skidanje branika na 155

Trkačice modernog doba u civilnom odelu...
Korisnikov avatar
OMP
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac
Postovi: 13545
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:23 pm

skidanje branika na 155

Čet Jun 05, 2008 8:01 pm

probah na search ali ne nadjoh neki konkretan post, zanima me kako se skidaju branici tj gde su sve vezani za skoljku kod alfe 155,trebalo bi da ih sredjujem i farbam ovih dana pa da odmah znam koliko je cimanje i posao skinuti ih da unapred planiram vreme,mislim, provalicu ja na licu mesta posle malo studiranja ispod i iznad auta ali ako neko zna ili ima neku semu ne bi bilo zgoreg da je postavi i skratim vreme,unapred hvala...
Ex Yu Racing - blog o istoriji auto trka u bivsoj Jugoslaviji
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 05, 2008 8:32 pm

ovo ce ti pomoci
Slika


Slika

a pre toga moras da skines prednju masku sa znakom i ukrasne lajsne ispod farova samo budi pazljiv akd ih skidas sa ne polomis nosace koji se nalaze na farovima normalno u zavisnosti kakvu lajsnu imas (postoje dve vrste jedna koja se na kraju srafi za krillo i druga koja je kad je gledas sa strane u obliku suplje kutije ili cevi nije bas pravilan oblik i ona se samo pricvrsti na zabicu)i pazi da ne zagubis gumene distancere imas ih dva komada da ti se ne bi povlacio branik u nazad a samim tim ces imati problem kad budes motao pun levi ili desni ako imas felne 15 pa na dalje a zadnji jos nisam skidao tako da ne mogu da ti pomognem mada ne bi trebalo da bude problema oko montaze i demontaze istih pozz
Korisnikov avatar
OMP
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac
Postovi: 13545
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:23 pm

Čet Jun 05, 2008 8:41 pm

ok,hvala puno koriste mi ove slike,nisam znao da mora i maska i lajsne da se skidaju za prednji,to vec malo zeza stvar,u principu prednji i ne mora da se farba jer ima bas malo sitnica za popraviti dok je zadnji zreo za .cetku. tako da cu videti onda, rekoh kad skidam zadnji onda i prednji da odradim ali... :roll:
Ex Yu Racing - blog o istoriji auto trka u bivsoj Jugoslaviji
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 05, 2008 8:43 pm

ne mozes drukcije da dodjes do dva centralna srafa koja ti drze gornji deo branike na zalost

Povratak na “Alfa 145 | 146 | 155 | 164”