Problem sa radom foruma!!!

Sekcija posvećena forumu i članovima foruma;
Alfisti dobrodošli! Predlozi | Unapređenje funkcionalnosti
Korisnikov avatar
Blade1
Garaža: AR147 TS 120ks
Lokacija: Kikinda
Lokacija: Kikinda
Postovi: 26
Pridružio se: Uto Sep 13, 2011 10:04 am

Problem sa radom foruma!!!

Ned Nov 20, 2011 5:57 pm

nisam pocetnik sa forumima i jasno mi je kako radi i kako se administrira rad phpBB forumi,jer sam administrator na jednom forumu...problem je sto kada neko zeli da pogleda kako postati clan foruma http://www.arcs.org.rs/index.php/clanovi-kluba ... vidljiv je samo text dok slike i sama uplatnica nema,stoje mesto za sliku sa praznom uokvirenom slikom,modovi i admina je malo ili ih je dovoljno ali ne aktivni pa postovi kasne na pregled i odobrenje pa to malo iritira nove clanove..cilj svakog foruma je da ima sto vise clanova,treba razmisliti o toj opciji iskljucivanje odobrenje posta,uvek neki admin da je online kako bi sprecio offovanje ili spamovanje..ili svakih par sati da upadne pa i nek offuju,da se to izbrisati i kazniti ne savesne forumase...kako vidim ima se i konkurencija... zato da nam zivi i radi ovaj forum jos dugo-dugo na obostranu srecu i zadovoljstvo svih forumasa ALFISTA

:arflag :arflag :arflag
na plin se kuva, na diesel se greje, na benzin se vozi!!!!
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Problem sa radom foruma!!!

Pon Nov 21, 2011 10:36 am

Modova ima dovoljno i što se tiče samog foruma sve je pod kontrolom. Što se tiče druge zamerke ona je opravdana 100%. Svesni smo da već više od mesec dana, od premeštanja baze, izgled i funkcije sajta nisu sredjeni ali to je već posao administratora tj. Gileta. Strpite se još malo, nadam se da će Gile u narednih par dana to srediti, pošto imamo puno primedbi na to.
:wave:
Korisnikov avatar
Blade1
Garaža: AR147 TS 120ks
Lokacija: Kikinda
Lokacija: Kikinda
Postovi: 26
Pridružio se: Uto Sep 13, 2011 10:04 am

Re: Problem sa radom foruma!!!

Sre Nov 23, 2011 3:31 pm

e onda je uredu,drago mi je da je tako :love: jer kada se hvalim alfom i kada pricam sa prijateljima a podrzavaju nemacki dizajn,obozavam da se raspravljam ;) ,imam problem kada udjemo na moj omiljeni sajt i na gornjim opcijama: O klubu i Alfistima - Kako postati član? - Forum - Galerija - O klubu i Alfistima,a ono buc..malo mi pocrveni obraz...zezaju me :D

:arflag
na plin se kuva, na diesel se greje, na benzin se vozi!!!!
Korisnikov avatar
Blade1
Garaža: AR147 TS 120ks
Lokacija: Kikinda
Lokacija: Kikinda
Postovi: 26
Pridružio se: Uto Sep 13, 2011 10:04 am

Re: Problem sa radom foruma!!!

Sub Nov 26, 2011 9:41 pm

zamolio bi admina ili moda da ovaj deo sa uputstvom sa radom videa ubaci u Pravilnik ARCS foruma.... nalazi se u nekoj temi,sto bi se reklo salata tema i to mesana salata a dobro dodje za korisnike koji zele nesto da postave sa youtubea a ne snalaze se...

Ako je npr. URL YouTube videa "", ovaj zadnji deo linka iza "..v=" je Video ID. Kliknete na ovo gore dugme "youtube", i između dva taga koji se tad pojave ubacite samo video ID.

:arflag
na plin se kuva, na diesel se greje, na benzin se vozi!!!!
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Problem sa radom foruma!!!

Sub Nov 26, 2011 9:56 pm

Kolega, to sto nekolicina korisnika ovog foruma ne zna da ubacu YOUTUBE link kako valja ne znaci da to treb ada ide u uputsvto koriscenja foruma jer pre ili kasnije ljudi to provale a i mogu slobodno da se zakunem da niko od nas nije citao uputstvo koriscenja ovog sajta - to sve dolazi samo po sebi...

P.S. Postoji http://www.arcs.org.rs/forum/viewtopic.php?f=3&t=229 pa ti predlazem da ovakve predloge objavljujes tamo.

P.S.2 Nemoj ovo da shvatis licno, ovo je konstruktivna kritika, ovde smo naravno kao obozavaoci marke Alfa Romeo.

:drink
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Korisnikov avatar
Blade1
Garaža: AR147 TS 120ks
Lokacija: Kikinda
Lokacija: Kikinda
Postovi: 26
Pridružio se: Uto Sep 13, 2011 10:04 am

Re: Problem sa radom foruma!!!

Sub Nov 26, 2011 11:11 pm

naravno kolega...ali posto sam vec otvorio temu a ispod moje tema jos mnostvo drugih tema o slicnoj tematici odlucio sam da postujem u mojoj .... sa kojom vec ukazujem na problem neki tamo koji kako zakljucujem po tvom pisanju i nije problem niti je bitan...vec to dolazi samo po sebi... ja sam ipak na strani pocetnika,jer ja poznajem ljude koji su na ovom forumu a nisu znali ni da se registruju i ovo im je prvi forum...

ps. ne shvatam nista licno,kao sto ti rekoh nije mi prvi forum,druzicemo se mi jos dugo i vidjati po skupovima,sve nas povezuje ili vezuje ili spaja jedna stvar ALFA :arflag
odoh sada da pomazim alficu ;)
na plin se kuva, na diesel se greje, na benzin se vozi!!!!
gi
gile
Drug Član
Drug Član

Re: Problem sa radom foruma!!!

Sre Dec 07, 2011 9:23 pm

Bilo je problema (i još uvek postoji) sa konfiguracijom hosting servera. Novija verzija php-a koja se ne slaže baš najbolje sa aktuelnim CMS-om, i još neke sitnice oko mod_rewritea će verovatno prouzrokovati prelazak na neko drugo rešenje, ukoliko update CMS-a omane. Ubuduće, koga zanima članstvo u klubu, može da se informiše OVDE. Hvala.

Povratak na “Alfa Romeo Srbija Forum info”