Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Obaveštenje!

Alfa Romeo Club Serbia ni na koji način nije povezan sa radom prijatelja foruma, ne garantuje za tačnost onoga što je napisano, niti na bilo koji način garantuje ili je odgovoran za kvalitet usluga koju pružaju prijatelji foruma.

Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 24 Posta ] 
  Štampa

POPUSTI ZA ČLANOVE ARCS!!!
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon Nov 17, 2014 11:34 pm 
BANOVAN
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 11:54 am
Garaža: Beli fijaker
Auto Servis Iverak

Nudi usluge: Limarije (farbanje, zaštita poda) kao i sređivanje i farbanje alu-felni.

Adresa:
Patrijarha Joanikija 7A
kod okretnice autobusa 23-53 na Vidikovcu.

Popust za članove 10%

Kontakt:
Ivan- 064 1136978

Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Vrh

Re: POPUSTI ZA ČLANOVE ARCS!!!
PostPoslato: Pon Nov 17, 2014 11:37 pm 
BANOVAN
Korisnikov avatar

Auspuh servis Ljuba

Zanatska radionica, osnovana 1997 godine u Beogradu. Bavimo se izradom, popravkom, ugradnjom i distribucijom auspuha za sve tipove vozila.

Za izradu auspuha koriste se aluminizirani lim i cevi sa garancijom od 24 meseca.

Osim domaćeg programa (proizvodjač simcar) distribuiramo i ugradjujemo izduvne sisteme priznatih evropskih proizvodjaća kao sto su Imasaf, Walker, Asso a od skoro i poljskog proizvodjaća Polmostrow.

U nasem servisu možete pronaći veliki izbor rezervnih delova auspuha kao sto su: gumeni nosači auspuha, šelne, fleksibilne cevi, pletenice, katalizatori, dihtunzi.

2 GODINE GARANCIJE NA PROIZVODE I USLUGE

Popust za članove 10%

Radnim danima od: 9-17 casova; Subotom od 9-13 casova; Nedeljom: Ne radimo

Informacije i zakazivanje termina: 011/2575-122; 064/ 140-79-50; 062/ 490-575

http://www.auspuhservisljuba.com

Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Vrh

PostPoslato: Sre Nov 19, 2014 12:11 am 
BANOVAN
Korisnikov avatar

Dovoz Automobila Iz Eu

Dovoženje automobila iz inostranstva, kompletna dokumentacija za carinu, mogućnost i carinjenja vozila - sistem: ključ u ruke!

Najjeftinije usluge šlep službe po gradu, srbiji, evropi. Povoljne cene za prevoz trkačkih automobila.

Primer: Šlep za članove 2500din (po gradu)

Popust za članove od 20% je na sve usluge

Vojkan, 061/44-44-159

Vrh

PostPoslato: Pon Dec 01, 2014 10:34 pm 
BANOVAN
Korisnikov avatar

Led-sijalice by Nemanja

Nemanja Milosavljevic
Ustanicka 166 (plavi most, hotel srbija)
Tel: 0642421726
https://www.kupujemprodajem.com/295235- ... oglasi.htm

10% popusta za članove

Vrh

PostPoslato: Ned Jan 18, 2015 10:50 am 
BANOVAN
Korisnikov avatar

Servis Dr.Fiat
Specijalizovani servis za fiat i ostala evropska vozila.
Nalaze se na bulevaru cara konstantina-put za nisku banju telefon 0641755442
Popust za clanove 10% na sve usluge

Auto Servis DRAG&SI
Vrse ugradnju i servisiranje tng uredjaja, auto elektrika, auto dijagnostika, usluga pri registraciji vozila.
Nalaze se u naselju Brzi Brod Proleterska 19. Tel 0643067898, 063550800, 063550808
inace (po nekima) najbolji servis za ugradnju i servisiranje plina u Nišu.
Popust za clanove 10%

Vrh

PostPoslato: Ned Jan 18, 2015 2:44 pm 
BANOVAN
Korisnikov avatar

Auto Servis Apsolut
Pupinova 19/1 Aranđelovac
www.apsolut.co.rs
063 61 88 22 Bojan
062 60 50 58 Nikola
bojan@apsolut.co.rs

10% popusta na veliki servis za 1,9JTD i JTDm (delovi i rad) kao i 10% popusta na EGR off na istim motorima.

