Nove rupetine na putu

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Korisnikov avatar
sasa bg
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Mito 1.4 TBi
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 116
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 8:29 am

Nove rupetine na putu

Sub Jan 31, 2009 6:58 am

Posle dugih minusa otvorile su se nove rupe na putevima, nista novo, ali meni je novo da pogodim tako nesto veliko, srecom pri velikoj brzini.
Zurio sam sinoc da se nadjem sa jednom slatkom cicom, i odmah posle skretanja za klinicki centar, preleteo sam sa otprilike 100 km/h, u krajnjoj desnoj traci preko neke rupetine. Problem je sto se pomerio verovatno trap, auto po dodavanju gasa zestoko bezi u desno, a kada se pusti volan lagano ide u desno posle odredjenog vremena. Pokvarilo mi se vece i izlazak u grad. :banghead:
Felne i gume su O.K, nema tragova ostecenja i ne trese volan,srecom nista ni lupa.
Sutra ujutro kod Vlade u AMAG da pregledam, pa na stelovanje, milsim da cu da idem kod majstor Mice na hipodrom, on radi i zadnji trap.Imate li savete za nekog dobrog trapadziju?
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Re: Nove rupetine na putu

Sub Jan 31, 2009 12:29 pm

Na pocetku Vodovodske, kad udjes u nju iz Trgovacke sa desne strane na dnu dvorista pored neke (cini mi se) vulkanizerske radnje, je majstor koga je dekideki veoma hvalio. Ja sam turbaljku vodio kod njega na stelovanje i ok je uradio.
E sad, kakav je sa komplikovanim vesanjima kao sto je tvoje - ne znam. :confused:
E, da, jedan bitan info je da je pregib pri silasku, izlasku iz dvorista na ulicu veoma strm, pa ako si spustao makinu mozda neces moci da ga savladas. :rolleyes:
Korisnikov avatar
sasa bg
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Mito 1.4 TBi
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 116
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 8:29 am

Re: Nove rupetine na putu

Ned Feb 01, 2009 8:54 pm

Bio sam kod njega, dobar je majstor, ali meni se steluje i zadnji trap, a to je malo zeznuto kod GTV-a.
Otisao sam do Sekule, doduvali su mi desne gume, prikacili su auto, pregledali i kazu nista, ali postoji sansa da sam malo iskrivio amortizer, mada su sve Alfe u minusu, tako da ne mogu da mi kazu za sigurno, ali nisu hteli da mi uzimaju novac za dzabe.
Sada nastupa majstor vlada sa lenjirima i metrom. Ceka me i zamena ulja i registracija, tako da ima dana, bitno mi je da nije nesto gore.
-Kako sam se nadala dobro sam se udala- rezime cele price.
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Re: Nove rupetine na putu

Ned Feb 01, 2009 9:18 pm

*"Djordjevic" se zove servis i nije odmah po ulasku u Vodovodsku (onaj na ulazu nema pojma). Ovaj je 20m pre kafane "Slozna braca"... odlican trapadzija. ako iole moze da se steluje, nastelovace ti i zadnji trap.

**inace, odlican je i dijagnosticar (sta treba da se menja da bi utegao trap)

Povratak na “Area Servizio”