Giulietta 1750i Turbo Benzina

Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 8:27 pm

Drugar nije ljubitelj društvenih mreža i foruma, ali mi je dao dozvolu da u njegovo ime otvorim temu i predstavim Alfu na pravi način. Smatram da jedan ovakav primerak zaslužuje da se o njemu napiše koja reč, tim pre što se polako pretvara i u mini projekat, a nikad nisam imao problem da zašiljim pero i pišem o inspirativnim Alfama, čak i kad nisu moje.

Dakle bela 1750 TBi kupljena kod ovlašćenog dilera iz programa staro za novo, od prvog vlasnika koji je prešao na Stelvio. Od prvog dana je redovno servisirana, a do momenta kupovine pregazila manje od 50 kkm. Poseduje bogat paket opreme koji uključuje i navigaciju, Bose ozvučenje, kožna sedišta sa grejanjem i memorijom, xenone i gotovo sve drugo izuzev staklenog neba i prednjih parking senzora, koliko mogu da se setim. Ovako je počeo njen drugi život:

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Pošto je drugar detaljista prešlo se na otklanjanje i najsitnijih mana, odnosno redovno servisiranje, tako da je odmah odrađen mali servis (do velikog ima još dosta lufta), odrađene su komplet kočnice koje su bile u lošem stanju i zamenjena je posuda za rashladnu tečnost koja je imala mikro pukotinu. Išlo se do poslednjeg detalja pa je tako promenjeno i ulje u menjaču, kao i potpuno novi dugmići na volanu pošto su neki od starih reagovali samo na vrlo snažan pritisak. Podrazumeva se dijagnostika i vizuelni pregled svih vitalnih sklopova.

Nakon što je mehanički potpuno proverena i rešena, prešlo se na estetiku pa je Alfa ispolirana i stavljena je „keramika“. Nakon toga došlo je i do prve veće personalizacije kada je Giulietta počašćena Mopar kompletom spojlera, difuzora i bočnih suknjica. Svojevremeno sam ostavljao link za ovaj body kit dok je nuđen za 50% redovne cene, a drugar ga je sada pazario za jedva 30%. I dalje je to za naše stadarde lepa cifra za šminku, ali mislim da je vredelo. Čak šta više – sjajno izgleda! Uzor za ovaj zahvat bio je jedan od 100 primeraka iz specijalne edicije Squadra Corse koji su osim estetskih promena dobili i više snage pa su nasvirani na 280 KS. Evo kako ta zverka izgleda:

http://www.rsperformancecars.co.za/rece ... adra-corse

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

A evo kako je sve čučnulo na Julku drugara:

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Što se tiče nekih daljih planova, skačem mu po glavi da poseti neki od renomiranih auspuh servisa i stavi nove nastavke malo većeg prečnika i sjaja, pogotovo sada kada bi se isti odlično uklopili uz difuzor. Poseduje dva seta odlično očuvanih premium guma, ali samo jedan set felni, pa je u planu kupovina novih koje bi služile kao letnji set, dok bi ove ostale kao zimski (ako se ostane pri postojećim željama i planovima). Najveći problem je dovođene estetike do perfekcije jer se Alfa koristi kao prevoz do i sa posla po najvećem špicu i u svim vremenskim prilikama, dok je često i na javnim parkinzima, a svi znamo kako to izgleda kada je BG u pitanju. Uglavnom postojećim felnama treba sređivanje, postoje ožiljci i zafarbana mesta na limariji, retrovizorima, ali je pitanje koliko ima smisla detaljno se baviti time pri postojećim uslovima eksploatacije. I sa ove strane stižu pritužbe na oblik i funkcionalnost sedišta iz pre FL ere tako da bi aktuelna Veloce sedišta legla kao kec na deset, ali to je baš na dugačkom štapu i pre neka moja maštarija nego vlasnikova.

Inače da se ja pitam i da sam vlasnik ovakvog vozila verovatno bih gledao da kompletiram Squadra Corse look do kraja, misleći na izduv, felne retrovizore i eventualno zadnji spojler kako bih zaokružio celu lepu priču. Ali ja se ipak (srećom) ne pitam i videćemo kojim putem će ići vlasnik. U svakom slučaju ova Julka je već personalizovana i prepoznatljiva.

