem, gurnem, pobegnem, dok se namucio sa ciscenjem vise delova mene a zatim i sivenjem, umoran od celodnevnog dezurstva, i borbe sa svim pacijentima hitne pomoci koje su mu nemilice dovozili, i TADA je pricao kako mu je 156 dok je bila stock na 15" na Huji imala los prolaz pa je odlucio da je malo modifikuje, itd, itd... hahaha :hbg :gr8:

I da zavrsim, jos jednom veliki pozdrav za sve clanove foruma i Alfiste, a najvise za druga Edina,podrazumeva se! Veliki pozdrav, i vidimo se na nekoj stazi ili skupu! :drift :plavi_voli: :headbang2:
Korisnikov avatar
PetarP
Garaža: nemam garažu
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 704
Pridružio se: Sre Feb 01, 2017 3:30 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Uto Jul 24, 2018 10:48 pm

Nisi sam, ja sam Nissan fanatik al' vozim Alfu :D japanski motor da ti ne pominjem.
Dobrodosao!
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Uto Jul 24, 2018 11:04 pm

Cim ovako veselo pises, rekao bih da si se lepo oporavio, iskreno imamo sam par malo tezih dana na poslu, tako da me tvoj post potseca zasto se zapravo bavim medicinom.
Hvala na komplimentima i osokoljenju. :arflag
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Korisnikov avatar
Rik
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: AR 156 1.9 JTD 2005
Renault Clio 1.2 1999
Lokacija: Beograd
Postovi: 1471
Pridružio se: Pet Jun 13, 2014 7:53 pm

Uto Jul 24, 2018 11:08 pm

Dobro nam došao \o/
Nadam se da je sve dobro prošlo i da te je Edin sredio u potpunosti, mada u tako nešto nema razloga da se sumnja :D
Korisnikov avatar
Doorsy
Garaža: Mazda 323F
Lokacija: Beograd
Postovi: 7
Pridružio se: Uto Jul 24, 2018 9:10 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Sre Jul 25, 2018 10:40 am

Hvala drugari :) Nisam jos skroz,u pravu si bio da ce da se otegne, trenutno idem na fizikalnu ali konci skinuti rana zarasla, jos malo copam jer mi je atrofirao kvadriceps od lezanja...sad mi nasli neku izbocinu u pregibu kolena ali ne znaju sta je,nisu sigurni da je cista,pa moram negde na ultrazvuk...i tako,zajebancija od gluposti,sta da kazem jbg. Drzi se Edi,ne klonjavaj duhom,imas ga i previse hahah! Hvala jos jednom na dobrodoslici ;)
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Sre Jul 25, 2018 1:54 pm

Ako je pozadi, to je bekerova cista, uglavnom simptom preoperecenja, cenim da je tebi zbog atrofije, trebalo bi da se povuce vremenom.
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Korisnikov avatar
Doorsy
Garaža: Mazda 323F
Lokacija: Beograd
Postovi: 7
Pridružio se: Uto Jul 24, 2018 9:10 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Čet Jul 26, 2018 7:31 am

Tako je stari,trebalo bi da je bekerova,ali ova dr nije sigurna,tj uplasila se hematoma ili tromba ili tako necega pa mi trazi UZ. Dala da mazem hepatrombin,a cudno joj sto nema bola kad se pritisne,kao i ne boli me list,kaze to su obicno nuspojave ciste. Edi,da ne znas mozda da li mogu u Dz.Vasingtona na koznom da uradim taj UZ mekog tkiva natkolenice,negde sam cuo da oni rade to?
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Čet Jul 26, 2018 11:45 am

Aj provericu ovih dana, pa ti javnem, ali nema razloga da brigas.
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Korisnikov avatar
Antonijo
Garaža: Alfa Romeo 166
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Pridružio se: Pon Mar 21, 2016 11:30 am

Re: Pozdrav Alfisti!

