Godišnja skupština ARCS 2014

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
milosabs
Garaža: e39 525 d sport m optic touring
Lokacija: Novi Sad Nis
Postovi: 816
Pridružio se: Čet Okt 03, 2013 3:34 pm

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Sub Okt 11, 2014 4:49 pm

imajte na umu jedno...sacuvajte sve ovo...Spaja nas sve alfa a ne neka f-ja i ostala s...a.Zelim da se sve zavrsi sto pre i u najboljem mogucem redu a da klub i sve sto ide uz njega iz svega izadje bolji i jaci.Srecno
bio jednom jedan TI
Korisnikov avatar
bane
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 146 junior 1.4ts
Alfa Romeo 147 1,9jtdm
Lokacija: Novi sad
Lokacija: Novi sad
Postovi: 1929
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 10:10 pm

Одг: Godišnja skupština ARCS 2014

Sub Okt 11, 2014 5:01 pm

A nece me prevariti ja znam svoja prava, prvo clanarina.

Sent from my Ladder using Tapatalk
Lepo je videti da ARCS i dalje diše punim plućima i dokazuje da je jedan od najboljih automobilskih klubova u Srbiji. Ako ne i najbolji…
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Sub Okt 11, 2014 5:31 pm

dakle, dosli smo do dna.
nastavljamo ime kluba iz koga su istupili svi osnivaci.
Sasha sasvim logicno nema nameru da svojim prisustvom pomogne da se napravi kontinuitet.
klub vise ne postoji, cak i po novom statutu.
sve ostalo je nebitno.
sad mozemo da se zovemo i Ada Huja boys...
Korisnikov avatar
IvanaS
Garaža: ...
Lokacija: Mirijevo
Postovi: 80
Pridružio se: Ned Maj 16, 2010 10:05 pm

Sub Okt 11, 2014 5:41 pm

Deki, moze da se zove i Kosutnjak klub... :P
Korisnikov avatar
Crni
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-Jet
Lokacija: Petrovac na Mlavi
Postovi: 2469
Pridružio se: Pet Avg 05, 2011 1:54 am

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Sub Okt 11, 2014 5:51 pm

Preterujete malo.
Picking suspension is like getting married - you take the time to look at the options, read the reviews, and try as many as you can. Then you pick one, invest loads of cash in it and then find it has hidden secrets or undesirable characteristics.
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Sub Okt 11, 2014 5:52 pm

Malo mnogo se preteruje
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Sub Okt 11, 2014 6:02 pm

sramota.
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Sub Okt 11, 2014 6:36 pm

Narode, aj malo da se smire strasti, bice vremena sutra uzivo za pricu
I ovim putem apelujem na sve clanove i one koji zele da postanu da dodju u sto vecem broju :wave:
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Sub Okt 11, 2014 6:37 pm

Auuu sta sve ovde moze da se procita - od "simpatizera" kluba do slucajnih prolaznika... Sve alfista do alfiste a niko ne bi da preuzme ni malo posla na sebe, sve nesto kao iz prikrajka vrebaju a kada dodje do akcije - nikog' na vidiku.

Klub je klub a nije jedna osoba. Sasvim je normalno da osobe zapocnu nesto i vremenom nadju drugi posao, pocnu da rade smene, osnuju porodicu ili jednostavo se zasite od svega toga i samim time je potrebno da clanovi koji imaju vremena i volje vode klub. Ovde je situacija da se vecija osnivaca povukla zbog privatnih i poslovnih razloga.

Bilo kako bilo da bi klub i dalje bio klub moraju clanovi da dodju na skupstinu i da kazu sta hoce i da izglasaju ko ce biti na celu kluba mandat po mandat.

@Milose i @ostali doktori - ne koristite skracenice, internet je dovoljno veliki ;)
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Korisnikov avatar
motorhead
Drug Član
Drug Član
Garaža: Giulietta 1.6 mjet 105ks
Audi Avant B8
Lokacija: beograd
Postovi: 1919
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:22 pm

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Sub Okt 11, 2014 6:50 pm

Sutra,sutra vox populi pa kom Alfa kom wv!!!! Ja imam 2 i trecu ocu a Vi jeste Alfisti???
Korisnikov avatar
dexxxter
Garaža: 156 2.0 TS 16v
166 Facelift 3.2 V6 24v
Lokacija: Beograd
Postovi: 967
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 9:32 pm

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Ned Okt 12, 2014 3:12 am

Alfa Romeo Club Serbia, kakav je nekad osnovan, ne postoji vec dugo, i to ne slucajno (kao sto se i vidi). Od 2010. na ovamo nastalo je par novih klubova, a i ovo sto se sutra radi je isto to, osnivanje jos jednog novog kluba sa imenom jednog starog, onog prvog, iz kog su svi potekli. Vracanja na staro ocigledno nema, niti moze da bude... Kao sto je Srbija danas SFRJ, tako ce i taj sutra novoosnovani klub biti onaj nekadasnji jedinstveni ARCS.

"Ko razume shvatice!"

I naravno, sta ce bilo kome bilo koji novi statut, kad se ni po starom ne postupa, sto naravno, niko i ne zna, jer ne zna ni sta pise u tom starom statutu...

Svi koji me znaju licno, znaju i zasto sam ovo napisao. Sve nas, na neki nacin, veze ta famozna Alfa, ali postoji i neko ali kad su u pitanju te neke klupske stvari...

Pozdrav svima, znanima i neznanima!

Bivsi clan bivseg kluba
Valjda i neki jbni Alfista
Slika
Ka
Kaligula
Drug Član
Drug Član

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Ned Okt 12, 2014 6:37 am

Jedno pitanje onda
ZA KOJI KRASNI QURAC STE SVI VI KOJI STE U OVOM KLUBU OD 2005-6 DOZVOLILI DA DODJE DO OVOGA???????
AKO NAS VEŽE ALFA ROMEO ZASTO STE DOZVOLILI DA NAS ISTI RAZJEBE?

E tako domaćini,a ja sad odoh da narezem slaninu i luka.......ko razume shvatiće :arflag
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Ned Okt 12, 2014 8:02 am

Deki, znači klub nije klub ako ga ne vodi ista garnitura ljudi? Recimo ti vise ne učestvuješ u vođenju Cuore-a i to je onda po tvojoj logici novi klub? Čemu ovo palamudjenje? Klub smo svi mi, aktivni i pasivni članovi a razvojem tehnologije i dostupnosti interneta su se razdaljine smanjile i svi mogu da imaju internet zajednice.

Klub kao klub je mesto gde se pravi alfisti pronalaze i sve nas drži taj virus i ta tanka crvena linija poštenja, poverenja, uzajamnog pomaganja itd. Znaci nikakvi dilovi, avioni, kamioni i pare - čim se novac umeša tu više nema prijateljstva, znaš valjda i sam iz životne škole

P. S. Stari statut se nije poštovao jer je bio kako kažu samo "formalno" da bi klub bio priznat od strane države. Novi će nadam se biti stub udruženja jer ako se na skupštini ljudi ne dogovore onda nam stvarno ne treba klub.
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Godišnja skupština ARCS 2014

Ned Okt 12, 2014 7:42 pm

Bila skupstina, ko je bio - bio, a ko nije - vidimo se u Januaru ;)
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”