Ukoliko drugar ne odluči da se i zvanično pridruži biću tu za sva pitanja, zamerke i pohvale. To mi neće mi biti problem jer sam je video i vozio, a imaću prilike da iz druge ruke ispratim i njen dalji život.
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
916
Garaža: gtv ts,mito 155
Lokacija: Zemun
Postovi: 471
Pridružio se: Pon Dec 29, 2014 10:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 9:20 pm

:yes: Uhh što volim auto na benzin
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2965
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 9:34 pm

Bomba! Nek se širi TBi virus! :)
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 9:40 pm

Boxa, čini mi se da ste se drugar i ti barem u jednom navratu našli u isto vreme na istom mestu ;)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
mickeyrs
Drug Član
Drug Član
Garaža: Mito QV 2011
ex.Giulietta 1.4 Veloce '17
ex.146Ti '96
ex.ArnaTi '87
Lokacija: BG
Lokacija: Beograd
Postovi: 663
Pridružio se: Sub Mar 14, 2009 1:51 pm

Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 9:55 pm

Brutalno :-) Definitivno bela među najboljim bojama za Giu iako nisam fan :-) I dalje ne verujem koliko MY16 grill bolje izgleda, a i ove tamne 8C na belom autu... silver, here I come! :-)

Sent from my E6683 using Tapatalk
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 10:06 pm

Ma bela na Giulietti je fenomenalna, ali nisu ni ove naše za baciti ;)
Evo još par fotki direktno od vlasnika koji je danas ulovio malo dnevnog svetla, a pride ima profi opremu za fotkanje:

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
PetarP
Garaža: nemam garažu
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 704
Pridružio se: Sre Feb 01, 2017 3:30 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 10:15 pm

:gr8:
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2965
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 10:19 pm

Za G je bela najbolja boja po meni! Ako je kolega svraćao na kratko na sajam prvi dan skupa i sutradan na Navak onda smo se upoznali :D Imamo jos jednog zajednickog drugara, MR
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 10:26 pm

Nije bio na skupu, mislim da te je video u prolazu na nekoj pumpi. Doduše učinilo mu se da ti je Julka ful crna, ali sam mu pojasnio koja je tačno nijansa u pitanju. Primetio je da je benzinac, ali da nešto mnogo dimi, što se poklapa sa onim simptomima koje si opisao u temi :D
Poslednja izmena od Alfanatic u Pon Nov 05, 2018 10:29 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
gpendula
Revizor ARCS
Revizor ARCS
Garaža: Giulietta QV
145 QV (wannabe) - Budžet rejs
Lokacija: BG
Postovi: 1584
Pridružio se: Uto Apr 09, 2013 6:57 am

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 10:27 pm

Stvarno lepa boja! :D

Nek je sa srecom Alfica! :quadrifoglio :quadrifoglio :quadrifoglio

Inace, veliki servis po uputstvu je na 120.000km ili sest godina. Koje je godiste ova? Nesto mi se mota po glavi da je u oglasima pisalo 2011...
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 10:34 pm

@ gpendula
Pa ti bar imaš razloga da budeš pristrasan ;) Inače vaše dve TBi su imale sličan životni put, kilometražu i momenat kad ih se dočepao drugi vlasnik :yes:
Zaboravih koje je godište tačno. Mislim da je veliki servis rađen skoro, a i mali je kolega odradio pre nego što je trebalo. Oko održavanja nije bilo niti će biti kompromisa. Proveriću podatak u vezi godišta...
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
gpendula
Revizor ARCS
Revizor ARCS
Garaža: Giulietta QV
145 QV (wannabe) - Budžet rejs
Lokacija: BG
Postovi: 1584
Pridružio se: Uto Apr 09, 2013 6:57 am

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 10:45 pm

Samo je njegova i bogatija opremom. Skoro sam sa Alonsom dosao i do zakljucka da su meni mozda aftermarket parking sezori, jer nemam graficki prikaz na malom displeju (veliki ni nemam) njihovog rada, a i uz to prestali su da rade. :D
Mada, promenio sam filozofiju oko opreme. Ne treba mi nista od tog kapitalistickog smeca: bose, xenoni, cruse control, stakleni krov.... Sve je to napravljeno da nas smeksa! Samo covek i masina (dvozonska klima se podrazumeva. Ne ide da se znojim).
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 10:56 pm

