Zvanichni Skupovi ARCS - Beograd - prvi na udaru!

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Zvanichni Skupovi ARCS - Beograd - prvi na udaru!

Sre Feb 01, 2006 3:38 pm

Vreme leti, a pogotovo zimi :)

Vec je Februar a blizhe se termini skupova, josh nishta nije dogovoreno! :evil:

Beograd
Novi Sad
Kragujevac

Redosled je ok, ali prvi nastupajuci je Bgd te je on pored ostalih tema ovog thread-a! Gledao sam malo u kalendar i recimo da je idealan (bar za mene) 30. April - "April u Beogradu".

Milosh i ja smo vec krenuli sagledavati potencijalne terene za skup, jer u okviru istog planiramo odrzhati neku vrstu "Shkole bezbedne vozhnje", mini takmichenje sa chunjevima i vozhnjom izmedju istih... Beogradska ekipa koja ima predloge i ideje za mesto odrzhavanja ovog dogadjaja neka (plz) upishe, kako bismo nashli najpogodniju soluciju - veeeeeliki parking sa dosta prostora za manevrisanje!
U zavisnosti od lokacije i tajminga, eventualni ruchak ili pice itd...

Potrebno za skup: Shtoperica, megafon, chunjevi, zapisnichki sto, stolice, sto za klubske "gadzete", naravno suncobran (ili kishobran) i sve ostalo shto nam josh padne na pamet...

Dakle, pre svega 30. April - Ok???
Lokacija = ???
Dodatni program, samo pice ili i ruchak ili bez???


Napomena: Ovaj skup treba biti "sportskog" karaktera, jer ga ne tretiramo kao "medjunarodni" - poput ovog u NS-u. Samim tim nece biti gostiju kojima treba dati extra pazhnju, a tempo Beograda je inache veoma brz...


Molim sve koji prochitaju da daju konstruktivno mishljenje i shto pre se ukljuche u diskusiju, jer ako krenemo sa pripremama na vreme, sve ce proci glatko.

Pozz / Laki
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Feb 01, 2006 3:54 pm

Mislim da je termin 30. april sasvim Ok....
Sto kasnije to bolje zbog lepog vremena...

Pitanje rucak/pice bi moglo da se resi glasnjem, meni je svejedno...

Ja imam stoperice tako da je to reseno, mogu napraviti i tabele za upisivanje rezultata, samo kad se dogovorimo koje su discipline planirane...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Feb 01, 2006 4:30 pm

meni ona verzija sa avalom i bubanj potokom nekako najbolje zvuci, recimo rucak ili pice na avali (ima dovoljno mesta gore na parkingu) pa onda bubanj potok (udaljen 5-6km) dakle nedelja, posle auto pijace koja se zavrsava oko 14:30-15:00 mi stupamo na teren, verujem da gospoda iz auto-srbije nece praviti probleme da se na njihovom terenu provede neko vreme...
svakako lagano za pronaci i nema voznje kroz grad (nema izgubljenih)...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Feb 01, 2006 8:00 pm

Momci, slazem se sa svim sto predlozite, samo imajte na umu da treba odrediti neko mesto za okupljanje ljudi koji dolaze van Beograda, i da bi neko trebao da nas saceka na tom mestu. Znam da necete da zaboravite na ovo, nego samo napominjem da imamo i to spremno kada stavimo obavestenje na forum.
Ah da, sto se tice klope, ja glasam za rucak (a bogami i pice), daleko je bre Beograd (a i da nije glasao bih za klopu) :lool: :lool: :lool: ;)
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Pon Feb 06, 2006 12:18 am

I ja sam za Avalu, BPotok (uh sto mi se smucio u vojsci), rucak, megafon i gadgete...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Feb 06, 2006 3:53 pm

ima li jos zivih? :shock: jos neki predlog?
stefane, sale...?

postoji jos jedna alternativa za voznju na poligonu, a to je parking grmeca, na iskljucenju auto puta kod zmaja (dakle opet jednostavno za pronalazenje)
parking je uglavnom prazan, juce smo i njega (laky, ja i crni) obisli...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Feb 06, 2006 5:01 pm

To je to,nemam sta da dodam,vi lokacije mnogo bolje znate tako da je to na vama. Mini takmicenje sa cunjevima je takodje nesto o cemu smo i ranije pricali i to ce biti u programu na svakom skupu.Rucak je po meni obavezan,mislim mora da se jede... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Feb 06, 2006 11:31 pm

Sta god odlucite po ovom pitanju(lokacija,vreme,rucak, ...itd) ja se slazem i podrzacu.
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Uto Feb 07, 2006 12:12 am

Ne bi trebalo das e mešam ali kod nas je Najlon (isto što i Bubanj) posle pijace prepun svega ružnog. Ne verujem da će tamo biti bolja situacija...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Feb 07, 2006 5:47 pm

Hmm, da - imash pravo...

Dans neshto razmishljam i pade mi na pamet parking kod Ade ciganlije! Ogroman je, ima bash puno prostora i s'obzirom da ce biti 30. April, mislim da ce biti prazan (ili se bar nadam)... :? Danas cu da proshetam, a sutra cu uhvatiti par slika.

Elem, ovde bi u svakom sluchaju trebali videti sa upravom Ade - da li imaju neshto predvidjeno za taj datum i ako ne, onda lepo osigurati prostor dan ranije za poznate aktivnosti... :P

P.S. Da ne pricham kako je dobar ambijent za slikanje! Vodoskok u pozadini itd. Samo da se ne sjati ceo Bgd za taj vikend... :?
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Feb 07, 2006 7:49 pm

Lokacija je kao stvorena i sam sam malo divljao (tripovao da vozim nekog GTV-a) hahaha Ima kamenchica - valjalo bi pochistiti.

