Antipollution filter clogged

Generacija najlepših Alfinih automobila iz novije istorije
Korisnikov avatar
BobanR
Garaža: Brera 2.4
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 3703
Pridružio se: Čet Jul 31, 2014 8:34 pm

Re: Antipollution filter clogged

Uto Sep 26, 2017 9:43 pm

Ne, obzirom da ti auto nije na njihovim tablicama. Auto je registrovan ovde, a što se, na primer, Nemaca tiče, voziš euro 3 verziju auta koji je na njihovom tržištu bio euro 4. Mnogo su veći problem aftermarket xenoni
Sébastien Loeb napisao:...Ore taj snijeg kao kombajn sjeno...
Korisnikov avatar
riddick84
Garaža: Alfa Romeo 159 1.9 jtdm, Q-Tronic
Lokacija: Beograd
Postovi: 223
Pridružio se: Sub Nov 12, 2016 12:33 am

Re: Antipollution filter clogged

Uto Sep 26, 2017 9:46 pm

Meni je moj majstor jednom rekao da je nekog njegovog prijatelja zaustavila madjarska policija da li zbog prebrze voznje,na kraju su ga poslali navanredni tehnicki i ustanovili su da nema dpf i morao je da plati kaznu od 400 evra. Ne znam koji je auto bio u pitanju ali nije to ni bitno. Jbg rizik postoji ali isto tako moze da bude da te nikad ne uhvate. Imas likova ovde sa foruma, jedan iz austrije a drugi cini mi se zivi u Italiji. Oni su skinuli dpf i za sada nisu imali nikakvih problema...tako da nema pravila
Korisnikov avatar
riddick84
Garaža: Alfa Romeo 159 1.9 jtdm, Q-Tronic
Lokacija: Beograd
Postovi: 223
Pridružio se: Sub Nov 12, 2016 12:33 am

Re: Antipollution filter clogged

Uto Sep 26, 2017 9:48 pm

BobanR napisao:Ne, obzirom da ti auto nije na njihovim tablicama. Auto je registrovan ovde, a što se, na primer, Nemaca tiče, voziš euro 3 verziju auta koji je na njihovom tržištu bio euro 4. Mnogo su veći problem aftermarket xenoni
Oko aftermarket xenona niko ne pravi problem ako ti je svetlo cisto belo ili vuce malkice na plavkasto. Ako je bas jace plavo e onda imas problem.
Korisnikov avatar
BobanR
Garaža: Brera 2.4
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 3703
Pridružio se: Čet Jul 31, 2014 8:34 pm

Re: Antipollution filter clogged

Uto Sep 26, 2017 9:51 pm

Bez autonivelacije si u problemu, koliko sam upoznat. Kolege iz EU će imati više informacija na ovu temu.
Sébastien Loeb napisao:...Ore taj snijeg kao kombajn sjeno...
Korisnikov avatar
riddick84
Garaža: Alfa Romeo 159 1.9 jtdm, Q-Tronic
Lokacija: Beograd
Postovi: 223
Pridružio se: Sub Nov 12, 2016 12:33 am

Re: Antipollution filter clogged

Uto Sep 26, 2017 9:54 pm

Ne znam stvarno, ja sam par puta isao mojim prethodnim autom ka nemackoj kroz austriju i madjarsku sa aftermarket xenonima, prolazio pored policije,niko me ni cudno pogledao nije. Stvarno ne znam....
Korisnikov avatar
BobanR
Garaža: Brera 2.4
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 3703
Pridružio se: Čet Jul 31, 2014 8:34 pm

Re: Antipollution filter clogged

Uto Sep 26, 2017 10:02 pm

Isti slučaj... lično nisam imao problema van zemlje(osim zbog prekoračenja brzine), ali sam čitao iskustva drugih koji jesu.
Sébastien Loeb napisao:...Ore taj snijeg kao kombajn sjeno...

Povratak na “Alfa Romeo 159 | Brera/Spider | 8C Comeptizione/Spider”