Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Offtopic, kafenisanje, itd...

Korišćenje auta po snegu i blatu

Da, naravno, to je samo hrpa metala
37
58%
Da, ali samo zato što moram
16
25%
Ne, osim kad je zaista neophodno
9
14%
Ne, čak i kišu izbegavam
2
3%
 
Ukupno glasova: 64
Korisnikov avatar
Caca
Drug Član
Drug Član
Garaža: GT 2.0 JTS
GTV 2.0 V6 TB
ex GTV 2.0 16v
ex 147 1.9jtd
ex 145 1.6box
ex 33 1.7
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 2894
Pridružio se: Ned Maj 15, 2011 2:46 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 9:48 pm

:hello:
Slika
Korisnikov avatar
Veloce
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: ex Alfa Romeo GTV 2.0ts
ex Alfa Romeo GT 2.0jts
ex Alfa Romeo 159 1.9jtdm
ex Alfa Romeo GT 1.9jtdm
ex Alfa Romeo Mito 1.4tb
ex Alfa Romeo Giulietta QV
-Megane 3 RS CUP
Lokacija: Lazarevac
Postovi: 2787
Pridružio se: Sre Avg 03, 2011 8:36 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 9:52 pm

Off
@Sawa malo mi je falilo da i ja spucam do gore danas :)
Mogli smo neko grupno skijanje na Divicibarima da organizujemo :)
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 10:05 pm

Ja sam danas iskljucio asr/vdc i trazio sto vise snega da probam Q2 :)
A Man's Got to Know His Limitations...
Korisnikov avatar
PapaSle
Garaža: "Il Biscione" 147 JTDm
Lokacija: Citta di Belgrado
Lokacija: Cita di Belgado
Postovi: 1365
Pridružio se: Sub Jun 07, 2014 11:56 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 10:05 pm

Svasta. Auto zimi ne vozim samo kad mi je pri ruci helikopter.
bunga bunga
Garaža: 166
Lokacija: IN
Postovi: 431
Pridružio se: Sre Maj 03, 2017 11:02 am

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 10:13 pm

Alfanatiche imas poligon iza kuce, a ti se stiso. :D


Slika
Korisnikov avatar
Rik
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: AR 156 1.9 JTD 2005
Renault Clio 1.2 1999
Lokacija: Beograd
Postovi: 1471
Pridružio se: Pet Jun 13, 2014 7:53 pm

Ned Dec 03, 2017 10:19 pm

Svaka čast kolegama koji parkiraju auto zimi.
Način korišćenja dosta zavisi od načina života, što se i provlači ovde kroz postove iznad. Stoga i svi posmatramo na ovu temu iz drugačijih uglova. Konkretno za mene je blago neshvatljivo parkirati auto jer je zima i ima snega. Ok, takvi su uslovi i to je to.
Šta znam, bar za mene su ovo jedni od lepših uslova za vožnju, pogotovo van grada. Jedva sam čekao da padne sneg, iskreno. :D
Korisnikov avatar
sinisa
Garaža: '11 Audi A7 3.0TDI
'07 Citroen C4 2.0VTS
Ex '11 Alfa Romeo 159 2.0JTDm
Ex '09 Alfa Romeo 159 1.8MPI
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 831
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 3:58 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 10:37 pm

Za mene je zimi podjednako lepo uživanje kao i leti, jer imam neki lep i moćan osećaj kada sve radi kako treba i Alfa se probija putevima kroz sneg, svetluca ASR i VDC, pa pogasim sve :D Kao dete istrčim napolje čim padne prvi sneg, pre nego što išta očiste, uživanje je koliko god to opasno bilo (pogotovo zbog raznih drugih učesnika). Zavidim Savi, i ujedno mi je žao što nisam tu da dočekam prvi sneg i uživanje :)

Smaranje je što se mnogo snega/leda zalepi po blatobranima i pragovima, ali čemu služe garaže tržnih centara nego da se to tamo sve lepo otopi :D , sve opere, pa ponovo na sneg...
Korisnikov avatar
mladenke
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9 jtd 8v 2003
Lokacija: Nis
Postovi: 763
Pridružio se: Pon Jun 03, 2013 10:09 am

Re: Alfa Romeo Giulietta MA 170 TCT Sport (2017) Misano Blue

Ned Dec 03, 2017 10:44 pm

Podrzavam da se auto cuva i ne vozi preko zime kad uslovi dozvoljavaju. Ja to radim oduvek i zimi ne vozim auto jer previse soli bacaju po putu koja nenormalno pospesuje koroziju odozdo. A leti izbegavam jer sunce dosta ostecuje lak, i uvek gledam da auto parkiram negde u hladovini ako ga vec vozim.