Vrh

PostPoslato: Ned Feb 01, 2015 1:07 am 
BANOVAN
Korisnikov avatar

BN Project

Auto limarija, farbanje, poliranje auta i farova, mehanika, tuning i prepravke.

Bilogorska 22, Borca
Borivoj Uskoković 0641141717
Nenad Nešković 0631560355

Popust od 10% na sve usluge za clanove sa vazecom clanarinom

Vrh

PostPoslato: Čet Mar 19, 2015 11:00 pm 
BANOVAN
Korisnikov avatar

Auto-moto perionica Steam

20% popusta (za clanove kluba sa validnom clanskom kartom) na usluge pranja vozila (spolja/unutra)
10% popusta na usluge dubinskog pranja ili full pranja(full pranje podrazumeva, full dubinsko pranje + neka od dodatnih usluga (pranje spolja, voskiranje itd) u tom slucaju se sabira standardna cena svega sto se radi i od cele sume oduzima 10%)

Adresa:
Biljane Jovanovic 9, Konjarnik

Za sve ostale informacije pozvati
064/122-59-47 Johnny

Vrh

PostPoslato: Čet Apr 02, 2015 2:01 pm 
BANOVAN
Korisnikov avatar

Visegodisnji nezvanicni i zvanicni prijatelji ARCS su danas obnovili saradnju sa nama!

Auto gas servis AC Rasic
+381-(011)/278-3520
+381-(011)/297-0314
Višnjička 126a
11000
Beograd Srbija
http://www.lovatogas.co.rs/kontakt?view=alfcontact

Clanovima sa vazecom clanskom kartom koja je obavezna da se da na uvid, AC Rasic omogucuje:
5% popusta na celokupnu ugradnju novog uredjaja!
20% popusta na cenu usluge (odrzavanje, dijagnostika, podesavanje, remont). NAPOMENA: popust se u ovom slucaju ne odnosi na delove.

*Obavestenje o prijateljskoj saradnji naseg kluba i AC Rasic je istaknuto na vidnom mestu u servisu kod njih, i obavesteni su svi zaposleni. U slucaju bilo kakvog neporazuma ili nepostovanja dogovorenog, kontaktirati clana dekideki na broj +38163315025

***NOVO:
Od danas je dostupan za ugradnju TNG uredjaj, fabricki predvidjen i podesen za:
Alfa Romeo 159 TBi
Alfa Romeo 156 2.0 JTS
Alfa Romeo GT 2.0 JTS

Vrh

PostPoslato: Pet Apr 17, 2015 6:20 am 
BANOVAN
Korisnikov avatar

Auto servis Đole

Auto servis Đole osnovan je davne 1980 godine. Od osnivanja pa do danas servis važi za jedan od najboljih kada je u pitanju oblast centriranje i popravke trapa na vozilima. U početku se u servisu od usluga obavljalo samo centriranje trapa. Idući u korak sa vremenom i činjenicom da klijenti imaju sve manje slobodnog vremena delatnost servisa je proširena pa sada na jednom mestu možete KUPITI I UGRADITI kvalitetne rezervne delove za vaš automobil. Kod ugradnje delova i servisa na vozilu, u ponudi su sledeće vrste usluga: mali servis (zamena filtera i ulja), zamena diskova i zamena kočionih pločica, ugradnja amortizera, servis trapa-vešanja vozila, prodaja autoguma sa montažom.

10% Popusta na delove i rad za clanove kluba

Popust od 10% se odnosi na:
-zamena svih delova trapa
-zamena kocionog sistema vozila
-montaza i balansiranje guma

Delovi:
-delovi trapa
-delovi kocionog sistema vozila
-filteri ( uz kupljeno ulje kod nas dajemo i besplatnu zamenu)
-amortizeri
-delovi za veliki servis vozila
-sve oko kvacila

Auto servis Đole
Mirijevski Bulevar 5, Beograd
Tel 011/2775-839, 2970-283

Radno vreme: Ponedeljak - Petak 8.00-18.00, Subota 8.00-14.00
mail: info@autodjole.com
http://www.autodjole.com

Vrh

PostPoslato: Sre Avg 26, 2015 10:06 pm 
BANOVAN
Korisnikov avatar

BMR Ekscentricni srafovi

Univerzalni ekscentricni srafovi za podesavanje nagiba tocka za vecinu vozila sa McPherson i Chapman strut sistemom oslanjanja. Podesite nagib u skladu sa fabrickom specifikacijom ili povecajte nagib radi boljih performansi. Dolaze u dimenzijama M10, M12 i M14.

