Brisanje naloga

Sekcija posvećena forumu i članovima foruma;
Alfisti dobrodošli! Predlozi | Unapređenje funkcionalnosti
Korisnikov avatar
miQzma
Garaža: Alfa Romeo 156
Lokacija: Mirijevo
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Postovi: 97
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 5:29 pm

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 12:05 pm

Zabranjeno je? U Srbiji ili na forumu? Nisam tu neko vreme sve je moguce. Svasta ljudi danas smatraju za privatno vlasnistvo, pa cak i klubove i forume. Gusi se sloboda govora, ali to je bila boljka i pre Majdana u ARCS. Kad moze neki Bosko da zakljuca temu gde moj drugar iz mladosti i ja razmenjujemo misljenja, sve je diskutabilno. Voleo bih i da napise sta je bilo problematicno, jer nismo narusili pravilnik. Bilo jednom neko pravilo da je moderator obavezan da objasni svoje postupke. Cak ste mi i ukazivali na to, zdusno. Li, to je bilo na snazi dok je bila ona stara strahovlada. Nova strahovlada, nova pravila.


Da ne bude da sam "partybreaker" i zakeralo, smeta mi bahato ponasanje i neprihvatanje kritika. Toliko. Ostalo ne zelim da komentarisem, posto nisam dovoljno upucen, a i ne smatram se pozvanim.
Poslednja izmena od miQzma u Pon Jan 05, 2015 12:18 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Raven Club Serbia
Korisnikov avatar
Caca
Drug Član
Drug Član
Garaža: GT 2.0 JTS
GTV 2.0 V6 TB
ex GTV 2.0 16v
ex 147 1.9jtd
ex 145 1.6box
ex 33 1.7
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 2894
Pridružio se: Ned Maj 15, 2011 2:46 pm

Pon Jan 05, 2015 12:19 pm

Naravno da nije zabranjeno. Ali, ne znas o cemu pricas....

Za sve ostalo se obrati nadleznima.

Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
Edit: Editovao si svoj post i dodao poslednji pasus cime se izgubio smisao mog odgovora ali neka ostane...
Slika
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 12:36 pm

miQzma napisao:Meni zakljucaju svaku temu na kojoj napisen post.
Ma nije valjda??? Da ovo nije smesno kolika je laz, neko bi pomislio da si centar kosmicke zavere.
A pod uslovom da si u pravu, ne bi li bilol judski da se zapitas sta ti to pises kada te nekoliko garnitura rukovodstva i moderatora cenzurise? I kako to osoba koja toliko godina sve to lose vidi i nista ne radi, osim sto hejtuje, moze biti u pravu?
miQzma napisao:I mene ovaj forum podseca na molera sa brkovima. Isti je bio, isti je sada, a sve mi se cini da ce isti i ostati.
Mozda i jeste sve isto, ali i ti si. ;)
miQzma napisao:Izbrisi nalog, ako to zelis. Ovu temu ce ti nakod mog posta obrisati. Ali, gde si tako ti je.
Sreca te ljudi mogu otici na drugo mesto, na kome ce im odgovarati to 'tako ti je'.
miQzma napisao:DemoNkratija svuda oko nas.
Ova tvoja recenica mi lici na film 6. culo, gledano iz perspektive glavnog junaka...
[youtube]ZSNyiSetZ8Y[/youtube]
miQzma napisao:Bilo jednom neko pravilo da je moderator obavezan da objasni svoje postupke. Cak ste mi i ukazivali na to, zdusno.
Upravo tako - svaki moderator ili admin odgovara ostalima koji odrzavaju forum za svoje postupke, kao i rukovodstvu kluba. I ako napravi gresku, ona se pokusa ispraviti.
miQzma napisao:Da ne bude da sam "partybreaker" i zakeralo, smeta mi bahato ponasanje i neprihvatanje kritika.
Neko tako da te okarakterise? Pa to je prosto nemoguce!
miQzma napisao:Toliko. Ostalo ne zelim da komentarisem, posto nisam dovoljno upucen, a i ne smatram se pozvanim.
U mnogo sto sta ti nisi upucen, pa te nije sprecavalo da hejtujes, ali lepo je ako ima pomaka u tom pogledu. :)
Korisnikov avatar
TheWickerMan
Administrator
Administrator
Garaža: Alfa Giulietta 1.4 TCT
Lancia Delta III 1.4 T-Jet
Lokacija: Stuttgart-Kraljevo
Postovi: 6293
Pridružio se: Sub Apr 18, 2009 2:54 pm