Inace, javite ako trebam da osmatram auto put kod Nisa, da navreme javim kad stize plava lepotica ako prolazi pored Nisa. Ne znam kojom ce rutom da stigne. :D
Alfa Romeo - turning drivers into mechanics since 1910
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 10:44 pm

Ja eno drzim blatnjavu ...urvu,punu soli i na mrtvoj rezervi ceka prolece...sad ako zaverglam,sjebacu pumpu,obe...cekam mart...sala naravno,nisam stigao danas,al ebacu mu nanu sutra po seoskim uzbrdicama...
A najzanimljivija stvar je sto svuda pise da gulka dolazi sa "q2"...kad ono prcaljka,zaboravili su da stave prefiks electronic diff :D Naspram starog pravog q2 mehanickog diffa,ovo je pertinijev proizvod...ne daj boze da pocnete proklizavati na kisi,idete pravo gde ne treba,cupanja nema

Eto,stvorila se parodija,a tek ce....ne zna se ko sta misli zaista..
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
YUgisa
Garaža: Yugo 1.1EFI
Lokacija: Subotica
Postovi: 1855
Pridružio se: Pet Jul 08, 2011 1:58 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 10:54 pm

Za mene auto nije hrpa metala, ali ako sam u mogucnosti da uzivam u voznji, onda vremenske (ne)prilike nisu faktor koje uticu da li cu voziti ili ne. Ali sad svakako zakon kaze da ne mogu da vozim po snegu tako da ono :D Ali nekad je bilo:
Slika Slika
Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 11:03 pm

U neku ruku razumem kolege sa dizelima po garazama,kada zagrokce cadjar u hladno jutro,kao IMT 536 Deluxe iz najboljih dana :lol:
A Man's Got to Know His Limitations...
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 11:05 pm

bunga bunga napisao:Alfanatiche imas poligon iza kuce, a ti se stiso. :D
Kolega, čitav tok polaganja za vozački obavio sam tokom zimske sezone (na Yugu), a prvu deceniju vozačkog staža odradio takođe u porodičnom Yugiću na letnjim gumama obzirom da je tada posedovanje zimskih predstavljalo raritet i egzotiku za profesionalce. Što će reći navozao sam se po snegu sasvim dovoljno, proklizavao bez ABS-a i bilo kakve danas uobičajene asistencije, tako da me poligoni više nimalo ne privlače. Zato samo napred vi koji ste željni proklizavanja i isforisiranih zanošenja :drink

Što se ostalog tiče podvući ću još jednom i bataliti temu. Različiti smo ljudi sa različitim potrebama, pa nam se i stavovi logično dramatično razilaze. Ja ne mogu da zamislim da ne posedujem automobil, ali isto tako nisam u njemu rođem niti ga moram paliti svaki put kad treba preći 200 metara. Ne pada mi na pamet da na posao idem automobilom kada mi je praktično isto vreme potrebno da do njega dopešačim. Radim sedeći posao i neophodno mi je da tokom dana malo prošetam. Zdravlje je u pitanju i to više nema nikakve veze da li je leto ili zima. Na sve se nadovezuje i moj unutrašnji osećaj kako se prema automobilu treba ophoditi i to je to. Ponavljam, moj metod nije ni najbolji ni univerzalan, ali za mene je jedino prihvatljiv i zato ga niko ni ne treba posmatrati kao model za kopirati.
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
ForestGump
Garaža: MB W169 A170
Lokacija: Okolina Grada
Postovi: 461
Pridružio se: Čet Apr 20, 2017 8:01 am

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 11:22 pm

Da, auto koristim više zimi i kad je ružno vreme nego kada je lepo vreme. Kada je lepo vreme pešačim, koristim gradski prevoz, vozim bicikl. Kad je zima, kiša, sneg, ekstremna vrućina - autom idem i na piš@nje. Automobile izuzetno volim i uživam u vožnji ali malo više volim sebe i svoju porodicu. Moj stav je da nije auto kupio mene već ja njega. Auto treba više da služi meni nego ja njemu. Ispravan auto pripremljen za zimu - šta je problem da se koristi? So na putevima zimi? Koliko košta žeton u perionici da se auto 2x ili 3x sedmično opere toplom vodom i so spere sa auta? Koliko košta u nekoj perionici jedno dobro voskiranje na jesen, u okviru pripreme automobila za zimu? Ili dobro voskiranje na proleće, da se zaštiti preko leta lak od ptičjih gov@na?

