Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
ZE
ZEPP 46
Drug Član
Drug Član

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 7:52 pm

@ bane
FALIŠ MI!!!
Daj brate da pravimo koncert Bananarame..ljubi te veteran!
Korisnikov avatar
Skuks
Drug Član
Drug Član
Garaža: 155 1.8ts 16v 1997 Blu Armonico
156 Sportwagon 1.8ts 16v 2001 Grigio Chiaro
Lokacija: Beograd - Zemun
Lokacija: Beograd - Zemun
Postovi: 943
Pridružio se: Sub Maj 11, 2013 12:07 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Sre Maj 10, 2017 1:57 pm

Par predloga za mini takmicenja: Najlepse felne, najlepsi enterijer mozda i najlepsi motorni prostor. Mozda jos neko Benzin vs Dizel takmicenje(Trcanje bi bila dobra fora da vidimo ko je brzi :D)
Na naftu se ore. Na plin se greje. Na benzin se vozi!
Korisnikov avatar
Flavio
Uprava ARCS
Uprava ARCS
Garaža: ex 155 1.8 TS,
ex 1.8 T.S. KaraWagon
FL 147 120 TS
Stilo 80 JTD
Felicia Combi 75 I.E.
Lokacija: Srbistan
Lokacija: Požarevac
Postovi: 7781
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:03 pm

Sre Maj 10, 2017 2:36 pm

Moram da primetim ... Loženje za Huju otvoreno pre 2,5 meseca skoro. Čudno da tamo ništa nije predlagano, dok je još bilo vreme.

Sent from NEM-L21 using Tt
Korisnikov avatar
Coo
Garaža: ex 147 '07 JTDm 8v
Yeti TDI 4x4
Lokacija: BGD
Lokacija: Beograd
Postovi: 508
Pridružio se: Čet Apr 25, 2013 7:42 am

Sre Maj 10, 2017 3:22 pm

Pa pre 2,5 meseca nije bilo ni priče da će biti od 16h, ako ćemo realno...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
If it ain't broke, don't fix it.
Korisnikov avatar
MareKG
Garaža: Alfa Romeo GT JTDm
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 1036
Pridružio se: Ned Dec 20, 2015 6:56 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Sre Maj 10, 2017 3:24 pm

Skuks napisao:Par predloga za mini takmicenja: Najlepse felne, najlepsi enterijer mozda i najlepsi motorni prostor. Mozda jos neko Benzin vs Dizel takmicenje(Trcanje bi bila dobra fora da vidimo ko je brzi :D)
Možda i najlepši auspuh hahaha
Korisnikov avatar
Dragon
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Giulietta 1.4 Distinctive
ex GTV Cup 2.0 TS
ex 156 JTD SP
ex 147 2.0 TS
ex147 1.9JTDm
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 6395
Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 6:43 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Sre Maj 10, 2017 3:47 pm

U datim okolnostima mi smo pokušali da uradimo koliko smo mogli uprkos činjenici da smo bili suočeni sa iznenadnim promenama uslova ljudi sa Huje, što je sve poremetilo. Jasno je da to mnogima nije dovoljno dobro i da pojedinci imaju dobre predloge.

Verujem, takođe, da će ekipi koja će nastaviti da organizuje ovaj skup biti prilično lakše, jer smo mi dosta toga već završili. Tako da preostaje samo da se organizuje neka relacijska vožnja, dogovori sa vlasnikom staze da se sve počne mnogo ranije.

Što se mene tiče, imaće podršku, pa i pomoć u smislu da ću neke svoje obaveze da završim vezano za pozivanje medija, Fejsbuk, Jutjub...obaveštenje čoveku sa razglasom, itd...
John Lennon - 2600 Sprint, SS, Pope John Paul II - Sei (Alfa 6), Sophia Loren - Duetto, Frank Zappa - 1969 GTV, Ralph Lauren - 8C2900B, Nick Mason - TZ-1, John F. Kennedy - Giulietta Spider, Eric Clapton - 6C 2500 Super Sport, Dragon - GTV Cup.
Korisnikov avatar
yorda
Garaža: -
Citroen DS3 1.6THP, '10
---------------------------------
Ex: FIAT 500 '08 1.2 8v - Pablito
Ex: Alfa Romeo 147 Q2, 16v '07
Ex: Audi 80s, '89
Ex: Golf 3, GTI ABF 16v '95
Ex: Alfa Romeo 147 8v, '05
Lokacija: Beograd
Postovi: 1200
Pridružio se: Sre Jul 08, 2015 4:29 pm

Re:

Sre Maj 10, 2017 6:14 pm

Flavio napisao:Moram da primetim ... Loženje za Huju otvoreno pre 2,5 meseca skoro. Čudno da tamo ništa nije predlagano, dok je još bilo vreme.