Re: Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 12:37 pm

miQzma napisao:Kad moze neki Bosko da zakljuca temu gde moj drugar iz mladosti i ja razmenjujemo misljenja, sve je diskutabilno.
Izvoli, kakav problem ti imas samnom? Zakljucao sam temu zato sto je pretila da preraste u svadju i to bi opet uradio. Imas admina, zalis se njemu na postupke moderatora.
Za takve rezmene misljenja postoji telefon pa razmenjujte misljenja.
O tome,kako sam kazes da nisi dovoljno upucen a hoces i volis da komentarises, razmisli sam da li je tako.

I jos jedna stvar, ja za tebe nisam Bosko, ne vidim da mi tako pise u nicknameu na forumu.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Korisnikov avatar
miQzma
Garaža: Alfa Romeo 156
Lokacija: Mirijevo
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Postovi: 97
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 5:29 pm

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 1:07 pm

:P ;) :yahoo:
Raven Club Serbia
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 1:16 pm

miQzma napisao: :P ;) :yahoo:
Vidim, pokupio si fore od prethodnog precednika. :gr8: :lol:
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 1:17 pm

Auu, ovo je stvarno postalo smesno. miQzma, trujes godinama i samo nalivas ulje na vatru umesto za uradis nesto konkterno: Uplatis clanarinu i dodjes na skupstinu i kazes sta imas. Spominjes forum/klub kao neciju svojinu a TI prvi prebacujes kako su TEBI zakljucali temu i prozivas ljude da ne rade kako treba!?! Onog dana kada tebi administracija odobri moderisanje ti nemoj da radis svoj posao a do tada pusti kolege da rade svoj posao.
Najprostiji razlog je da ne citas sta ljudi pisu ili izvlacis pojedine reci/recenice kao bitne a ne vidis celinu.

Onaj ko hoce da bude izbrisan neka mi je navi privatnom porukom. miQzma imas javni zuti karton, sledece prozivanje na tu temu povlaci i zabranu hejtovanja do daljnjeg. Ako imas problem sa time slobodno otvori svoj klub i tamo nastavi da kukas kako ovaj ne valja.

Skupstina ce 99% biti zadnji vikend u Januaru pa izvol'te vi koji imate nesto bitno da kazete a usput ste platili clanarinu i imate pravo glasa ;)
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Korisnikov avatar
motorhead
Drug Član
Drug Član
Garaža: Giulietta 1.6 mjet 105ks
Audi Avant B8
Lokacija: beograd
Postovi: 1919
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:22 pm

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 1:35 pm

:yes: AMIN-ADMIN :rules:
Poslednja izmena od motorhead u Pon Jan 05, 2015 1:36 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
miQzma
Garaža: Alfa Romeo 156
Lokacija: Mirijevo
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Postovi: 97
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 5:29 pm

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 1:35 pm

@ erdeljan Kako ti znas da trujem godinama? Mislis trujem OBE godine, koliko ti znas za klub. ;)
ARCS Kosutnjak nije ARCS, sve zavisi ko gleda. Izbrisi mi nalog, ako ti se ne svidja sta pisem. Nesto ste sentimentalni prema meni. Tri vezana smajlija su za direktni crveni.

@ Nigy Nisam se intenzivno druzio sa bivsim predsednikom. Vidim da ti jesi, posto sve njegove fore znas. Pokupio si ih i ti dosta, kao i moderacija. A to sto izazivate slicne reakcije, zapitajte se sami.

