REMONT VILJUŠKE

Generacija najlepših Alfinih automobila iz novije istorije
Terzaalfa030
Garaža: Alfa Romeo 159
Lokacija: Bor
Postovi: 16
Pridružio se: Pet Okt 07, 2016 9:51 pm

REMONT VILJUŠKE

Uto Jan 03, 2017 12:11 pm

Pozdrav prijatelji i srećni praznici pre svega !

Kupio nedavno odličan primerak AR iz Švajcarske.. ali naravno, kao sto sam i očekivao, počeli su problemi sa točkovima zbog naših puteva, tačnije prednje donje viljuške, zadnji selen blok prednje viljuške i desni sverni zglob .. , to su sve ustanovili u auto servisu kada sam hteo da radim reglažu ... interesuje me , da li mi neko ovde preporucuje remont ovih delova i da li da skinem moje delove i da se remontuju ili da uzmem bilo koje remontovane i posle toga da pošaljem svoje ? Hvala unapred svima na pomoći
Korisnikov avatar
Dragon
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Giulietta 1.4 Distinctive
ex GTV Cup 2.0 TS
ex 156 JTD SP
ex 147 2.0 TS
ex147 1.9JTDm
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 6395
Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 6:43 pm

Re: REMONT VILJUŠKE

Uto Jan 03, 2017 12:46 pm

Mnogo ljudi vozi remontovane viljuske i uglavnom su OK, ali opet zavisi...ako vec imas servis u koji ides, pitaj njih sta ugradjuju od remontovanih, posto obicno vazi garancija godinu dana.
John Lennon - 2600 Sprint, SS, Pope John Paul II - Sei (Alfa 6), Sophia Loren - Duetto, Frank Zappa - 1969 GTV, Ralph Lauren - 8C2900B, Nick Mason - TZ-1, John F. Kennedy - Giulietta Spider, Eric Clapton - 6C 2500 Super Sport, Dragon - GTV Cup.
Korisnikov avatar
Super_genije
Garaža: Alfa Romeo 159 2.0 jtdm
-----------------------------
ex Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V 2003
Lokacija: Bec Austrija
Lokacija: Bec Austrija
Postovi: 993
Pridružio se: Uto Maj 07, 2013 10:42 am

Re: REMONT VILJUŠKE

Sre Jan 04, 2017 9:24 am

Mislim da vecina vozi remontovane... Ima dosta njih koji se bave time. Ovdje dosta hvale Trifunovice iz Kg. Ja koristim od jednog covjeka na Petlovo brdu, pokazale su se kao odlicne. Prica obicno ide da ti dajes svoje viljuske i dobijes remontovane. Oni ionako mijenjaju sve silente i kuglu tako da je svejedno. Imas u Area servizio temu o trapu pa prelistaj
Assumption is the mother of all fuckups

Povratak na “Alfa Romeo 159 | Brera/Spider | 8C Comeptizione/Spider”