Centrala Podizaca Alfa 147

Bez duše bismo bili samo mašine...
Beogradski fantom
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Beograd
Postovi: 10
Pridružio se: Sub Jul 26, 2014 11:31 pm

Centrala Podizaca Alfa 147

Čet Avg 20, 2015 12:29 pm

Pozdrav drugari, imam problem pregorela mi je maticna ploca u centrali podizaca u vozacevim vratima i sad ne mogu ni da podignem ni da spustim prozore a ni prekidac za retrovizore ne reaguje. Jos gora situacija sto su mi prozori ostali malo otvoreni i ne mogu da ih zatvorim :rolleyes: Da li je mozda neko imao slican problem ili mi ne gine da kupujem drugu polovnu ? :banghead: Hvala unapred.
Klon
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS
Lokacija: NBgd
Lokacija: NBgd
Postovi: 264
Pridružio se: Čet Jul 02, 2015 9:33 am

Re: Centrala Podizaca Alfa 147

Čet Avg 20, 2015 1:01 pm

064 124 66 99 Mica
probaj kod njega on hoce da se zeza sa takvim stvarima i nije skup, lokacija prekoputa novobeogradskog buvljaka, iza Beoafrike....
Beogradski fantom
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Beograd
Postovi: 10
Pridružio se: Sub Jul 26, 2014 11:31 pm

Re: Centrala Podizaca Alfa 147

Čet Avg 20, 2015 1:47 pm

Hvala puno :drink
Doxxa
rookie
Garaža: Alfa Romeo 147 1.9 JTD 85kw 2005
Lokacija: Ruma
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Dec 30, 2019 4:35 am

Re: Centrala Podizaca Alfa 147

Čet Jan 02, 2020 11:21 pm

Pozdrav ljudi, nov sam, skoro sam uzeo Alfu 147, imam jedan veoma cudan problem. Ne rade mi podizaci stakla, bio je pokvaren prekidac na vozacevim vratima, kupio drugi, isproban, ispravan, al kod mene ne radi. Cuje se *bip* i da klacne nesto, al prozori ni makac, prilikom pritiskanja tastera gubi mi se spoljna temperatura na displeju (pokaze ----), gepek mogu da otkljucam samo dok su sva vrata zatvorena, a nekad moram i da zakljucam auto pa da otkljucam da bih gepek otvorio, i jos jedan cudan problem, kad ukljucim klimu, da odmrzava prednje i zadnje staklo, spoljna temperatura se izgubi(----) i na prekidacu se ne cuje ni "bip", a kad samo grejac zadnjeg stakla svetli mi sijalica u cosku na vratima. Jedino od svega mi smeta sto prozor ne mogu da spustam i podizem, prvih mesec dana se desavalo da proradi nekad, to sam znao jer se upali svetlo na vratima dok su otvorena, jedino tada je radilo i uspe da spusti i opet prestane. Morao sam da kacim motoric u vratima direkt na akumulator da bih zatvorio prozor. Molim za pomoc

Povratak na “Alfa Romeo 147 | Alfa Romeo 156 | 166 | GTV | GT”