:P ;) :cray:
Raven Club Serbia
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 1:41 pm

Obe? Nema potrebe za cinizmom a to sto su 2 + 2 kod tebe 2 to je vec drugi problem. Ne brisem ja nikoga samovoljno ako nema razloga za to ali put kojim si krenuo te definitvno vodi tamo - u neprijatelje kluba.
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Korisnikov avatar
miQzma
Garaža: Alfa Romeo 156
Lokacija: Mirijevo
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Postovi: 97
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 5:29 pm

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 1:53 pm

erdeljan napisao:Obe? Nema potrebe za cinizmom a to sto su 2 + 2 kod tebe 2 to je vec drugi problem. Ne brisem ja nikoga samovoljno ako nema razloga za to ali put kojim si krenuo te definitvno vodi tamo - u neprijatelje kluba.
Ja nisam nikome neprijatelj. Veruj, znao bi da te smatram neprijateljem.

A, sudeci po aktuelnom pravilniku, nema razloga za brisanje. Ali, nije bilo ni za zakljucavanje teme, pa se desilo. Ali, ima i alineja koja kaze da admin i moderatori imaju prava na sve bez obrazlozenja. Stoga, ponasajmo se po pravilima, a ostavimo moral po strani. ako, vi tako kazete.

Cinizam, ne cinizam, otisla je gomila ljudi koja je u klub dosla duplo pre tebe, pa i vise. To sto dve godine nisam bio clan, jer sam bojkotovao losu politiku prethodnika samo me raduje. Nova politika me nije privukla, jer ne znam sta pise u legitimaciji. Kurta ili Murta, policajac nisam. Podrzao sam pojedine, mozda se prepoznaju, kad su rekli da su promene neophodne. Ali, ja sam mislio da ce biti sustinske, a ne kadrovske. Ali, ja sam hejter, jer kazem kad zajebes. Bolje da dam 1500 i skakucem za vama. Mozda bih i dobio neku titulu- zastupnik zamenika pomocnika nacelnika staba...

Ali, nisam to ja. Jbg, radije bih ban.
Raven Club Serbia
Korisnikov avatar
Caca
Drug Član
Drug Član
Garaža: GT 2.0 JTS
GTV 2.0 V6 TB
ex GTV 2.0 16v
ex 147 1.9jtd
ex 145 1.6box
ex 33 1.7
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 2894
Pridružio se: Ned Maj 15, 2011 2:46 pm

Pon Jan 05, 2015 2:09 pm

Promene i jesu sustinske a ne kadrovske. Svako ko je bio zainteresovan je to i saznao.
Samo ponavljam klub nije forum niti je forum klub!
Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
Slika
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 2:15 pm

Miquzma, tema je zakljuvana sa debelim razlogom, i to je i the wikerman objasnio, i molim te kao covek coveka da ne dizes frku oko toga, u klubu se situacija
lagano menja na bolje, treba vremena za sve, tako da te molim jos jednom da stanes na loptu...
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Korisnikov avatar
miQzma
Garaža: Alfa Romeo 156
Lokacija: Mirijevo
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Postovi: 97
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 5:29 pm

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 3:44 pm

@ edin Nema potrebe da me molis. Ja nisam taj tip coveka.

Smatram da nije sa razlogom zakljucana, ali to je moje pravo. Ljudi koji vode forum imaju svoje misljenje, ocigledno razlicito od mog. Daljinski je, ipak, u njihovim rukama. Sve teske reci koje sam, i ako sam izrekao nadam se da cete shvatiti na pravi nacin.

Promene koje su oterale ljude definitivno nisu dobre, to je moje misljenje. Poverovacu da je dobro i da ima smisla tek kad se ljudi vrate. Ako pozelim da budem deo necega sto napravite ja cu doci. Nemam problem sa sujetom. Ali, rostilji me ne privlace. Razumi me.

Nema debelog razloga kad ja kazem decku da se ispaljuje i skrenem mu paznju da ne navlaci bes na sebe. Ocigledni bes, koji je moguce primetiti u kasnijim postovima, ali zakljucate tek kad ja pokusam da razjasnim. Jer, zaboga ja pokusavam da zastitim decka koji je podrzao nesto staro 6 meseci, i to iz cistog neznanja. No, nije ni bitno. Ja cu i dalje pricati sta mislim. Clanarinu cu placati kad budem mislio da ulazem u nesto vredno, a ne u neciju mogucnost da se oseca vaznim. Ne aludiram na bilo koga, da ne bude zabune.