Čet Jul 26, 2018 1:13 pm

Dobro došao, drago mi je što se oporavljaš.
Korisnikov avatar
DejanCA
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo 159 2.4 JTD - TI 651 GRIGIO STROMBOLI MET.
Alfa Romeo GT 2.0 JTS - Rosso 130 B/B
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 867
Pridružio se: Pon Okt 05, 2015 6:42 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Čet Jul 26, 2018 1:45 pm

Edin kad opravi :D
Morao je nekako da te "zamajava", a kako drugacije nego pricom o Alfi na stazi :D

:drink
Korisnikov avatar
bane
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 146 junior 1.4ts
Alfa Romeo 147 1,9jtdm
Lokacija: Novi sad
Lokacija: Novi sad
Postovi: 1929
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 10:10 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Čet Jul 26, 2018 7:31 pm

To sa pricom oko alfi je njegova anestezija.
Toliko utrnes da mozes i nalog za ziranta da potpises.
Lepo je videti da ARCS i dalje diše punim plućima i dokazuje da je jedan od najboljih automobilskih klubova u Srbiji. Ako ne i najbolji…
Korisnikov avatar
Doorsy
Garaža: Mazda 323F
Lokacija: Beograd
Postovi: 7
Pridružio se: Uto Jul 24, 2018 9:10 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Čet Avg 16, 2018 11:27 am

Jes vala, razmišljao sam par puta da se namerno onesvestim...ili se bar pravim :D
Korisnikov avatar
Doorsy
Garaža: Mazda 323F
Lokacija: Beograd
Postovi: 7
Pridružio se: Uto Jul 24, 2018 9:10 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Čet Avg 16, 2018 11:30 am

Ma bre drug batali, nema šta da proveravaš, nbt...vidi ako baš insistiraš jel mogu kod vas da uradim UZ, to me više zanima ;) :)
Korisnikov avatar
Doorsy
Garaža: Mazda 323F
Lokacija: Beograd
Postovi: 7
Pridružio se: Uto Jul 24, 2018 9:10 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Čet Avg 16, 2018 11:37 am

Aj da pitam nešto i u vezi Alfe hahah...naime, u jednom trenutku sam ranije razmisljao da pazarim 147 ili 156...odustao sam zbog kinte ali...ko zna šta nosi dan a šta noć. S tim u vezi htedoh da postavim pitanje, tj par...kakvi su navedeni modeli za kintu izmedju 800-1200e, jer ih IMA brdo (znam šta ćete reći), a mene zanima da li se za soma realno može kupiti nešto od ta dva modela a da je (više-manje naravno) ok? Dalje, šta treba gledati kao slabu tačku prilikom kupovine? I konačno, treće...dizel ili benzin hehe...vrline i mane shodno prosečnom korisniku sa ne tako dubokim džepom? Eto...pucajte :)
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Čet Avg 16, 2018 6:08 pm

Tesko da se moze naci iole dobra Alfa za te novce, mada nikada see ne zna, pre ces naci za te novce iole pristojnog benzinca, i moj glas ide u tom slucaju za 147 1.6 120ks ili 156 1.8
Nego kazi mi kako napreduje oporavak, i izvini ali ne raspitah ti se a UZ, slabo sam u bolnici ovijeh dana.
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Korisnikov avatar
Doorsy
Garaža: Mazda 323F
Lokacija: Beograd
Postovi: 7
Pridružio se: Uto Jul 24, 2018 9:10 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Sub Avg 18, 2018 9:24 pm

Nema veze matori,ako se setis javni..pa hodam iole normalno ali me koleno zateze bas ponekad,kao da je tudje ili imam implant,kao da je casica metalna,ne znam kako da objasnim..kad ostabne noga u istom polozaju tipa 10ak min boli i odozgo i odozdo..jel to normalno za onakav udarac, vec je proslo 3 meseca? Brine me,tj nervira ako mi tako nesto ostane trajno jbg. Kako si slabo tamo,pa jel radis,sta se desava kod tebe? Hvala na pitanju .. :)
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Pozdrav Alfisti!

Ned Avg 19, 2018 9:31 am

Rekao sam ti da ce oporavak ici polako, i odredjene sekvele su uobicajene neko vreme...
A spremam specijalisticki ispit pa sam uglavnom nad knjigom.
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”

Povratak na “Cafeteria da Romeo”