Kontakt: YUgisa
Telefon: 060/855-61-04
Mejl: boyracermotorsport@gmail.com

Cena: 2000din

Popust od 12% za članove ARCS

Vrh

PostPoslato: Sub Nov 28, 2015 2:21 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Apr 18, 2009 3:54 pm
Garaža: Zastava 101
ex.147 TS
ex. 75 IE
ex. 145 QV
Yuhol d.o.o.

Yuhol d.o.o. je ekskluzivni zastupnik holandskog brenda MOTIP i nemačkog brenda MONTANA za područje Srbije. Na tržištu smo od 2002. god.
Osnovni cilj preduzeća jeste uvoz i distribucija navedenih brendova.
Svakodnevno se trudimo da unapredimo poslovanje kako bismo mogli ispuniti sve zahteve trzista.
Osiguravamo edukaciju kupaca, obezbedjujemo police i marketinški materijal, jednom rečju pun servis sa namerom da olakšamo i smanjimo troškove kupca. Rok isporuke je u posebnim slučajevima 24h, a maksmalno do 15 dana, sa potpunom isporukom (preko 95 % naručene robe).
Trudimo se da budemo prisutni na svim velikim sajmovima kao i da sami organizujemo javne skupove i manifestacije, a sa željom da se svi naši potrošači upoznaju sa kompletnim asortimanom u ponudi.

10% Popusta na kompletan asortiman za članove kluba sa važećom članskom karticom.

www.yuhol.rs/

Yuhol d.o.o. , Ignjata Joba 9 11000 Beograd Srbija

Telefon: + 381 11 398-28-10

Faks: + 381 11 398-28-10

Broj mobilnog telefona: +381 /0/ 64 616-68-40 ; 064/627-86-71 ; 064/180-63-13

Vrh

PostPoslato: Čet Feb 25, 2016 6:36 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 11:10 pm
Garaža: Alfa Romeo 146 junior 1.4ts
PROAUTO

Pro auto je prodavnica cija je osnovna delatnost prodaja akumulatora i ostale auto opreme.

U nasoj ponudi imamo najveci izbog akumulatora svih vodecih svetskih brendova kao sto su:varta, exide, energizer, fiamm, topla i mnogi drugi, u ponudi imamo sve amperaze akumulatora od 45ah do 225ah,

takodje mozete ostvariti dodatni popust na cenu novog akumulatora ukoliko ostavite vas stari akumulator.

U nasoj ponudi nalazi se takodje i veliki broj motornih ulja: motul, total, elf, castrol, mobil,bardahl,selenia,shell,gm,lotos,ford,rowe itd. za svaciji ukus i za svaki auto.Pored akumulatora i motornih ulja u ponudi imamo i veliki broj krovnih kofera i krovnih nosaca renomiranih svetskih brendova kao sto su thule,cam,hakr,g3...auto sijalice osram i lukas,ksenoni, ratkapne, patosnice tipske i univerzalne,auto kozmetika i jos mnogo druge auto opreme.

http://www.proauto.rs

10% Popusta na kompletan asortiman za članove kluba sa važećom članskom karticom.

Adresa: Miska Jovanovica 18, Beograd, Vozdovac
Telefon: 011/2469-572, 060/766-999-6
Radno vreme: ponedeljak-petak 09-18, subota 09-15

Lepo je videti da ARCS i dalje diše punim plućima i dokazuje da je jedan od najboljih automobilskih klubova u Srbiji. Ako ne i najbolji…
Vrh

PostPoslato: Uto Mar 01, 2016 7:00 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

AGENCIJA R&R PLUS

Agencija R&R Plus je osnovana sa ciljem da ponudi kompletnu i kvalitetnu uslugu registracije, tehničkog pregleda vozila, kao i usluge pranja vozila po najsavremenijim standardima.