Sustinska promena je kad prevrnete imenike, pozovete najdobronamernije sve ljude koji su se sa klubom druzili, sve instant klubove, pa ih okupite pod jednim imenom kao stop su nekad bili. ARCS. Ako svi eliminisu sujetu imacemo najveci klub. Ili da se ipak zadrzimo 5 malenih, lokalnih, komsijskih, koji rostiljaju. Nemojte se ljutiti, pokazite da sam ja los a vi dobri. Pa uradite to. Da na sledecoj skupstini ne bude samo rukovodstvo i odbori, nego svi koji su ikad u klub dosli i izneli ga do sada. Bez obzira na obaveze i slicne izgovore, a koji su opravdanje za popodnevnu dremku, jer ih niste motivisali.
Raven Club Serbia
Korisnikov avatar
Bg_Silver
Garaža: /
Lokacija: Beograd
Postovi: 711
Pridružio se: Čet Jun 20, 2013 10:04 am

Liturgija presvetog vozdovacko-alfistickog Silvera

Pon Jan 05, 2015 5:04 pm

O miqzma sveti, medj' hejterima,
'de se dade na ovo malo foruma,
foruma golemoga sto u ovaj cas,
nemade junake poput tebe i tebi slicnih,
sto prozborise o promenama nebeskim,
promenama na ovo malo junaka,
i kunuse odlazak predaka i osnivaca,
a svoj povratak najavljuju zajedno s' njima.

O miqzma zastitniku decaka,
novih i nemocnih sto udarise na hleb i meso,
na frusku goru planinu, ondje dje acke spomenik obori,
a drugovi junaci pritrkose upomoc svome junioru,
kad njegov konj bi ranjen,
prosvetli nezanje i spasi nove duse,
sto kroce na forum, forum golemi.

Rostilj je meso cudnovato, pojede ga junak alfista a' ne napravi,
a junak poput tebe koji neka svoju volju kaze,
sta junaci da mu podare posto rostilj ne volese,
dal sarmu il' corbu,il' paprikas il' pasulj.
I blagosiljaj admine ove, sto iz raznih krajeva dolazise,
da u admina druga, svaka banana bude ubojita.

Mozda si tip coveka za hvalospev, ako ne za molitvu. hahaha
Korisnikov avatar
miQzma
Garaža: Alfa Romeo 156
Lokacija: Mirijevo
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Postovi: 97
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 5:29 pm

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 5:41 pm

:scratch: :scratch: :scratch:

Definitivno zanimljivo mesto je postao ovaj forum.
Iako ne umem da procenim imas li talenat, cudim se zasto ga (talenat) trosis na ovo.
Jos ako iskomponujes nesto na ovaj tekst definitivno mozes da se uhvatis pod ruku sa Marinom Tucakovic i Goranom Bregovicem. Ili pitaj Bregu ima li neka kazahstanska koja bi ti legla uz tekst.

;) ;) ;)
Raven Club Serbia
Korisnikov avatar
Bg_Silver
Garaža: /
Lokacija: Beograd
Postovi: 711
Pridružio se: Čet Jun 20, 2013 10:04 am

arcs venac

Pon Jan 05, 2015 6:29 pm

Nebitan je talenat i kompozicija, ako ne mozes da shvatis sta je pesnik hteo da kaze. ;) Hvala na savetu, definitivno cu sa Bregom da izrealizujem nesto pa mozda ovo budemo i citali pre svake skupstine hahaha
Korisnikov avatar
Crni
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-Jet
Lokacija: Petrovac na Mlavi
Postovi: 2469
Pridružio se: Pet Avg 05, 2011 1:54 am

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 7:50 pm

[youtube]5FJAjo-caE8[/youtube]
Picking suspension is like getting married - you take the time to look at the options, read the reviews, and try as many as you can. Then you pick one, invest loads of cash in it and then find it has hidden secrets or undesirable characteristics.
Korisnikov avatar
Caca
Drug Član
Drug Član
Garaža: GT 2.0 JTS
GTV 2.0 V6 TB
ex GTV 2.0 16v
ex 147 1.9jtd
ex 145 1.6box
ex 33 1.7
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 2894
Pridružio se: Ned Maj 15, 2011 2:46 pm

Pon Jan 05, 2015 8:02 pm

Svi ti koji su otisli su zvani. Vise puta. Necu o tome zasto koga nema....

