Alfa 159 - Proklizava u 4oj i 5oj

Generacija najlepših Alfinih automobila iz novije istorije
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2966
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: Alfa 159 - Proklizava u 4oj i 5oj

Pon Okt 24, 2016 1:54 pm

Da li neko ima iskustva sa reparacijom kvacila, tj korpe i lamele. Malopre odem do majstora da porucimo kvacilo i kaze mi da je imao problema sa Sachs kvacilima i da kad je reklamirao da nije ispravno nisu mu uvazili reklamaciju. :scratch: Pa se sad tuzi sa dobavljacem.

Preporucio mi je da uradim reparaciju, da je to radio nekoliko puta i da sve bude ok. Cena svega novog ili repariranog mi apsolutno nije bitna, bitno mi je samo da sve bude ok,da li uzeo sve novo ili reparirao staro.
Korisnikov avatar
nole1985
Garaža: ex Alfa 147 jtdM 16v 2006. 5p distinctive
Lokacija: Kraljevo
Postovi: 1212
Pridružio se: Pet Okt 11, 2013 10:40 am

Re: Alfa 159 - Proklizava u 4oj i 5oj

Uto Okt 25, 2016 6:14 am

Uzmi druže nov set koji god, pošto kažu da je sve to slično...samo nađi pravog majstora koji to ume da ugradi a da pritom ne zahebe nešto, jer skoro smo pisali u nekoj temi i mišljenje mnogih je da dosta zavisi od majstora, odnosno da li je ugrađeno kako treba.
Ja sam uzeo Valeo (mislim da je baš Made in Turkey) i nemam nikakvih problema.Mada moj auto nije remapovan.
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2966
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: Alfa 159 - Proklizava u 4oj i 5oj

Uto Okt 25, 2016 8:30 am

Narucen nov set kvacila, korpa lamela i druk. Sachs by Sachs, ne Sachs by Valeo(na kutiji pise Sachs a unutra Valeo, a cena Sachsa), kao sto mnogi prodaju i na sta se ljudi zale. :arflag

Povratak na “Alfa Romeo 159 | Brera/Spider | 8C Comeptizione/Spider”