Registracija vozila sve na jednom mestu. Tehnički pregled i izdavanje registracione nalepnice bez odlaska u MUP. Prenos vlasništva i kupoprodajni ugovori.

Kod nas imate sledeće mogućnosti plaćanja:
- čekovima do 6 mesečnih rata
- administrativnom zabranom do 12 mesečnih rata
- plaćanje platnim i kreditnim karticama

Takođe, kod nas možete uzeti i KASKO osiguranje, putno osiguranje za odlazak u inostranstvo, Mini Kasko (osigurajte vaše vozilo na sumu koju želite).

Samouslužna perionica stoji vam na raspolaganju 24 sata, uz svako pranje doobijate besplatno jelkice i silikon da namažete gume.

Dok čekate da stručan tim završi tehnički pregled i registraciju, možete se opustiti uz kaficu i prelep pogled na Mirijevo.

Članovi Alfa Romeo Kluba Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju sledeće pogodnosti uz registraciju vozila kod nas:
- besplatan tehnički pregled
- besplatno osnovno članstvo u AMS koje pokriva besplatno šlepanje do 40 kilometara u slučaju kvara ili saobraćajne nezgode na celoj teritoriji Srbije, manje popravke na vozilu jednom u toku važenja polise (dopuna akumulatora, zamena pneumatika, donošenje goriva itd.).
- ako je šlepanje preko 40km imate popust od 20% , dok je za prvih 40km besplatno
- besplatno pranje vašeg vozila spolja
- besplatna dijagnostika (čitanje i brisanje greške) sa univerzalnom dijagnostikom Delphi DS150E
- futrole za dokumenta

Članovi Alfa Foruma ostvaruju sledeće pogodnosti uz registraciju vozila:
- besplatno pranje vašeg vozila spolja
- popust 50% na cenu tehničkog pregleda (sa popustom 500 dinara)
- futrole za dokumenta

Mi smo provereno najeftiniji, a dajemo dosta. Za tačan iznos registracije vašeg automobila možete pozvati naše telefone. Prilikom poziva napomenite da ste član Alfa Romeo kluba Srbija.

Adresa: Nine Kirsanove BB (obilazni Mirijevo - Smedervski put, Auto perionica R&R)
Telefon: 011/747-5555 062/747-555 (pozovite za cenu registacije)

Email: rirplus@gmail.com
WEB http://www.tehnickipregledmirijevo.com

Radno vreme:
Radnim danima od 08:30 do 18:00
Subota 09:00 do 15:00

Lepo je videti da ARCS i dalje diše punim plućima i dokazuje da je jedan od najboljih automobilskih klubova u Srbiji. Ako ne i najbolji…
Vrh

PostPoslato: Čet Mar 03, 2016 7:05 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

Stridon Group D.O.O.

Bavimo se prodajom: ručnog električnog alata renomiranih svetskih proizvođaca: BOSCH, METABO, MAKITA, SKIL, STEINEL,...
ručnog alata: UNIOR,HAUPA, TOPTUL, WOLCRAFT, NOVUS,...
brusnog i reznog alata: KLINGSPOR, KEIL, ZENEZIS,...
baštenskog alata: BOSCH, DOLMAR, VILLAGER,...
aparata za zavarivanje: VARSTROJ, ORION,...
opreme za farbanje: ANI, SATA,...
kreveta od punog drveta
dušeka sa žičanim jezgrom, bez žicanog jezgra
dušeka renomiranog proizvođača Dormeo
prodajom okova za nameštaj renomiranih proizvođača HAFELE, GTV, FGV...

10%-20% Popusta na kompletan asortiman za članove kluba sa važećom članskom karticom.