A inace klub ima 50% vise clanova nego pre tri meseca!

Rostiljanje i je za sve i svakoga. Rostiljanje je za druzenje. A zanimljivo kako se ponovo Kosutnjak pominje. Kao da je bilo kome onemoguceno da prisustvuje i postane deo iste "ekipe".

A suprotno tome, skupstina nije za druzenje. I ne treba ni da dolaze oni koji ne zele da plate clanarinu i ucestvuju u radu kluba. Prazne price mogu da se vode bilo kada i bilo gde....

Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
Slika
Korisnikov avatar
bokac
Garaža: 155 v6 & 156 jts ss
Lokacija: Ks
Postovi: 1601
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 2:31 pm

Re: Brisanje naloga

Pon Jan 05, 2015 8:34 pm

Ta prica vam je ono kao kad smo bili klinci pa se takmicili ko ce dalje da piski :yes:
Ili kao sto Raka kaze
Slika
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Re: Brisanje naloga

Uto Jan 06, 2015 2:40 am

miQzma napisao:...
Toliko demagogije, patetike, (nenaucne) fantastike, samoljublja i neistina na gomili nisam video vec duze vreme.
Nisi vredan vremena...
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Re: Brisanje naloga

Čet Jan 08, 2015 9:49 pm

Zete, jesi uzivo car ali - ne znas bre da kuckas na forumu. Batali teorije zavere, meni za zadovoljstvo, molim te. Trenutno klub bi mogao da bude bolje organizovan ali je to izgleda jos uvek nemoguce, jer samo fale Laki, Sasha i jos nekoliko legendi da ga podrze i - gde bi nam bio kraj... Savrseno. Ovako, sa Cacom i ljudima koji se brinu o klubu... Smesi nam se svetla buducnost. Veruj mi. Imaj poverenja.

Ostali, batalite citiranje i raspravu sa Kuzmom, zaista nece nikuda odvesti. Niti ce se on povuci i priznati da ste vi u pravu, niti cete vi odsutati od branjenja kluba - verujte mi, niko ga ne napada...

Ajde Mir :drink
Korisnikov avatar
Flavio
Uprava ARCS
Uprava ARCS
Garaža: ex 155 1.8 TS,
ex 1.8 T.S. KaraWagon
FL 147 120 TS
Stilo 80 JTD
Felicia Combi 75 I.E.
Lokacija: Srbistan
Lokacija: Požarevac
Postovi: 7781
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:03 pm

Re: Brisanje naloga

Pet Jan 09, 2015 11:33 am

:podrzava :buddy

@all :drink
ZE
ZEPP 46
Drug Član
Drug Član

Re: Brisanje naloga

Ned Jan 11, 2015 11:37 pm

Kao da citam izvestaj sa sednice vlade ili skupstine. Ono sto se pise je "za javnost"..da ne kazem,spinovanje iste...jer "neupuceni" ne znaju prave razloge za sve sto se ovde desava. Ja i dalje ne mogu da razumem toliku kolicinu sujete,prostakluka u komunikaciji,nepostovanja..svega sto se desavalo i kulminiralo prosle godine..i to zbog cega??? Ovo je klub..ne kasta..ili red vitezova. Clanstvom se ne dobija nista..a ucestvovanje u organizaciji nosi odgovornost. Umesto toga..klub je pun neistina,intriga i nerazumljivom zeljom da se bude "neko".
Ali,kao sto neko jednom napisa..."ne mogu vise da ispravljam krive drine..nema svrhe"
;) :|
Korisnikov avatar
bane
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 146 junior 1.4ts
Alfa Romeo 147 1,9jtdm
Lokacija: Novi sad
Lokacija: Novi sad
Postovi: 1929
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 10:10 pm

Re: Brisanje naloga

Ned Jan 11, 2015 11:48 pm

Ali ni posle ovog posta nista nece biti jasnije!
Ja jos uvek cekam nekog koji ce napisati i uraditi nesto konkretno.
Lepo je videti da ARCS i dalje diše punim plućima i dokazuje da je jedan od najboljih automobilskih klubova u Srbiji. Ako ne i najbolji…

Povratak na “Alfa Romeo Srbija Forum info”