Ali... Vidim na ulazu stoji "Parking servis" :mad: -Izgleda njihova jurisdikcija. :( Imamo li nekoga tamo? Sutra slikam i kachim slike. P.S. Nemoj da ispadne da pricham sam sa sobom!!! :mad: :evil:
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Uto Feb 07, 2006 8:35 pm

Kod nas se nedeljom ne naplaćuje parking...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Feb 08, 2006 11:20 am

hmm mislim da se placa, ali za ceo dan... mozemo da ih pitamo da nam pozajme prostor, a ako budu trazili lovu? koliko nam parking mesta treba? ima li smisla da svako ko bude bio na skupu pridoda jos neku paricu za taj parking?

ako je jedno parking mesto 4x2.5m, treba nam najmanje 30 duznih mesta (75m) i 3 ili 4 u sirinu, (prazan prostor izmedju) (znaci oko 20-25m)...
dakle grubo 120-150 parking mesta (oko 4000 din)
na 70 ljudi to ce biti manje od 60 din po coveku... a mozda dobijemo i neki popust....
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Feb 08, 2006 1:12 pm

Placalo se ne placalo, sasvim je svejedno, dozvola onoga kome pripada parking ce nam svakako trebati. Ako smatrate da je mesto odgovarajuce (zao mi je sto oko ocene mesta ne mogu da vam pomognem, nikada tu nisam bio pa nemam pojma kako izgleda) ne bi bilo lose da se porazgovara sa vlasnikom oko koriscenja prostora vec u toku ovog ili pocetkom sledeceg meseca, pa da vidimo da li traze nadoknadu (i kakvu) i sta da ucinimo da je skupimo. Nisam siguran da bi povecanjem nadoknade za ucesnike skupa uradili pravu stvar (ma koliko ona bila mala), uostalom, hajde da prvo vidimo moze li taj prostor uopste da se dobije i za koje pare (ako budu potrebne), lako cemo da se dogovorimo kako da ih prikupimo kada budemo znali o kojoj se sumi radi.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Feb 08, 2006 3:57 pm

Danas necu stici da slikam jer sam u ne vidjenoj frci, putujem sutra i ne znam gde mi je dupe (a opet imam vremena za forum!!)

Chinjenica je da se sada parking NE NAPLACUJE, jer nije sezona kupanja na Adi. Ne znam kada ce pocheti naplacivanje, da li kad i sezona ili ranije... :?

Sve u svemu prostora I TE KAKO IMA! Samo je bitno ograditi odredjeni deo, vec sam sve snjimio i dogovoriti se sa parking prostorom. Mozhda da nam budu generalni pokrovitelji skupa..? :idea:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Feb 08, 2006 9:25 pm

Zanimljiva ideja :cool
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Feb 13, 2006 7:26 pm

Ok, za pochetak slika lokacije...

Napravio sam neku vrstu panorama fotografije... :oops: :lool:

Levi deo fotke npr bi bio parking, a desni deo poligon za cepanje guma...
Slika

Poligon za cepanje guma - pun pravac negde oko 120-150m. Levo se nalazi dotichna pozicija parkinga. :)
Slika

Prostor je idealka, nadam se da necu biti jedini koji organizuje skup? :? Josh jednom pitam; ima li neko nekoga u parking servisu???

Btw, kada se krene putem ka Makishu ima interesantan restoran "Lovachka Pricha" nije daleko, a vozi se bukvalno i samo pravo - treba proveriti hranu, mada sam chuo da ga drzhi Chukarichki "Era" koji je mnogo jak igrach za roshtilj itd... Dakle direkt bi se moglo ici od parkinga tamo, znachi ne bi bilo lutanja, gubljenja cimanja itd... Restoran je ka izlazu iz grada i to putem koji u to doba godine nije opterecen saobracajem.

Hajde mishljenja?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Feb 13, 2006 7:55 pm

Meni ovo deluje vise nego odlicno :plavi_voli:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 09, 2006 2:10 pm

Skup ce biti definitivno 30. Aprila sa nekom vrstom gorepomenutog programa. Za sada cu samo najaviti datum za skup bez ikakvih info o lokaciji i programu.

Detaljnije za vikend ili preko fona koga zanima! Pozivam celu ekipu da se skupimo, recimo u Nedelju popodne i malo poprichamo o svemu. Svakoga cu ponaosob pozvati i obavestiti o sastanku, a ovde mozhete izneti vashe zhelje za vreme i mesto istog.

Pozz
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 09, 2006 4:30 pm

sutra cu slikati poligon ispred hale pionir, to bi mogla da bude alternativa...
dva parkinga od kojih bi jedan bio za parkiranje auta, a drugi za cepanje guma...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 09, 2006 4:34 pm

Got it! :plavi_voli:

Vidim da Quadri-a nema u osnivachkoj paneli... Da mu nije neko ukinuo pristup ovde? :?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 09, 2006 10:39 pm

Ovo okupljanje u nedelju popodne (pretpostavljam ove nedelje) se odnosi na ekipu u Beogradu?
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pet Mar 10, 2006 12:27 am

:thinkof:
:nod:

Mada, ako si u prolazu...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Mar 10, 2006 12:40 am

Nazalost nisam, ali cu za dve nedelje sigurno do BG-a pa se javljam da se malo druzimo uz neko picence :beerchug: ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Mar 11, 2006 11:22 am

dva poligona ispred hale pionir (pravo i levo, isti su potpuno)

Slika

i cisto da se vidi sirina parking-poligona

Slika

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”