mali hladnjak otiso u ....

Alfa Sud | Sprint | Arna | 33
Jednom boxer, uvek boxer!
Korisnikov avatar
kalincic991
Garaža: Alfa Romeo 33 1.7 IE
Lokacija: Beograd
Postovi: 22
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 12:56 am

mali hladnjak otiso u ....

Sub Sep 28, 2013 11:47 pm

imam problem sa malim hladnjakom koji smo vec 1 menjali sve rasturao majstor i opet vracao i radio je jedno vreme nekih par meseci ok , na vodu letos, sad kad samo stavili antifriz kroz ventilaciju cim okrenem na grejanje zamagli se celo staklo i bude masno... umesto da se odmagli....tj.ubcuje antifriz jer je hladnjak izgleda opet otiso.Sad krpljenje ne vredi....zvao sam sve doktore i majstore za hladnjake ili nece da rade ili se ne isplati sad me zanima da li se moze naci neki nov hladnjak negde ili pak neko ima neki polovan ali da je siguran da je ceo! jer stvarno je veliki posao sve rasklapati pa vracati...
ili eventualno da uzmem neki od onih praskova ili tecnosti za "zapusivanje" rupa u hladnjaku al opet nznm kakva su iskustva s tim nekom pomogne nekom ne....
pozzz
Korisnikov avatar
Sule
Garaža: Alfa Romeo 159 1.9 16v
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1354
Pridružio se: Pon Nov 19, 2012 8:42 pm

Re: mali hladnjak otiso u ....

Ned Sep 29, 2013 6:42 am

Ako si stavio polovan hladnjak radio je dok je u njemu bila voda, cim si sipao antifriz progrizao ga je gde je najtanji.Polovan ti ne bi preporucio jer moze isto da ti se desi ne znas kad ce da pusti.
Sto se tice praskova i tecnosti za zapusavanje,bolje su tecnosti.Ja sam pre skoro godinu dana sipao tecnost u veliki hladnjak i (da kucnem u drvo) nemam problema od tad, ali ne pomoze uvek zavisi kakvo je ostecenje.
Probaj tu soluciju nemas sta da izgubis a nov ti je krajnje resenje.
alfa90
Garaža: prazna
Lokacija: moravac
Postovi: 37
Pridružio se: Pon Nov 28, 2011 6:34 pm

Re: mali hladnjak otiso u ....

Ned Sep 29, 2013 7:08 pm

Korisnikov avatar
kalincic991
Garaža: Alfa Romeo 33 1.7 IE
Lokacija: Beograd
Postovi: 22
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 12:56 am

Re: mali hladnjak otiso u ....

Uto Okt 01, 2013 7:50 pm

nasao sam neki polovan , poslao ga nekom majstoru "doktoru" za hladnjake i on ga je proverio pod pritiskom i kaze da ne pusta nigde....sad ne znam nov nigde ne mogu da nadjem ima li neko neki predlog sugestiju ili da mu se slicno desavalo pa je tako resio problem??pozz

Povratak na “Boxer Odeljenje”