Tel/Fax: +381 11 2886 509, +381 11 2891 485
Tel: +381 11 411 3322, +381 11 411 3333
Adresa: Vojislava Ilića 141g
Tel:+381 11 406 4475
Tel:+381 11 2100 056, Tel:+381 11 2100 230
Prodajno mesto Altina,Ugrinovačka 212
web: http://www.stridon.rs
e-mail: info@stridon.rs

Vrh

PostPoslato: Pon Mar 14, 2016 7:18 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

EURO 07

Euro 07“ DOO osnovano je 2002 godine u Beogradu i specijalizovano je za uvoz i distribuciju rezervnih delova i ulja za automobile. Kompanija je direktan uvoznik rezervnih delova za više od 80 vodećih firmi – proizvođača iz Italije, Nemačke, Španije, Francuske, Velike Britanije (Engleske) i Japana, održavajući bogat asortimanski spektar proizvoda, sa više od 80 000 artikala. Društvo ima izgrađenu mrežu sopstvenih magacina i prodavnica na veliko i malo u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Čačku, Kragujevcu i Novom Pazaru

25% Popusta na kompletan asortiman za članove kluba sa važećom članskom karticom.

Prodajni objekti:

Niš
Novi Sad
Beograd
Čačak
Kragujevac
Novi Pazar

http://www.euro07.rs/index.php

Vrh

PostPoslato: Pon Mar 14, 2016 7:24 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

GAZELAKOMERC

“GAZELAKOMERC” d.o.o. , preduzeće za spoljnu i unutrašnju trgovinu, bavi se uvozom i distribucijom auto delova.

Počela je sa radom 1992. godine.

Danas, “GAZELAKOMERC” d.o.o. , je jedan od lidera na srpskom tržištu u prodaji auto delova i posluje sa preko 50 najpoznatijih svetskih robnih marki.

Od 2012., “GAZELAKOMERC” d.o.o. je postala punopravni član internacionalne grupacije “Group Auto Union”.

Prodaja se obavlja u 12 poslovnih jedinica, uz tendenciju daljeg širenja distributivne mreže.

Profesionalni tim “GAZELAKOMERC”-a je posvećen snabdevanju tržišta najkvalitetnijim rezervnim delovima za motorna vozila u cilju poboljšanja bezbednosti saobraćaja i dugotrajnosti vozila.

10%-18% Popusta na kompletan asortiman za članove kluba sa važećom članskom karticom.

Direkcija firme je smeštena na Zvezdari, gde se nalazi i centralni magacin, veleprodaja, maloprodaja i servis. Pored još tri beogradske poslovne jedinice koje se nalaze u Zemunu, Borči i na
Banovom Brdu, “GAZELAKOMERC” d.o.o. ima svoje ekspoziture i u Novom Sadu, Čačku, Šapcu, Nišu, Pančevu, Valjevu i Jagodini.

http://gazela.rs/

Vrh

PostPoslato: Čet Apr 14, 2016 10:48 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

Plasticni hirurg Pejo

Nudim usluge varenje plastike reparacija farova,ugradnje sočiva xenona i parking senzora
novi sad,br tel 069 1468 109
radno vreme non stop

10%-15% Popusta na kompletan asortiman za članove kluba sa važećom članskom karticom

U stalnoj ponudi pragovi za 147,156

Slika

Slika

Slika

Slika

Vrh

PostPoslato: Pon Maj 09, 2016 6:14 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

Servis Samardžić

Staro sajmište 29 (NBgd,pored Balkan auta)

Kontrola i centriranje prednjeg i zadnjeg trapa - 1800,00
Ako nije potrebno centrirati zadnji trap,cena je - 1000,00

Popust vazi uz člansku karticu.
Obavezno zakazivanje.

Vojkan,063/622-141

Vrh

PostPoslato: Pon Maj 16, 2016 9:03 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

Auspuh servis "Strava"

Auspuh servis Strava postoji i posluje u Beogradu već 35 godina. Ponosimo se time što smo svojim mušterijama uvek pružali vrhunski kvalitet i usluge po najpristupačnijim cenama u gradu. Naši prizvodi su večni što i potvrđuje garancija na dve, pet, deset i petnaest godina. Zadnjih deset godina radimo uglavnom sa prohromom. Prohrom je vatrootporni i korozivno rezistentan čelik vrhskog kvaliteta, u prilog tome govore razna priznanja i nagrade 2004, 2011, 2014 godine. Svi naši proizvodi izrađeni su po poslednjim svetskim tehnologijama, što podrazumeva proizvodnju pod pritiskom sa minumum varenja. U procesu proizvodnje najvše je zastupljen gas tehnički Argon. To je ujedino i razlog naše sigurnosti u kvalitet proizvoda i tako duge garancije na proizvod koju niko sem nas ne nudi. Naši radnici su specijalno obučeni u inostranstvu za rukovanje najmodernijim tehnikama i tehnologijom.