Jedino što razumem, podržavam i poštujem je nekorišćenje automobila zimi ako:
- vozač nije dorastao uslovima koji se mogu stvoriti na putu: poledica, smetovi ili gusta magla;
- vozilo nije tehnički ispravno ili nije adekvatno pripremljeno za zimu, odnosno tip vozila nije adekvatan za rutu koju treba preći zimi (na primer putnički automobil u nekim ekstremnim planinskim uslovima i slično) .
- uslovi vožnje zimi su veoma rizični a postoji druga alternativa za prevoz;

Mi to tako...
Korisnikov avatar
bums85
Contact:
Garaža: C220 Coupe
ex Alfa 156TI JTD16v '04.
ex Alfa 159 2.2 JTS
Lokacija: Las Vegas
Lokacija: Kacarevo
Postovi: 4587
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 11:11 am

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 11:44 pm

Ne bih propustio drift po snegu, pa makar auto pojela so isti dan :D
Slika
Korisnikov avatar
Mrzovoljni Soko
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9jtd 85kw no-remap xD (Blue beuty)(ex)
Alfa Romeo 159 1.9Jtdm 110kw,remap :D (Musava)
Lokacija: Mihajlovac Smederevo
Lokacija: Mihajlovac,Smederevo
Postovi: 1228
Pridružio se: Sre Mar 03, 2010 12:49 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Ned Dec 03, 2017 11:50 pm

G0XY napisao:U neku ruku razumem kolege sa dizelima po garazama,kada zagrokce cadjar u hladno jutro,kao IMT 536 Deluxe iz najboljih dana :lol:
Imt 533 i 539 Goxy :nakkal: hahaha
Inace,alficu stalno vozim bilo da je sneg,led,kisa,sunce uragani,tornada,meni je auto stalno potreban zbog posla,autobuske linije kod mene su problematicne,da bih stigao na posao morao bih da menjam linije,parking nije problem u Smederevu(bar ne toliki kao u Bg-u).
Korisnikov avatar
Sauriann
Drug Član
Drug Član
Garaža: Stelvio 2.2 Q4 Lusso

ex Giulietta 2.0 TCT
ex MiTo 1.4 Turbo Benzina 155
ex 156 jtd mjet 16V SW
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 4868
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 7:39 am

Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Pon Dec 04, 2017 12:26 am

mnogi tog dana nisu dosili na posao autom :)...Slika

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Korisnikov avatar
Rik
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: AR 156 1.9 JTD 2005
Renault Clio 1.2 1999
Lokacija: Beograd
Postovi: 1471
Pridružio se: Pet Jun 13, 2014 7:53 pm

Pon Dec 04, 2017 12:32 am

Bilo je i 536 u manjim serijama :D
Korisnikov avatar
MareKG
Garaža: Alfa Romeo GT JTDm
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 1036
Pridružio se: Ned Dec 20, 2015 6:56 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Pon Dec 04, 2017 12:56 am

Ne vozim zimi :D
Kada se budem oženio verovatno ću morati :lol:
Korisnikov avatar
Macola
Garaža: AR 147 1.6 105
Lokacija: Zrenjanin
Postovi: 583
Pridružio se: Ned Okt 16, 2016 4:01 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Pon Dec 04, 2017 9:21 am

ForestGump napisao:Da, auto koristim više zimi i kad je ružno vreme nego kada je lepo vreme. Kada je lepo vreme pešačim, koristim gradski prevoz, vozim bicikl. Kad je zima, kiša, sneg, ekstremna vrućina - autom idem i na piš@nje. Automobile izuzetno volim i uživam u vožnji ali malo više volim sebe i svoju porodicu. Moj stav je da nije auto kupio mene već ja njega. Auto treba više da služi meni nego ja njemu.
Ovo.