Sent from NEM-L21 using Tt

Ja, iako sam jedan od svežijih korisnika ovog foruma, ne znam ni da l' imam pravo glasa na ovu temu jer nisam član ARCS-a, ili ću biti izvikan, ali moram iskreno izneti moje mišljenje.

Thread: Loženje za Huju? Predlozi? Ušao sam i prvih par postova su: ideeemooooo, wuwuwtuwutututututu, brm-brm etc. ja sam odma shvatio to kao glupost i nisam ni pratio do kraja tu temu. Ova tema sa predlozima je trebala da stoji umesto nje. Da svako kaže ono šta misli i predloži na sve ovo, pa kakav feedback bude, da se takav i skup održi ako je to u mogućnosti, a ne da se baci finalna priča jer po ranijim skupovima(čitkanjem foruma, i odgovorima nekih članova) vidi se da većina nije zadovoljna.

- Nisam bio u mogućstvu da dodam moje predloge, ali većina je predložena i jako mi se svidja ona fora za podkape.
Mislio sam da je izbor za najlepšu Alfu, kao i za vožnju na stazi, gde se jedan model Alfe trka sa ostalima iz svoje serije, i svaka serija ima svog pobednika, ali očigledno nije tako - iako mi je to totalno nelogično da npr. 147ica pobedi Djulijetu ili obrnuto. Možda nisam siguran za ovo, ali tako mi deluje.

- Ovo da se pravi takmičenje za najlepše felne, enterijer, spojler, gumice na balans štangli i ko ima bolji viskozitet ulja je glupost, ne treba se ići u sitna crevca, iskreno.

- Vožnja po Beogradu je "MUST HAVE", ima toliko lepih mesta da se vozika auto i vidi po nešto, većina mesta je predložena i mislim da je to nešto što je najbitnije za skup, da se prodje kroz grad da se to vidi, da neko kaže: vidi kako lepo skupili se Alfisti, nisam znao da ovo još neko radi... Da se pozove neka televizija da se oda počast i preko malih ekrana, jer iako svi radite ovo jer vi to volite i to vam je hobi, zašto i ne biste to podelili sa drugima, možda neko kupi Alfu baš zbog community-ja, jer bi želeo da bude član najvećeg auto kluba u Srbiji... I da se vratim na stvar, mislim da je najlakše reći tu i tu se čekamo, od toliko i toliko sati se kreće sa te tačke, čeka se kašnjenje od 5-10 minuta i polećemo, ko je zakasnio, neka čeka na Huji. Što se tiče same vožnje, jedna patrola ili čika milicajac na motoru može sve da odradi da sve protekne kako treba. To ide na poziv i redovno izlaze u susret.

- Najveći problem je ovde satnica po meni. Banalno je praviti skup u 16h. Ljudi putuju, uzimaju slobodne dane, da bi otišli uveče do Beograda, bili par sati i otišli kući, vraćali se po noći. Ovo za posete muzejima mi i nije nešto. Ovo je skup automobila, i radi se o skupu Alfa Romea, tako da treba ostati na tome, ko ima slobodnog vremena neka ide gde mu se 'oće. Nekako je bitnije napraviti što kvalitetniji skup i posvetiti se samo tome.

Meni je baš krivo što se neće voziti naša kola, ali šta ima veze. Možemo se takmičiti ko je bolji vozač
:lol: p.s. Izivam člana @Alonso14 na megdan(da budemo u istoj grupi). :beg: :whip: :reli


I jedan savet, ako uopšte prihvati uprava jeste:
Mislim da je ova tema trebala biti puštena mnogo ranije, i da se sve ovo sasluša i po tome organizuje. Pa onda doneti odluku koja se ne menja, a ne ovako organizujete šta ste organizovali, dobijete par sugestija, predloga, kritika i vi odma bežite u rupu jer su ljudima nije po volji, nije po njihovom ukusu. Gde je vaše JA? Aman, platili ste i organizujete skup za mnogo ljudi, ako se nekome to ne svidja, ne mora ni da dodje, verujem da će odziv biti ionako odličan. Držite se ovoga i za sledeći skup, neka se sve greške isprave i uradi kvalitetno sve, ali najbitnijie je feedback
tj. saslušati šta drugi imaju pa tek onda organizovati.

