Alfisti Nis-problem!?

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 6:39 pm

poslednji skup u Kragujevcu niko iz Nisha nije posetio

:( :( :(

koliko ima nislija sa alfama u klubu
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 8:00 pm

killaz napisao:Eh brabuse... Skupovi se deshavaju, ali jbga. Nekima je mnogo i 100 km da predju - poslednji skup u Kragujevcu niko iz Nisha nije posetio... Eto toliko se "vole" Italijani kod nas, a u Bugarskoj kao shto vidish - ne voli.

Tacno Killaz, nije niko iz Nisa posetio, jer ljudi nisu bili informisani. Niko ne posecuje forum vise aktivno. Sa Saletom (ARistic) sam se video i nesto se dogovarali da idemo na skup, ali ja nisam tad bio u Srbiji...

Ali nisu ljudi valjda glavni krivci ? Ne vidis krivicu u organizaciji ? Sta je klub uradio da privuce paznju ljudi u Nisu i uopste drugim mestima van Bg i Ns da dodju na skup ?



Wiz - jedini sam ja clan kluba iz Nisa...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 8:13 pm

BRABUS napisao:Ali nisu ljudi valjda glavni krivci ? Ne vidis krivicu u organizaciji ? Sta je klub uradio da privuce paznju ljudi u Nisu i uopste drugim mestima van Bg i Ns da dodju na skup ?
Hm, ne znam sta smo trebali da uradimo? Svi clanovi kluba su obavesteni o skupu!
Svako u svom gradu pravi propagandu tj. kaci letke,prica o postojanju kluba i sl. Na sajtu je mesec dana ranije okaceno obavestenje o skupu.
Pa vi ste imali mini skup pre par meseci,a to sto se niko iz Nisa nije pojavio na skupu je iskljucivo lenjost i nezainteresovanost! Niko se nije javio ni da se raspita o clanstvu
;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 8:49 pm

Pazi Sasha, nije glavni razlog lenjost, vec neobavestenost. Klub je za to kriv. Nema coveka ko je odgovoran za Nis....

Ono sto sam ja uradio u martu, to je sve. Svi kojima sam dao letke su bili odusevljeni da tako nesto postoji..... ali se sve zavrsilo na tome ocigledno. Na sajtu nisu nasli ocigledno nikakav kontakt za Nis i okolinu, niti su nasli na neki popust u Nisu koji bi ih dalje motivisao da pristupe klubu, itd.

Poenta u tome je da ljudi u Nisu nisu nista manje ni vise zainteresovani za clasntvo nego ljudi u drugim delovima Srbije, ali nema ko da ih motivise da se uclane....poznato su nasi ljudi malo inertni i da im u svim oblastima treba pokretac...

Niko od pokretaca kluba nije kontaktirao clanove Alfa Foruma koji su iz Nisa, koliko znam, niti je sta uradio da se u Nisu popularizuje ideja...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 11:08 pm

Ok Brabuse, posto si ti jedini clan kluba iz Nisa, mozes li ti da budes kontakt osoba za Nis i okolinu? Mislim da nije nikakav problem da se tvoj broj stavi na sajt, a letke i ostalo mozes da pokupis i odstampas kao i ostali. Kontaktiraj ucesnike foruma iz Nisa i popularizuj klub i uclanjenje u isti (sve ovo ako zelis naravno). Sto se tice eventualnih popusta, i to bi lezalo na tebi jer su i postojeci popust ostvareni individualnim zalaganjem svakoga u svom okruzenju ( ne moze niko iz Novog Sada, Beograda ili Kragujevca da obezbedi kontakte i popuste u Nisu kao sto to moze neko ko je upravo iz Nisa).
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 11:26 pm

:thinkof:

Pa naravno da nema kad iz Nisa nemamo ni jednog clana.Ti si malo u Nemackoj,malo u Nisu,a to tako ne moze da funkcionise! Mi necemo nikog da vucemo za rukav i teramo da se uclani u klub! Sve je na dobrovoljnoj bazi.Da je neko iz Nisa stvarno zainteresovan,kontaktirao bi klub,raspitao se sta,kako,gde i imao bi odresene ruke za delovanje u Nisu kao predstavnik ARCS za taj region!
Znaci fali vam malo samoinicijative.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 11:29 pm

:thinkof:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 11:45 pm

Evo podelio sam temu,posto smo malo odlutali.Videli ste u cemu je problem,ajde da ga resavamo,predlozi....?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 23, 2005 1:19 am

Brab ne moze iz Nemacke mnogo da uradi na tome decko nije kriv sto nije ovde,treba nam neko ko je u zemlji i u Nisu i naravno ko ce da povuche neke stvari mozda Brab moze nekog da predlozi koji bi bio kontakt za Nis?druga stvar ni Alfa nije u svim regionama isto zastupljena pa se ne mozemo ljutiti ako iz nekog regiona dodje manje(ili niko) vazno je da imamo stalni priliv clanova na globalnom nivou.

ovo za popuste se potpuno slazem sa vama dvojicom,na svakom od nas je da individualno radi na popustima za klub koliko je ko sposoban i koliko ko ima moci,ne mozi niko odavde da ode u Nis i sredi nesto to moze samo neko ko je odande.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 23, 2005 1:23 am

U ovoj situaciji, mislim da je najbolje uzeti mr.Stex-a za primer :plavi_voli:
Svi znamo da je covek iz Paracina, jedini je clan iz tog grada i verovatno sire okoline, pa je 0% verovatnoca da ga je komsija nagovorio da se uclani u ARCS! Plus, koliko ja znam, bio je na svim skupovima :plavi_voli: :plavi_voli: :plavi_voli:
KOGA ZANIMA-PRONACI CE NACIN DA TO I UCINI!!!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 23, 2005 2:42 am

BRABUS napisao:Pazi Sasha, nije glavni razlog lenjost, vec neobavestenost. Klub je za to kriv. Nema coveka ko je odgovoran za Nis...
Greshish, poslat je cirkularni mail za sve osobe koji se nalaze u bazi kluba! Nisam siguran koliko je ljudi iz Nisha, ali je minimum jedan Nishlija SIGURNO dobio mail... No ne krivim nikoga za bilo shta. Samo ti zhelim reci, da ukoliko je neko "odushevljen" on se i pridruzhi klubu - retko ko je bio odushevljen pa zaboravio na sve.
Niko od pokretaca kluba nije kontaktirao clanove Alfa Foruma koji su iz Nisa, koliko znam, niti je sta uradio da se u Nisu popularizuje ideja...
Najbolje bi bilo da smo napisali oglas; trazhi se zastupnik ARCS za Nish, ko se prvi javi - taj je.
:roll: Brate, ti si na forumu, a i ARistic. Znate uglavnom kako sve funkcionishe - sve je dobrovoljno, bez masiranja - da smo imali bilo kakvu preporuku za bilo koga, uchinili bismo to. Mislim da je veci problem to shto nema osobe za Nish na letku, te mozhda i pomisao da se na Nishlije ni ne rachuna. :(

Ne znam shta da kazhem, chinjenica je jedna, a to je da se slazhem sa Frishom vezano za Stex-a, chovek je kralj! :nod:

Generalno, gorak ukus ostaje zbog chinjenice da niko iz Nisha nije uchestvovao i priznajem da je potrebno josh vishe energije ulozhiti u celu prichu kako bi ljudi bili informisaniji.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 23, 2005 4:15 am

Pa evo, sad dolazi zima i ima se vremena do proleca da se sve sredi i da se forsira to da sto vise ljudi sazna za klub!