Nedostaje odgovor između prvog i drugog u anketi koji bi odslikavao ovaj stav.
Majstor ti je potpuno u pravu, ali ne govori istinu.
Korisnikov avatar
mickeyrs
Drug Član
Drug Član
Garaža: Mito QV 2011
ex.Giulietta 1.4 Veloce '17
ex.146Ti '96
ex.ArnaTi '87
Lokacija: BG
Lokacija: Beograd
Postovi: 663
Pridružio se: Sub Mar 14, 2009 1:51 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Pon Dec 04, 2017 10:26 am

Auuuu, šta sve napisaste za jedno veče :) a videh popodne da je krenulo u pogrešnom smeru, samo ne stigoh da se priključim. Kad je već nova tema, da ne idem u off, super je ako se može priuštiti dva auta, jedan za zimu&posao, drugi za uživanje, ali većina nas to ipak ne može.

Za sebe lično znam da bi mi bilo izrazito bzvz da sednem u Juga/Punta zbog posla, a posle u Julku da otputujem negde. Tako da bi i radni i 'paradni' auto morao da bude nešto približno ekvivalentno, znači min polovna 147/G za posao, a eto, nova za uživanje.

Što opet, ne vidim poentu čemu bi služilo, jer se slažem sa Zexom u tom pogledu, ipak je Giulietta samo običan auto srednje klase. Da smo bar do QV/Veloce dobacili pa i ajd' da ne akamo 235ks do pijace ili da je u pitanju neki kolekcionarski primerak i sl. Da ne pominjem tek neki skuplji auto koji zaista pravi od vožnje poseban doživljaj.

Ipak, razumem i alfanaticov stav da je njemu taj auto bitan i da će ga paziti kako on smatra da treba. I to poštujem, pa zato ne razumem maliciozne komentare. Ima svoj stil pisanja, možda deluje preopširno nekome, meni ne smeta. Često i sam odužim post (kao sad) da bih bolje rekao ono što želim, a da ne bi bilo prostora za 'tumačenje' šta sam hteo da kažem. Pored toga, dosta je doprineo forumu u brojnim temama, pa je po meni i sasvim ok što je ceo postupak nabavke nove Alfe opisao u Virusu. Nije obavezno da se čita ili učestvuje.

Čovek ipak živi u manjem gradu od nas i mnogo toga može da završi i pešaka/bez auta. Konfiguracija kuće mu je takva (iako mi to ne znamo pa onda mislimo samo, šta tupiš, kad imaš garažu, ali eto, objasnio je čovek i to) da mora da se iscima da očisti temeljno prilaz da bi isterao auto. I onda imate situaciju da ćete pola sata čistiti sneg/led da biste otišli u prodavnicu do koje pešaka imate 5-10 min, a inače vam je i sve ostalo blizu. Logično, auto će ostati u garaži. Jbg, nikad nije crno i belo. Mi po BGu ipak imamo manje izbora, glupo je zaista ostaviti auto u garaži dok se ti mrzneš na stanici i guraš po autobusima, a tek ko ima decu, da i ne pominjem.

Moja jeste starija od alfanaticove novorođene tek nekih ~6m, u garaži je inače, ali se vozi kad god je potrebno i trudim se da je održavam kako treba i u skladu sa uslovima. Juče prešla 200km po snegu i rizli, uveče sprano s nje puškom odozdo i sa auta tovar blata i ne vidim šta može da joj fali. Ožiljke u vožnji će pre ili kasnije svakako da pokupi, tu se ne vredi previše cimati. Lepo je dok je nova i nema tačku na sebi, ali takva ne može da ostane zauvek. Kad imam vremena, volim i sam da se posvetim pranju i da je doteram, ali u ovim uslovima kad se usvinji čim izađe na ulicu, nema poente. Perionica je odmah pored garaže, puška sa svih strana i pravac na svoje parking mesto i to je to. :drink
crni labud
Garaža: Ex alfa romeo 147 jtdm 07
ex alfa romeo 159sw 08 Alfa Romeo 147 Ducati Corse 08
Alfa romeo GT Q2
Lokacija: Bgd
Lokacija: Bgd
Postovi: 266
Pridružio se: Sub Jan 12, 2013 5:45 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Pon Dec 04, 2017 11:16 am

Slika
Korisnikov avatar
milosnbgd
Drug Član
Drug Član
Garaža: c204, SLK
Lokacija: Beograd
Postovi: 2144
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 2:23 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Pon Dec 04, 2017 11:36 am