5% Popusta na kompletan asortiman za članove kluba sa važećom članskom karticom

Kontakt
Bulevar Milutina Milankovića 42, Blok 23
Novi Beograd
011/411-30-38
061/280-50-40
063/236-750
065/236-75-00
prohromstil@gmail.com

Radno Vreme
Ponedeljak-Petak 09-16h
Subota 08-14h
Nedeljom ne radimo
Postoji mogućnost rada van radnog vremena,
za više informacija pozovite nas.

http://auspuhservisstrava.rs/

Vrh

PostPoslato: Sre Jun 08, 2016 4:24 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

Slika

Pozdrav za sve ljubitelje I vozače Alfa Romea

Mutata Auto Bulevar ztr

Bulevar kralja Aleksandra 501, Beograd 11000

20% Popusta na centriranje trapa za članove kluba sa važećom članskom karticom.
10% Popusta na ispravljanje,varenje felni za članove kluba sa važećom članskom karticom.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja budite slobodni da nas kontaktirate !
011 4056 629
011 4059 756

Prodajni tim Mutata Auto
Zoran Vujnović
General manager

Email: mutata@sbb.rs
http://www.mutata.co.rs

Mutata Auto je član profesionalnih servisa VIANOR kome veruju vozači cele Europe

Slika

Vrh

PostPoslato: Pon Jun 20, 2016 7:58 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

Auto servis T&M

Partizanska 28,Mali Mokri Lug.

Vlada
069/11-47-156

Servis i polovni delovi

10-20 % popusta na delove i usluge članove kluba sa važećom članskom karticom.

Vrh

Bodex
 Tema posta: Bodex
PostPoslato: Uto Okt 18, 2016 10:13 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

"BODEX" doo

Firma za proizvodnju i prodaju gradjevinske stolarije. PVC, Drvo, Alu, Drvo-Alu, ulazna vrata, sobna vrata, sigurnosna/blindirana vrata, prozori, VELUX krovni prozori, tavanske stepenice i jos mnogo toga.

Za sve clanove ARCS popust 5%-15%
u zavisnosti od proizvoda(delatnost firme je takva da se skoro 80% nasih porizvoda radi po meri, zahtevu itd, tako da se cene formiraju u skladu sa tim).
Svaki clan ARCS koji na uvid pokaze clansku kartu ce dobiti popust ili neku drugu vrstu pogodnosti, jer opet kazem, delatnost firme je takva.

Neki od proizvoda koji npr imaju formirane krajnje cene:

VELUX krovni prozori popust 10-15% na sve vazece cene iz kataloga
PortaKrono sobna vrata 5-10% na sve vazece cene iz kataloga
Za sve druge proizvode je stvar dogovora.

Svi clanovi i kolege me mogu slobodno kontaktirati za sva pitanja.
Nick na forumu je @Boxa
Bojan
062/200-570
http://www.bodex.rs

Vrh

PostPoslato: Uto Nov 08, 2016 9:47 pm 
Site Admin
Site Admin
Korisnikov avatar

Auto Sportivo
Obilicev Venac 38
Nis
Tel 018/4511-239,069606939
Prodavnica i servis
Novi i polovni delovi.
Za clanove ARCS-a sa vazecom clanskom karticom,popust od 10-20%.

Slika

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 24 Posta ] 

Slične teme   Autoru   Odgovora   Pogledano   Poslednji post 
Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate Učlanjenje u ARCS

u Kako postati clan Alfa Romeo Kluba Srbije

Caca

0

1325

Pon Mar 14, 2016 10:14 pm

Caca Pogledaj poslednji post

Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate ARCS rostilj 9.4.2017.

u Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja

ZEPELIN-TS

19

1722

Ned Apr 09, 2017 10:32 am

srecko_mata Pogledaj poslednji post

Nema novih nepročitanih postova u ovoj temi. PetrolHeads Asocijacija i ARCS

u Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja

Dragon

19

1063

Ned Apr 16, 2017 6:47 pm