problem uređaja navigacija-muzika-telefon

Generacija najlepših Alfinih automobila iz novije istorije
Korisnikov avatar
Zippo
Garaža: Alfa Romeo Brera 2.4 jtdm 210 ks
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Apr 18, 2017 6:43 am

problem uređaja navigacija-muzika-telefon

Pet Apr 21, 2017 7:24 am

pozdrav ekipi .....
evo ako mi tko može pomoći , spasit če me jer sam sve ,,vrhunske majstore struje,, prošao i rekli su mi da to mogu riješiti jedino preko foruma .....
naime , imao sam problem kad sam kupio Breru da uređaj ne radi jer je tražio KOD , otišao u ovlašteni servis i naruči kod , došao je ukucao ga i uređaj se otvorio i radi ali muzika - audio i dalje ne radi , kad kliknem na audio sve funkcije su mrtve , čak neče ni da izbaci CD koji je unutra ..... ??????????
sve ostalo radi i funcionira , jedan od vrhunskih električara mi je rekao da to nije kvar nego da ga treba znati aktivirati (fore - stisni - drži duže dvije tipke i takve cake ) , molim vas da li tko zna kako AUDIO aktrivirati , sve osugurače je provjerio , našao je 3 pregorena promjenio ih ali i dalje AUDIO ne radi ..... LJUDI POMAGAJTE , jer bez muzike auto ne služi - bar meni ..... :(
evo slika koj je tip uređaja ..... a kad kliknem na AUDIO (žuta podloga znaći da radi da je aktivno) onda mi otvori ovu drugu sliku gdje ništa nije (nijedna funkcija) žuto da bi bilo aktivno ..... ?????? .....pozdrav društvo ..... POMAGAJTE ..... :(

Slika

Slika
Alfa servis Brana
Sponzor
Sponzor
Garaža: Alfa Romeo 159,147,Gt,Brera,156Q4,Fiat tipo,B4 cabrio
Lokacija: Vranic Bgd
Lokacija: Beograd Vranic
Postovi: 212
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 6:33 pm

Re: problem uređaja navigacija-muzika-telefon

Pet Apr 21, 2017 11:11 pm

Izvadi je napolje, dok je ukljucena izvuci dzekove, sacekaj malo,skini kontakt,vrati sve dzekove, daj kontakt kucaj code i javi sta kaze :arflag
Korisnikov avatar
Zippo
Garaža: Alfa Romeo Brera 2.4 jtdm 210 ks
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Apr 18, 2017 6:43 am

Re: problem uređaja navigacija-muzika-telefon

Pet Apr 21, 2017 11:29 pm

Alfa servis Brana napisao:Izvadi je napolje, dok je ukljucena izvuci dzekove, sacekaj malo,skini kontakt,vrati sve dzekove, daj kontakt kucaj code i javi sta kaze :arflag
fala frend , na putu sam do utorka , jedva čekam probati kad se vratim pa ti javim .... pozz ..... :gr8:
Korisnikov avatar
Zippo
Garaža: Alfa Romeo Brera 2.4 jtdm 210 ks
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Apr 18, 2017 6:43 am

Re: problem uređaja navigacija-muzika-telefon

Sub Apr 22, 2017 3:05 pm

Alfa servis Brana napisao:Izvadi je napolje, dok je ukljucena izvuci dzekove, sacekaj malo,skini kontakt,vrati sve dzekove, daj kontakt kucaj code i javi sta kaze :arflag
evo prijatelju , ja pored pustih ,,vrhunskih električara,, isčupao uređaj van kad ono on ima odozada osigurač koji je pregoren , zamjenio ga i fala bogu evo sad sve radi , mojoj sreči nema kraja , vožnja u ovoj ljepotici sa BOSE glazbom sad je punooooooo ljepša i doslovno uživancija .... :arflag
Alfa servis Brana
Sponzor
Sponzor
Garaža: Alfa Romeo 159,147,Gt,Brera,156Q4,Fiat tipo,B4 cabrio
Lokacija: Vranic Bgd
Lokacija: Beograd Vranic
Postovi: 212
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 6:33 pm

Re: problem uređaja navigacija-muzika-telefon

Sub Apr 22, 2017 3:50 pm

:arflag Odlicno. Pozz :arflag

Povratak na “Alfa Romeo 159 | Brera/Spider | 8C Comeptizione/Spider”