Ma skroz si u pravu, ja isto razmišljam. Bitno je ono ispod haube i Alfin prepoznatljivi dizajn, kao i ono nešto neophodnog i uobičajenog komfora. Sve preko toga samo povećava masu i komplikuje, a ponešto se ni ne koristi često ili ikad. Ali kad već dođe dobro opremljen automobil onda ga prihvatiš takvog kakav jeste i svejedno uživaš u njemu. Prvi vlasnik nije žalio da je opremi svim i svačim. Nekom recimo znače ta kožna sedišta sa grejanjem, elektropodešavanjem i memorijom, ali meni više prijaju ona moja obična. Da ne govorimo o Veloce sedištima koja ima kolega mickeyrs jer sa njima nema neke posebne manipulacije, ali bi ih čovek strasno poželeo makar zbog dizajna i materijala :)

Na opremi se inače uzimaju lepe pare, svaka od pobrojanih stavki (Navi, xenon, stakleni krov, sedišta, Bose) je 1k€+ gore ili dole, pa ti vidi da li ti je sve to baš neophodno ;)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 10:57 pm

gpendula napisao:Samo je njegova i bogatija opremom. Skoro sam sa Alonsom dosao i do zakljucka da su meni mozda aftermarket parking sezori, jer nemam graficki prikaz na malom displeju (veliki ni nemam) njihovog rada, a i uz to prestali su da rade. :D
Mada, promenio sam filozofiju oko opreme. Ne treba mi nista od tog kapitalistickog smeca: bose, xenoni, cruse control, stakleni krov.... Sve je to napravljeno da nas smeksa! Samo covek i masina (dvozonska klima se podrazumeva. Ne ide da se znojim).
Onda si totalno promasio auto hahaha :P
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
OMP
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac
Postovi: 13545
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:23 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 11:01 pm

ovi crni dodaci napred i sa strane bas bodu oci, mnogo bi lepse bilo da su u boji auta uz to prednji dodatak na braniku uopste nije lepo ukljopljen pa se vidi bela boja ispod sto nije slucaj na fotografijama sa sajta proizvodjaca :rolleyes:
inace bela boja ove felne jesu dobra kombinacija
Ex Yu Racing - blog o istoriji auto trka u bivsoj Jugoslaviji
Korisnikov avatar
horvat
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo 159 2.2 JTS 2010
- ex Alfa Romeo Giulietta 1.4 tb 2013
Lokacija: Subotica
Postovi: 1381
Pridružio se: Ned Avg 14, 2016 2:46 am

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 11:10 pm

Cestitke za 1.75 turbo benzinu, mislim da sam vidjao ovaj auto. Meni licno omiljene felne na G :)
Korisnikov avatar
gpendula
Revizor ARCS
Revizor ARCS
Garaža: Giulietta QV
145 QV (wannabe) - Budžet rejs
Lokacija: BG
Postovi: 1584
Pridružio se: Uto Apr 09, 2013 6:57 am

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 11:11 pm

@Zex
Ne kvari mi sliku o meni kao krotitelju zveri! hahaha hahaha hahaha

Ne smeta mi toliko sva ta elektronika koliko mi smeta na volanu. Stvarno je besmislica kako radi eletktro-servo! Ne znam sta im je to trebalo. Mislim da je samo zbog modova napravljen volan na struju.
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2965
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 11:12 pm

Onda nisam ja, moj je dimio samo oko Navaka :D i to vrlo retko :D
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 11:20 pm

gpendula napisao:@Zex
Ne kvari mi sliku o meni kao krotitelju zveri! hahaha hahaha hahaha

Ne smeta mi toliko sva ta elektronika koliko mi smeta na volanu. Stvarno je besmislica kako radi eletktro-servo! Ne znam sta im je to trebalo. Mislim da je samo zbog modova napravljen volan na struju.
Jbt,koji si krotitelj pedja hahaha sad cu kazem nekoj osobi :twisted:

Izvinjavam se za spam u temi :roll:
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
gpendula
Revizor ARCS
Revizor ARCS
Garaža: Giulietta QV
145 QV (wannabe) - Budžet rejs
Lokacija: BG
Postovi: 1584
Pridružio se: Uto Apr 09, 2013 6:57 am

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 11:29 pm

^^
Dragon Slayer!!! :drift
Korisnikov avatar
mickeyrs
Drug Član
Drug Član
Garaža: Mito QV 2011
ex.Giulietta 1.4 Veloce '17
ex.146Ti '96
ex.ArnaTi '87
Lokacija: BG
Lokacija: Beograd
Postovi: 663
Pridružio se: Sub Mar 14, 2009 1:51 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Pon Nov 05, 2018 11:39 pm

