administratori

Sekcija posvećena forumu i članovima foruma;
Alfisti dobrodošli! Predlozi | Unapređenje funkcionalnosti
Korisnikov avatar
OMP
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac
Postovi: 13545
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:23 pm

Re: administratori

Pet Jan 08, 2016 9:25 am

cinjenica je da pomenuti admin ima pik na odredjene clanove foruma i prema njima se drugacije ophodi, tu svrstavam i sebe pre svega, ali iz mnogih postova sam skontao da na jos neke ima pik tako da se nase "greske" ne tolerisu dok neko moze da troluje koliko voli bice cak i podrzan.
sto se mene licno tice moze da ima pik koliko hoce mene to ne tangira uopste, to govori o njemu a ne o meni, ja znam zasto sam ovde i sta radim na forumu jer sam pre svega alfista, volim alfe i automobile generalno, trudim se da svakom pomognem koliko mogu sto se tice konstruktivnih saveta jer smatram da imam dosta iskustva iz oblasti automobilizma, mehanike i cega god vezanog za automobile i alfe sto za njega ne bih bas rekao obzirom da mu se postovi svode na smajlije i komentare tipa super, wow, bravo i proste recenice :rolleyes:

a nije cudo sto nas je sve manje kad je svaki novi clan koji postavi neko pitanje ili otvori temu docekan sa komentarom "koristi opciju search". od samog starta nadobudni stav admina koji bi i mene oterao sa nekog foruma da sam novajlija koji trazi pomoc.

selektivno brisanje postova i opominjanje clanova bez ikakve osnove nema potrebe ni da komentarisem vec ste pisali.
Ex Yu Racing - blog o istoriji auto trka u bivsoj Jugoslaviji
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: administratori

Pet Jan 08, 2016 9:45 am

Stvarno su potrebne radikalne promene medju vladajucom koalicijom foruma,jer forum postoji zbog nas clanova,a ne zbog uprave i pojedinaca policajaca...i ja kao clan necu dozvoliti da erdeljan nastavi sa njegovim manipulisanjem i obavljanjem obaveza na forumu,zato sto smatram da se previse ustolicio i dao sebi za pravo da non stop brise postove i potrebne i nepotrebne,izigrava dominaciju...u stvari nas preko 30 osoba smatramo da erdeljan treba da iskulira,ali ne u smislu da se smiri,nego da se razresi obaveza..jos kad bi glasali na forumu bilo bi ihaa...kao sto su i pre njega bili neki trn u oku i izigravali mocnog rendzera,bili su razreseni,MOZDA??!! Ili je ovaj forum prsten iz gospodara,pa kad ga stave,kao da dobiju moc i postaju neuravnotezeni..nosi se breme neko izgleda,a ovo je forum samo
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: administratori

Pet Jan 08, 2016 10:34 am

Smešni ste... Čovek koji bi da igra kolo s nema opanke i ti kojem su svašta rekli hejteri... Čuj, bez osnove? Osnova je da se poštuje red a pošto "vas trideset" ne želi red a i dosta mi je pretnji "nisi nezamenljiv" tako da smo već u potrazi za zamenom, ne brinite ;)
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: administratori

Pet Jan 08, 2016 11:25 am

Cim ti dobijas pretnje te,od mnogo clanova znaci da nisi za tu poziciju,i erdeljane,jasno se vidi koga mazis i pazis na forumu,koga ne...nisi samo ti postavljen tu da zavodis red!!! A to da li smo smesni ili ne,jasno polazuje tvoj stav prema clanovima koji pomazu na forumu,koji tebe ne gotive...jasno se vidi da si se naduo ...drago mi je sto ces se resiti svoje obaveze na forumu,jer imamo x slucajeva koji zbog tebe direkt ne pisu ovde,niti hoce da plate clanarinu za red komunizma...
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: administratori

Pet Jan 08, 2016 11:57 am

Hvala na epitetima, pozdravi ekipu navijača koji ne znaju ništa drugo sem da hejtuju... Kada bi svako uradio nešto bilo bi svima nama koji radimo nešto mnogoooo lakše.

Meni ne pada na pamet da nekoga nazivam nenormalan, za doktora i sl. Postoji nešto što se zove moral a za neke ovde ta reč ne postoji u vokabularu.

Ovim završavamo diskusiju, ko je ostao nedorecen neka piše upravi. Vidim da se ljudi hrane ovakvim ispadima a ja umesto da radim svoj "posao" moram od jednom da se pravdam neclanovima kluba :rofl:

Kliknite dole u legendi i videcete ko je u upravi ili pišite direktno na info@arcs.org.rs
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!

Povratak na “Alfa Romeo Srbija Forum info”