Da li se neko javljao u poslednjih 3-4 nedelja na kontakt telefon u BG-u?
Milovan i ja smo par puta, vozeci se po gradu, stajali pored svake vidjene alfe i stavljali po letak pod brisac...jednom liku smo dali na semaforu, i decko se odusevio (pitanje je da li je posle toga svracao na sajt i/ili zvao kontakt tel.)...da li ih jos neko deli ili smo mi jedini? :roll:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 23, 2005 11:28 am

Glavni razlog u
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 23, 2005 12:36 pm

Svi smo upravu...stvarno treba da se nadje neko resenje. Ja bih rado prihvatio, ali zivim kao sto vecina zna, veci deo godine u Nemackoj...tako da opcija samnom ne moze da funkcionise nikako.

videcu da prilikom sledeceg boravka u Nisu nadjem nekog ko je zainteresovan da bude zaduzen za Nis. Imam vec u glavi jednog starijeg coveka (50-ak godina), koji vec 30 godina vozi Alfe, i koji je samo takav zaljubljenik. Sad vozi Alfu 156 2.0 TS. Videcu da dodjem do njega....

Ako neko drugi gleda ovaj topic i zainteresovan je, nek se slobodno javi...pa da konacno resimo problem
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 23, 2005 1:16 pm

Ne moras da cekas sledeci dolazak.Posalji mail nekom iz Nisa da nas kontaktira i to je to ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

IVAN 146

Sub Nov 26, 2005 4:44 am

POZDRAV SVIM AFISTIMA, OD CRNE 146 IZ NISA!!!!!!!!!!!1 :dugokosi:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 26, 2005 5:03 am

Oho...super, konacno se neko aktivirao iz Nisa na forumu.

Nadam se da ces da ostanes aktivan, pa kad dodjem krajem decembra, da napravimo neki skup i dogovorimo se o daljim planovima oko kluba ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 26, 2005 5:24 am

BRABUS napisao:Oho...super, konacno se neko aktivirao iz Nisa na forumu.

Nadam se da ces da ostanes aktivan, pa kad dodjem krajem decembra, da napravimo neki skup i dogovorimo se o daljim planovima oko kluba ;)
NEMA PROBLEMA SAMO MI NAJAVI NA VREME, JA SAM IZ OKOLINE, A KAKO VIDIM TI NISE CESTO U NI?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 26, 2005 1:06 pm

Hmm...pa nije bas i da ne dolazim redovno. Otprilike na svakih mesec ipo dana :) 23. decembra sam u Nisu ponovo, tako da imas u vidu da moze neki skup krajem godine...ali dogovoricemo se vec.

Mozda ja do tad budem i bez Alfe, ako se bude prodala....ali nema veze :D
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pozdrav iz Nisa

Sre Feb 01, 2006 10:57 am

Pozdrav svima iz Nisa. Super vam je sajt. Moja alfa je 164TD 2,5. Predivna je....najlepsa je......strava jeeeeeeee......
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Feb 01, 2006 1:20 pm

Dobrodosao !!!!


Slikaj je, pa da je vidimo, pa je predstavi u Alfa Virus ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

ALFICA

Čet Feb 02, 2006 3:31 pm

Hocu brabus......ali nemojte posle da mi zavidite......nemoj posle da bude.......ma najlepsa je........moze da kaze ko sta hoce.....ali je ipak naj naj naj.....slike slede obaveznooooooooooo :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 17, 2006 11:31 pm

Mozda je ova tema malo zastarela ali da ja pitam...resiste li taj problem sa Nislijama?
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 18, 2006 12:54 am

Nije, inache bi vec bilo objavljeno. U Nishu i dalje ne postoji ni jedan chlan kluba (Brabusa ne rachunam).

Chak se ni na listi za posetu skupa ne nalazi ni jedan Nishlija... :( Evo pokrenucu inicijativu da dodelimo besplatno godishnje chlanstvo prvom Nishliji koji se prijavi i pojavi na skupu u Beogradu.

-Javljam u ovoj temi shta je nadzorni odbor kluba odluchio, a dotle ko se prijavi prvi - mozhe biti sreckovic... :D
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 18, 2006 1:06 am

Lepa inicijativa...evo ja bih se prvi prijavio ali sta vredi sama prijava kad mi 30-i nikako ne odgovara :(

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”