OMP napisao:ovi crni dodaci napred i sa strane bas bodu oci, mnogo bi lepse bilo da su u boji auta uz to prednji dodatak na braniku uopste nije lepo ukljopljen pa se vidi bela boja ispod sto nije slucaj na fotografijama sa sajta proizvodjaca :rolleyes:
inace bela boja ove felne jesu dobra kombinacija
Sad gledam na compu ove nove slike, moram da se složim sa kolegom, i meni nekako štrče ovi crni delovi, deluju kao da je 'podižu' pošto povećavaju prostor ispod auta, izgleda kao da je viši nego što jeste. Podseća na moje magare malo, vadi je samo clearance kod točkova. :lol:

A 8C kad rekoh super boja uz belu Giu, mislio sam na one sa engleskog uzora, nit su skroz tamne kao kod mene, nit su silver, baš gunmetal, kako i treba da budu. :) Mada bi meni vrv bolje čučnule silver, jer bi se inače stopile sa ostatkom auta... :whistle: ali za belu su gunmetal totalni :kadr Ništa što kolega ovde sa foruma ne može da sredi. :)
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Uto Nov 06, 2018 12:08 am

@OMP
Sve je stvar ukusa, bilo je ponuđeno i da se ofarba, ali drugar to nije hteo, baš kao što ne bih ni ja sada kad sam video u prirodi. On je već imao fabričke suknjice koje idu za TBi tako da skoro pa ništa ne bi dobio sa ovim body kitom da je farban, osim što bi umesto klasičnog zadnjeg branika došla ova difuzor varijanta koja svakako jeste atraktivnija.

Tačno je da se napred vidi malo bele pozadine za razliku od Squadra Corse gde je verovatno i taj pozadinski deo farban u crno. Sve je fabrički osmišljeno i leglo je tačno gde i kako treba jer je u pitanju identičan kit koji ide na Squadra Corse.

@ horvat
Ova Julka je bila Vojvođanka ranije ako si uveren da si je viđao ;)

@ pendula
Šta ti fali kod volana "na struju"? Zar se još nisi navikao? :)

@Boxa
Mislim da te je baš negde u to vreme video negde u prolazu. Moram ga pitati tačno kada i gde. Ostalo mi upečatljivo to što reče "benzinac, a nešto mnogo dimi", pa mi se sve otvorilo u tvojoj temi. Kad saznam otprilike gde i kada biće ti jasnije :)

@ mickeyrs
U prirodi sve ovo izgleda mnogo lepo, bolje nego "obična" bela TBi. Tu mislim i na prednji deo.
Inače mnogo mi se sviđa kako je sve uklopljeno na Squadra Corse, uključujući i felne. Mislim da bih iskopirao do poslednjeg detalja da je moja ova bela. Za drugara već nisam siguran da će ići mnogo dalje u sređivanje. Voziće je neko vreme, a onda ko zna. Možda nova Veloce (sviđa mu se ideja o TCT u BG gužvama :D ), možda i neka naslednica, možda Giulia... Mislim, kad je neko iz IT onda je i mašta bogata, baš kao i mogućnosti :lol:
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2965
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Uto Nov 06, 2018 12:30 am

Jos ako me je video tada u turiranju i izbacivanju istog, nema greske :D
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Uto Nov 06, 2018 8:36 am

Saznaću danas, pa javljam, moguće da je turiranje bilo aktuelno :)

Uzgred, evo još Julki raznih boja sa body kitom, a da nije specijalna serija:

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Mickeyrs, gledaš li ovo :D
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
mickeyrs
Drug Član
Drug Član
Garaža: Mito QV 2011
ex.Giulietta 1.4 Veloce '17
ex.146Ti '96
ex.ArnaTi '87
Lokacija: BG
Lokacija: Beograd
Postovi: 663
Pridružio se: Sub Mar 14, 2009 1:51 pm

Re: Giulietta 1750i Turbo Benzina

Uto Nov 06, 2018 8:54 am

Gledam, gledam, ali bolje mi izgleda 'običan' fabrički Veloce look što se tiče prednjeg spojlera, kao i ovih dodataka sa strane. Pozadi je difuzor OK. Možda i carbon farovi doprinose, iako carbon ne mirišem, ali su još tamniji od ovih dark sa 2014 restyle i to je onda pravi izgled za Giu. :love:

Mada može biti da sam pristrasan. :lol:

PS. I ova mat siva na sajmu (3-4-5 slika) je sva kobilasta uprkos nižem vešanju koje bi trebalo da ima :D Mora neko spuštanje da padne, neverovatno koliko je počelo da mi bode oči.

Povratak na “Automobili Prijatelja”