Ja koristim auto zimi, zato sto mi svakako treba- posao, razne obaveze. Neophodan mi je. Voznja zimi po us.anom Beogradu je bezveze i nema nista lepo u tome, dok evo voznja nekim predelima kao sa slike od crnog labuda je idila.
Mogu sebi da priustim neki auto od 1000-1500e nije to problem, ali ne vidim poentu u tome, bacanje mi je para. Staram se o svom autu sto je bolje moguce i jbg, to je to. Parkiram u garazi uvek pa me i to bar malo spasava.
Da je auto neki raritet, ili oldtimer, ne bi video kisu a ne zimu...
E sad, da vec posedujem neki auto tipa Punta, za ture od po par kilometara bih svakako akao njega. Ali posto nema, tera 159 jako svuda gde treba :D
ALFAFORZAITALIA
Korisnikov avatar
DejanCA
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo 159 2.4 JTD - TI 651 GRIGIO STROMBOLI MET.
Alfa Romeo GT 2.0 JTS - Rosso 130 B/B
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 867
Pridružio se: Pon Okt 05, 2015 6:42 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Pon Dec 04, 2017 11:37 am

Ali, ovi sa maglenkama, kad im vreme nije :D
Elem, samo da dodam na ono "imam garazu, ali mi je u njoj tursija..." - ako zivis u kuci, samo napred. Ali, ako zivis u stanu, imas garazu, a auto ti zauzima jos jedno parking mesto... Za takve ljude, ja ne mogu da nadjem opravdanje.
Morao sam da podelim svoju frustraciju nedostatkom parking mesta u gradu...
Korisnikov avatar
milosg
Garaža: Alfa Romeo 166 2.4 JTD, Nero Pergusa
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd (Borča)
Postovi: 267
Pridružio se: Sre Okt 11, 2017 12:32 pm

Re: Korišćenje auta zimi - Da ili Ne?

Pon Dec 04, 2017 11:44 am

Iako lično ne funkcionišem tako, skroz razumem kolegu alfanatica. Uživa u tome da sačuva auto i vozi ga u nekim prilikama kada to zaista jeste uživanje a ne maltretiranje, ima alternativu da lako dođe do posla i tako dalje. Giulietta mu je ostvarenje trenutnog sna i to je to. Ne vidim razlog da diskusija krene onako agresivno ako se neko sa tim ne slaže.

Meni lično je auto potreban zimi jer mi je posao relativno daleko (preko 40 km dnevno pravim zbog toga), štedim više od sat vremeno dnevno ako idem autom, a generalno i uživam u vožnji, koliko god se nekad nervirao zbog soli i rizle.

Dok nisam imao decu voleo sam da putujem gradskim prevozom pa mi se mnogo puta dešavalo da auto ostavim kod kuće, a onda u prevozu pročitam aktuelne vesti ili nešto bolje, bilo na telefonu ili na papiru... Sada mi ni zbog dece ne odgovara da gubim sat vremena u prevozu.

S druge strane, nezgodno je i ovako pisati, jer ja nikada nisam kupio nov auto ili polovan veće vrednosti, pa koliko god ovaj auto što sad vozim bio solidno očuvan, on je ipak star 13 godina. Možda bih drugačije pričao kada bih kupio nešto novo ili mnogo dobro očuvano, ali verujem da bih ga vozio svakodnevno.

Uglavnom, svi imamo neke svoje stvari u kojima uživamo i daleko od toga da ne razumem drugačiji stav. I ja bih voleo da mogu mnogo više da sačuvam auto.
Korisnikov avatar
Sauriann
Drug Član
Drug Član
Garaža: Stelvio 2.2 Q4 Lusso

ex Giulietta 2.0 TCT
ex MiTo 1.4 Turbo Benzina 155
ex 156 jtd mjet 16V SW
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 4868
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 7:39 am

Re: Alfa Romeo Giulietta MA 170 TCT Sport (2017) Misano Blue

Pon Dec 04, 2017 1:20 pm

alonso14 napisao:
Slika
A vid' ovo.. Roska na tephu ^^ . Neopisivo :)
kod mene jutros sankanje, ništa joj "neć bit" :P

Slika


p.s može li neko od admina da ubaci i glasanje za novi logo f1? Baš me interesuje mišljenje, meni je npr. odličan i bolji što ga duže gledam...

Povratak na “Cafeteria da Romeo”