Organizovali ste šta je bilo u vašoj moći, ovo će se odraditi. Ja ne bih nikog da vredjam, već samo kritikujem(ja čak nisam ni član ARCS-a. Ali mislim da ovim činom uprava nije dorasla zadatku kad vi gasite prijave i želite nekome da ustupate da diktiraju vaš rad, trud i želju i pokušavate nekom da cupkate, a vi ste glavni.

I kotizacija, za stazu, skup, parking, klopa piće u Dilemi, sve to za 600din? Pa vi ste baš pristojni i fini. Bez 10-15eura, ništa. Neka se ljuti ko hoće. Ako hoćete kvalitetan skup spremite i novac. Kol'ko para - tol'ko muzike. I treba biti manje skupova godišnje i što kvalitetnijih.

Bez ljutnje, samo napred! :) :arflag :arflag :arflag



SportCki pozdrav!
ZE
ZEPP 46
Drug Član
Drug Član

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Sre Maj 10, 2017 7:57 pm

@ yorda,
Iako nisi član ARCS-a,odgovoriću ti.
ARCS je udruženje gradjana sa svojim važećim statutom. Svake godine se održava skupština članova,na kojoj se biraju članovi oba odbora,tj.Uprave ARCS-a. Glasanje je javno i transparentno.
U pravu si da je Uprava napravila grešku sa ustupcima i objašnjavanjem..jer je legalno izabrana na Skupštini da radi,i dobila poverenje članova.
Ako je većina članova nezadovoljna upravljanjem,ima 2 pravne solucije.
Da sačekaju narednu skupštinu i izaberu nove članove Uprave ili,da trećina članova sazove vanrednu skupštinu na kojoj će se raspravljati o poverenju trenutnoj Upravi ili izabrati novu.
Ovako ispada da je neko izabrao Upravu koja će da vodi klub..a da će moći konstantno da kritikuje,sugeriše i meša se u rad uprave.
Ako je neko izabran,izabran je da RADI,treba ga pustititi da radi!
Ako postoji većina nezadovoljnih..izvolite,Statut u ruke i iskoristite svoje pravo!
Korisnikov avatar
Semi
Garaža: Alfa Romeo 156 V6
Lokacija: Smederevo
Lokacija: Smederevo
Postovi: 885
Pridružio se: Čet Nov 27, 2008 3:17 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Sre Maj 17, 2017 8:35 pm

Hoce li se skup na kraju organizovati?
Korisnikov avatar
Rik
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: AR 156 1.9 JTD 2005
Renault Clio 1.2 1999
Lokacija: Beograd
Postovi: 1471
Pridružio se: Pet Jun 13, 2014 7:53 pm

Sre Maj 17, 2017 8:38 pm

U najavljenom terminu neće biti skupa.
Korisnikov avatar
MareKG
Garaža: Alfa Romeo GT JTDm
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 1036
Pridružio se: Ned Dec 20, 2015 6:56 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Pon Maj 22, 2017 11:28 pm

Od srede pa do kraja nedelje najavljuju veoma loše vreme, što je najgore od svega i grad sa kišom :banghead: :banghead: :banghead: :angry:
Korisnikov avatar
Dimce011
Contact:
Garaža: 2001 Alfa Romeo 156 1.8 TS
2011 Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Multiair
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 191
Pridružio se: Čet Sep 10, 2009 7:06 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Pon Maj 29, 2017 2:36 pm

I ne bi skup na kraju? Ja počeo da patim što sam drugi po redu propustio...
Pa oće li biti ove godine?
Slika
Korisnikov avatar
Nicola Romeo
BANOVAN
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 SW 1.9 150ks '06
--------------------------------
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 115ks '02
--------------------------------
Ex Alfa Romeo 156 SW 2.0TS 16v 155ks '00.
--------------------------------
Lokacija: Zvezdara
Lokacija: Beograd
Postovi: 2252
Pridružio se: Sre Avg 31, 2011 9:15 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Pon Maj 29, 2017 2:44 pm

Hoce, ali ne na Huji.
Slika
Što ja nekad popijem, nekima teško je preplivati!!!

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”